Şimdi Ara

yahu arkadaş ben arabamı neden satamıyorum ki (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mnr980

dostum bende de 2006 getz vgt var orjinal bende özenle kullanıl ve bakarım
    bagaj harıcı araç çok guzel
    ama emsal ilanlara bakınca senın aracın bıraz pahalı gibi
    sen genede aracı çok övme
    alıcı yeri gelir anlamaz bilmez ama yeri gelir bilen iyi bilir :)

http://www.sahibinden.com/hyundai-i20-1.4-crdi-jump?a5_min=2012&a5_max=2012

aracımın emsal ilanları linkte var bence pahalı değil malum sitede emsallerine göre genel olarak 1000 tl daha ucuz. incelerseniz görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: esat_emin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-boyasiz-hatasiz-ozenle-kullanilmis-ogretmenden-141843926/detay

arkadaşlar ilandaki aracımı neden satamıyorum acaba. fiyatı mı çok yüksek yazdım bilemiyorum ki. cıncık gibi araba. ilk aldığımdan beri arabayı da kılı kırk yararak kullanıyorum. var mı fikri olan

Bana göre aracınızın eksileri:

Fiyatı yüksek, rengi kırmızı, vitesi manuel, segmentinde çok tutmaz, selefinden iyi değil (getz'den)

Ben 31.000'e çıkacak olsam C segment araç alırım. Mazda 3 alırım en dolusundan.

30.000 bence B-C segmenti kritik eşiği. 30.000 TL B segmen araca verilmez mantığı hakim piyasada.

İyi satışlar.

• kendi adıma konuşayım 31000 veripte direksiyonu boş olan bir araç almak istemem,kendı aracımı 70000kmde sattım astra j 2007 idi,ve bir sene once aldıgım fıyata bıraktım,kazasız değişensiz dı netekım bende de bır bir vukuat olmamıstı,
    yanı demem odurkı oyle ıncık cıncık olmayan ve daha dolu araclar daha ucuza olabılıyor,

cantlar plastık kapak sanırım,gene benım aracın cantlarıda alasımlı ıdı,

31000 verıpte cantları kapak,dıreksıyonu bos,kanal değiştirecem dıye yoldan gozumu ayıracağım arac almam
    boyle antın kuntın araca bır dunya gereksız para bayıldın mı bıneceksın,yok satma nıyetındeysen polo alacaksın örneğin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 10 Kasım 2013; 0:11:52 >
  • Hocam internetten bi kaç araba satmış kişi olarak şunları tavsiye ederim.

Eğer bu fiyata aracını, telefonla arayan sayısı düşükse. o zaman fiyatında indirim yapman lazım. Arayan sayısı çoğaldıkca fiyat TAM kıvamına gelmiştir. Or da bırak ve satılacakdır.

Birde ilanını tamamen sil ve 1 gün sonra yeni ilan ver...
  • Bence ilan açıklamasından ilk cümleyi okuyan ilanı kapatır 'dizel arac kullanmak özen ister' benzinli alın der gibi anlasiliyo..
    Ya da bana öyle geldi::)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34750'den ilanlar var, 34.500'e alınır.

Ben olsam 3500 lira için 0 arabayı 20 bin km'deki 2 yaşında arabaya değişmem.
  • Araba hem temiz hem dizel, fiyatta ufak bir oynamayla satabilrisiniz ama satıpta alacağınız o fiyata bu özelliklerde araç kalmadı maalesef.Çok acil değilse satmayıp biraz daha binin....Satacağım diyorsanız da 29750 yazın, 29500 -29 gibi gider diye düşünüyorum....
  • 0 almak varken, tercih edilmemiş
  • esat_emin E kullanıcısına yanıt
    Filocular çok seçiyor galiba yakıt tüketiminden olsa gerek birde bayanlar tercih ediyor.
  • fiyat yüksek tek neden o illakialan olur fiyatta oynama yapman şart
  • şimdi 31 bin liram var ve tercih yapmak zorundayım. senin araban ve hyundai accent blue arasında. empati kurarak cevap ver, sen ne alırdın :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

şimdi 31 bin liram var ve tercih yapmak zorundayım. senin araban ve hyundai accent blue arasında. empati kurarak cevap ver, sen ne alırdın :))

bana sorarsan tip i20 eşek gibi kullanırım diyorsan accent 2 arabada aynı sayılacak donanımlara sahip ama i20 şehir içi ve dışı olsun tasarım olsun her zaman ön planda i20 hb sonuçta bu senin seçimin ben olsam i20ye yönelirdim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

şimdi 31 bin liram var ve tercih yapmak zorundayım. senin araban ve hyundai accent blue arasında. empati kurarak cevap ver, sen ne alırdın :))

evet bende bu arabayı alırken aynı durumdaydım 34000 tl vardı blue 40750 idi daha pahalı olduğu için gücüm yetmedi tercihimi i20 den yana kullandım
  • bence öğretmenden yazdığın için satamıyosun..öğretmen olunca ne değişiyo da yazıyosun ?

bi de o fiyata tercih edilcek arabaların arasında en son sıraları alır i20
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante_TR

bence öğretmenden yazdığın için satamıyosun..öğretmen olunca ne değişiyo da yazıyosun ?

arkadaşım maalesef ki o fiyata tercih edilebilecek en son araçlardan değil kusura bakma da. herhalde araba piyasasından pek bi haberin yok. sadece siz değil bu sitede çoğu kişinin piyasadan haberi yok. ha desenki o fiyata ortalarda desen eyvallah derim ama son sıralarda da değil kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante_TR

bence öğretmenden yazdığın için satamıyosun..öğretmen olunca ne değişiyo da yazıyosun ?

Ogretmen oldugunuz icin hyundain ogretmenlere yaotigi 500 tllik ekstra indirimi ikinci el fiyatin yansitin bence. Bugun hyundai bayisinden fiyat aldim ogretmen olsaymisim 500 tl daha indirim olcakmis, enayi gibi niye 500 tl fazla vereyim, bu hareket beni acayip rahatsiz etti, hyundaiden uzak duruyorum artik, o yuzdn sizde aldiginiz ekstra indirim kadar indirin fiyati eger aldiysaniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam geçen sene bu zamanlar bağcılardaki galerilerden bir kaçında filo indirimiyle alınıp sıfır km olarak satılan bir kaç i20 1.4 crdi jump vardı, fiyatları 30,5-31,5 aralığındaydı.

Yine de dönemsel piyasa daralmasından satılmamıştır. Arkadaş da benzer durumu yaşıyor. titanium-x 1.4 fiestayı 2 ay önce 31'e vermemişti, şimdi 29 pazarlıksız yazdı gitmiyor...
  • 30 bin lira hayatta bu araca vermem millette böyle düşündüğü için kimse aramamıs.Bu fiyata satman tamamen sansa bağlı.
  • ben ikinci el piyasasının haklı olarak durgun olduğunu düşünüyorum. tüm markaların 0 fiyatları almış başını gitmiş (kdv ve ötv müthiş artmış bu arada). bir arkadaşın dediği gibi çok aciliyeti yoksa zorlamayın. çünkü aracınızı satsanız sizinki kadar temizini sattığınıza oranla bulamayacaksınız. ben de 2010 model getzimi satma konusunda kararsızım. aldığımdan daha fazlasına arkadaş istiyor ama satsam aynı modelde aynı niteliklerde arabayı bile o fiyata alamıyorum. o yüzden siz ahkam kesenleri bir kenara bırakarak daha iyisini istediğiniz fiyata bulup bulamayacağınıza karar verin; yoksa her aracın bir alıcısı çıkıyor. ama hızlı ama yavaş...
  • vergiden düşmek için şirketler 0 araba alıyor şu anda malum sene sonu yaklaştı sirketlerin elinde olan 2 el arabalarda satışta o yüzden piyasa da bolluk var şu anda
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.