Şimdi Ara

Yalova Hukuk Gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim sıralamam 29986,Yalova Hukuk geçen sene 29200 ile almış sizce bu sene oraya girebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berke Bora -- 7 Temmuz 2015; 3:23:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkebora97

Arkadaşlar benim sıralamam 29986,Yalova Hukuk geçen sene 29200 ile almış sizce bu sene oraya girebilir miyim?

Bence gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CalmDad

quote:

Arkadaşlar benim sıralamam 29986,Yalova Hukuk geçen sene 29200 ile almış sizce bu sene oraya girebilir miyim?

Bence gelir

Sağ ol yorumun için

• Yalova hukuk nasıl kardeş arastirdin mi arastirdiysan yardimci olur musun

• Kardeş forumda birkaç arkadaş var konularını bulabilirsin onlardan bilgi aldım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CalmDad

quote:

Bence gelir

Sağ ol yorumun için

Hakkından hayırlısı olsun kardeşim

• UP!

• UP!
  • up
  • benim sıralamam 28500 kendim için Yalova hukuka umutluyum inşallah ikimize de gelir
  • ikinizin de gelmez zaten sıralamalar artcak 27-28 binle kapanırr

• Neden artacak kardeşim söyler misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pavyonlambasi

Neden artacak kardeşim söyler misin ?

tm3 e geçti çünkü en kötü 2 bin yükselecek sıralamalar hukukta

• bilader herkesin dilinde tm3e geçti yükselecek yükselecek yahu niye yükselsin tm2deki 29kdaki adam yazmayacak da tm3 29bindeki adam yazacak Yalova hukuku ne fark ediyor açıklasana bir
  • quote:

bilader herkesin dilinde tm3e geçti yükselecek yükselecek yahu niye yükselsin tm2deki 29kdaki adam yazmayacak da tm3 29bindeki adam yazacak Yalova hukuku ne fark ediyor açıklasana bir

tm2 sıralamana bak muhtemelen 32-33k civarıdır eğer geçen sene olsaydı atatürk iö hukuktan başka şansın yoktu ama bu sene tm3 oldu. Talep yine aynı talep ama sıralamalar arttı geçen seneki 34 binlik adam bu sene 28 binde öyle düşün böyle bi durumda okulun sıralamasnın yükselmemesi söz konusu olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-813D491AA -- 7 Temmuz 2015; 15:22:30 >
  • Tamam da kardeş okul sıralaması neden yükselsin tm2deki adam tm3de benden gerideyse sayısalcıdır zaten aradaki sayısalcıları eritmeye yönelik bir uygulamaydı bu ve başarılı da oldular tm2de önümde olan sayısalcı tm3te benden geride

• quote:

Tamam da kardeş okul sıralaması neden yükselsin tm2deki adam tm3de benden gerideyse sayısalcıdır zaten aradaki sayısalcıları eritmeye yönelik bir uygulamaydı bu ve başarılı da oldular tm2de önümde olan sayısalcı tm3te benden geride

Tamam sayısalcılar gitti fakat geçen sırf mat yapamadığı için tm2 i düşük olup hukuk yazmayan nice tm3çü pdr,psikoloji yazdı bu sene onlar yok hepsi hukuka yönelecek. Neyse ben yine umutlarınızı kırmayayım umarım herkesin gönlüne göre bi yer gelir ama tedbirli olun eğer hukuk istiyorsanız daha düşük yerleri de yazın yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-813D491AA -- 7 Temmuz 2015; 15:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael.

ikinizin de gelmez zaten sıralamalar artcak 27-28 binle kapanırr

Peki sence 30100 ile alan bir hukuka girebilir miyim?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.