Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yakıt hortumuna mıknatıs olayı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
4.346
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      856 Mesaj
      03 Temmuz 2005 23:18:49
      buda odtü den rapor aldığını iddia eden başka bir firmanın sitesi:

http://www.ekoyak.com/ekoyak_oto.htm

hepsi aynı şeyi iddia ediyor.

http://www.magnetizer-tr.com/arac.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mab2003 -- 3 Temmuz 2005, 23:42:49 >
      |
      |
      Ben ki Cihan Sultanı, Al-i Osmaniyye Hükümdarı, Kanuni Sultan Süleyman Han. Duyarım ki hududumuza yakın müstemlekelerinizde bir nevi eğlence icad edile gelmiştir. Korkarım ki bu illet benim memleketime de duhul ede. Bu sebep ile sizden isteğim odur ki bu eğlence şekli devletinizde tiz yasaklana… Şayet isteğim yapılmaz ise şunu iyi bilesiniz ki; ben Kanuni Sultan Süleyman, Orduy-u Hümayunumla gelip o illeti kökünden kazımaya muktedirim. (Kanuni Sultan Süleyman han tarafından Fransa kralına gönderilen fermandır.)
    • Emekli Yönetici
      10726 Mesaj
      04 Temmuz 2005 17:37:03
      bencede bi halta yaramaz... para tuzağından başka bişey değil bence...
      |
      |
      17 Şubat 2018 18:24:40
      konu epeyce eski ama bir tecrübemi paylaşayım, linea 1,3 euro 5 95 bg. bir aracımıza hoparlörden söktüğüm mıknatısı plastik kelepçeler ile yakıt borusu üzerine bağladım, ve 20-30 dakikalık bir kullanımda motor sesinin bariz düştüğünü ve titreşimin azaldığını hissettim, sonra acaba psikolojik bir etkimi var demeden edemedim, sonra aracın direksiyonuna ortağımı geçirdim ama taktığım mıknatıstan bahsetmedim, aynı yere birlikte gidip geldik, ortağımın dediklerini aynen aktarıyorum, "abi ne olmuş bu arabaya, yakıta bir şeymi koydun, arabanın sesi azalmış 3 ile çıktığımız rampada 4. vites ile çıktık, ne yaptın sen buna..." sonra açtım kaputu gösterdim, ve hemen gidip sıfır bir hoparlör aldı söktük mıknatısı onun lineaya da bağladık, akabinde ikimizde yakıtımızı fulledik ve km. sayacını sıfırladık yaklaşık 15-20 güne tekrar yakıt alırız ve sonucu burada vakit bulur isem paylaşırım,

yukarıdaki arkadaşlar gbi bende para tuzağı olduğunu düşünmüyor değildim ama elimde bozuk bir hoparlör olunca denemekten ne çıkar dedim.
      şimdi sıra hidrojen ile çalıştırmaya geldi yavaş yavaş bir adım attık ve sanayi çarşısında hho için saçlar kestiriyoruz bir /iki ay içerisinde de aliexpresten aldığımız bazı elektronik denetleyiciler gelecek umarım faydalı olur.

ÖNEMLİ NOT: bu uygulamada ticari bir amaç yoktur, bizler kendi araçlarımıza taktık ve denemek istedik burada da deneyimlerimizi aktardık. olur veya olmaz denersiniz veya denemezsiniz, inanır veya inanmazsınız, ANCAK KIRICI, ALAYCI, BOŞ VE GEREKSİZ MESAJLAR YAZMANIZA HİÇ GEREK YOK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 18 Şubat 2018; 11:14:16 >

• Yarbay
      2966 Mesaj
      17 Şubat 2018 18:48:41
      lpg de işe yarıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      17 Şubat 2018 19:08:42
      quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

konu epeyce eski ama bir tecrübemi paylaşayım, linea 1,3 euro 5 95 bg. bir aracımıza hoparlörden söktüğüm mıknatısı plastik kelepçeler ile yakıt borusu üzerine bağladım, ve 20-30 dakikalık bir kullanımda motor sesinin bariz düştüğünü ve titreşimin azaldığını hissettim, sonra acaba psikolojik bir etkimi var demeden edemedim, sonra aracın direksiyonuna ortağımı geçirdim ama taktığım mıknatıstan bahsetmedim, aynı yere birlikte gidip geldik, ortağımın dediklerini aynen aktarıyorum, "abi ne olmuş bu arabaya, yakıta bir şeymi koydun, arabanın sesi azalmış 3 ile çıktığımız rampada 4. vites ile çıktık, ne yaptın sen buna..." sonra açtım kaputu gösterdim, ve hemen gidip sıfır bir hoparlör aldı söktük mıknatısı onun lineaya da bağladık, akabinde ikimizde yakıtımızı fulledik ve km. sayacını sıfırladık yaklaşık 15-20 güne tekrar yakıt alırız ve sonucu burada vakit bulur isem paylaşırım,

yukarıdaki arkadaşlar gbi bende para tuzağı olduğunu düşünmüyor değildim ama elimde bozuk bir hoparlör olunca denemekten ne çıkar dedim.
      şimdi sıra hidrojen ile çalıştırmaya geldi yavaş yavaş bir adım attık ve sanayi çarşısında hho için saçlar kestiriyoruz bir /iki ay içerisinde de aliexpresten aldığımız bazı elektronik denetleyiciler gelecek umarım faydalı olur.

Hocam yakıt hortumu derken? Tam olarak nereye taktınız? Kaputun altında bir yere mi yoksa deponun oralara bir yerlere mi?
      |
      |

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
      Saygı ve özlemle anıyoruz...

• Binbaşı
      1014 Mesaj
      17 Şubat 2018 19:11:33
      Cahil uydurması

17 Şubat 2018 19:30:40
      Yazık nelere inanmışlar zamanında. Hala da inanan var gerçi.

|
      |
      17 Şubat 2018 20:31:46
      Palavranin daniskasi

|
      |
      17 Şubat 2018 21:14:22
      hay anasını yaa 2005'de ki konuyu baştan aşağı okudum farkına varmadan
      böyle hort'mu olur arkadaş.
      bu olay işe yarasaydı bugüne kadar böyle sessiz kalır mıydı hey yavrum hey yalan dolan
      |
      |
      Kids are like farts, you can only tolerate your own. < / > 10 yıldır dolaştığım ülkeler; < / > EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY < / > MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS < / > ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA < / > ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
    • Yarbay
      18833 Mesaj
      17 Şubat 2018 21:30:37
      Boş iş...
      |
      |
      1 Not
      17 Şubat 2018 22:51:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

Cahil uydurması

aynen öyle, teknolojiden bihaber yaşayan araştırmadan, incelemeden, kulaktan dolma bilgiler ile bihaber yaşayan cahil toplumların uydurması, kutsal kitabı alıp süslü bir keseye koyarak duvara asan ama içinde ne yazdığını bilmeyen, ve camilerdeki cahil hocaların her dediğine inanan cahil bir toplumun uydurması.
      |
      |
      18 Şubat 2018 02:11:10
      son mesaja gelene kadar kulaklarımda bangır bangır "efkarım birikti sığmaz içime" çaldı 2005 ne güzel yıldı. 2010dan sonra herşey iğrençlesmeye başladı.. mıknatıs konusuna gelince buna canı gönülden inanan insanları üzmeyin kalplerinde kötülük olacağını düşünmüyorum adam mıknatısın az yaktıracağını düşünmüş

|
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.