Şimdi Ara

yahu arkadaş ben arabamı neden satamıyorum ki (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam arabayı sattınız mı? Sahibinden.com daki ilanınız aktif değilde onun için sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parezer -- 23 Kasım 2013; 22:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kano-parezer-4734

hocam arabayı sattınız mı? Sahibinden.com daki ilanınız aktif değilde onun için sordum

yok hayır henüz satmadım. ilanı çalıştığım ilçeden verdim. daha önceki ilanım çalıştığım yere yakın olan ilçedeydi.
  • fiyattan ötürü olması gerekiyor, ben de eski aracımı satarken kafama göre bir fiyat belirledim, fiyat düşmem gerekti, satılmadı çünkü. ama düştükten sonra bir noktada marketin sizin arabanız için uygun gördüğünüz fiyata geliyorsunuz ve millet aramaya başlıyor, vw polo olduğu için 1.5 sene önce aldığım fiyatın 250 tl düşüğüne satıp elimden çıkardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkypunky

fiyattan ötürü olması gerekiyor, ben de eski aracımı satarken kafama göre bir fiyat belirledim, fiyat düşmem gerekti, satılmadı çünkü. ama düştükten sonra bir noktada marketin sizin arabanız için uygun gördüğünüz fiyata geliyorsunuz ve millet aramaya başlıyor, vw polo olduğu için 1.5 sene önce aldığım fiyatın 250 tl düşüğüne satıp elimden çıkardım.

aslında bende internete 30.750 yazdım ama kafamda belirlediğim rakam 30000 tl daha düşüğüne veremiyorum.razı edemiyorum kendimi bir türlü.bugün öğretmen bi arkadaş aradı hatta onunda polosu varmış 26000 e satmış antalyadan.yoksa siz o arkadaşmısınız.

ikinci bir mevzu daha var aklımda 5000 daha ekleyip temiz bi benzinli alıp lpg taktırasım vardı.amma lpg ye 35 kuruş zamdan sonra pek bi mantığı da kalmadı. kaldı ki 35000 e temiz c segmentinde büyük araba da yok piyasada hepsi 100000 km ye dayanmış. km si düşük olanda ya kazalı ya da hertarafı boyalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyus

herşeyi anladım da şu cıncık nedir bir açıklarmısın ?

:))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: esat_emin

quote:

Orijinalden alıntı: funkypunky

fiyattan ötürü olması gerekiyor, ben de eski aracımı satarken kafama göre bir fiyat belirledim, fiyat düşmem gerekti, satılmadı çünkü. ama düştükten sonra bir noktada marketin sizin arabanız için uygun gördüğünüz fiyata geliyorsunuz ve millet aramaya başlıyor, vw polo olduğu için 1.5 sene önce aldığım fiyatın 250 tl düşüğüne satıp elimden çıkardım.

aslında bende internete 30.750 yazdım ama kafamda belirlediğim rakam 30000 tl daha düşüğüne veremiyorum.razı edemiyorum kendimi bir türlü.bugün öğretmen bi arkadaş aradı hatta onunda polosu varmış 26000 e satmış antalyadan.yoksa siz o arkadaşmısınız.

ikinci bir mevzu daha var aklımda 5000 daha ekleyip temiz bi benzinli alıp lpg taktırasım vardı.amma lpg ye 35 kuruş zamdan sonra pek bi mantığı da kalmadı. kaldı ki 35000 e temiz c segmentinde büyük araba da yok piyasada hepsi 100000 km ye dayanmış. km si düşük olanda ya kazalı ya da hertarafı boyalı.

Yok hocam ben 3 sene once sattim. Polo satip polo aldim ama ekonomide kural belli eger arabaniz nis bir pazara hitap etmiyorsa market fiyatina guvenmek zorundasiniz. Dedigim gibi fiyati dusururseniz mutlaka satarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.