Şimdi Ara

Yağmur sularının üzerinden geçerken sıkıntı yaşıyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

nasıl suya girdiğinizde ön cama su gelebilir ?
  • En fazla lastiklerden yandan aynalara az birşey de ön camın yanlarına gelir. Ön cam nasıl suyla doluyor kafam almadı. Kaputda delik mi vardır nedir? Olayın videosunu görmek isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyuce35

Yok hocam osekilde degil bazen yandan gecen araba senin ustune su atarya hic bisi goremessin oyle baska araba yandan gecer gibi su atiyor on lastikler on cama.

Ayynenn + 100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyuce35

Yok hocam osekilde degil bazen yandan gecen araba senin ustune su atarya hic bisi goremessin oyle baska araba yandan gecer gibi su atiyor on lastikler on cama.

Cekecem ama yagmur yagmadi.. :(

• sayın Mihmander:

öncelikle merhaba..

1) aracınızın lastikleri ön cama su atıyor olması sebepi ,lastikleriniz kanallı lastik deyil yada dar kanaldı oluşundandır.

oysa su tutmayan lastik türleri dört ve geniş kanallı olanlarıdır..

2) otoyol kenarlarındaki su birikintileri olduk'ca risklidir,suyu görünce yavaşlamanız'da çok fayda var,çünkü su lastiği

ani kaptığında direksiyonu elinizden alabilir'de.ve kazaya sebep verebilir..size önerim ise yol kenarındaki su

birikintilerden geçerken önemli ölçü'de yavaşlamanızdır..yada yol müsayit'se şerit değişmenizdir..

dikkat ve güvenli seyirler...

esen kalın sevgiyle kalın..

HER'GÖZÜN BAKIŞINA,HER'SÖZÜN AKIŞINA İNANMAYIN.?.
    YALNIZ BİLDİĞİNİZ DOĞRULARI PAYLAŞIN.?.
    PAYLAŞMADIĞINIZ HER DOĞRU,BİR BAŞKASININ YANLIŞINDAN DAHA DEĞERSİZDİR.?.

efsanemühendis...zkz...

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanemühendis

sayın Mihmander:

öncelikle merhaba..

1) aracınızın lastikleri ön cama su atıyor olması sebepi ,lastikleriniz kanallı lastik deyil yada dar kanaldı oluşundandır.

oysa su tutmayan lastik türleri dört ve geniş kanallı olanlarıdır..

2) otoyol kenarlarındaki su birikintileri olduk'ca risklidir,suyu görünce yavaşlamanız'da çok fayda var,çünkü su lastiği

ani kaptığında direksiyonu elinizden alabilir'de.ve kazaya sebep verebilir..size önerim ise yol kenarındaki su

birikintilerden geçerken önemli ölçü'de yavaşlamanızdır..yada yol müsayit'se şerit değişmenizdir..

dikkat ve güvenli seyirler...

esen kalın sevgiyle kalın..

efsanemühendis...zkz...

evet lastiklerden başka sebep olamaz

lastiklerim bunlar

Nokian 195/60 R15

http://www.kliksa.com/urun/nokian-19560-r15-88h-line-oto-lastigi/901915350?gclid=CPvzrN-1h8QCFUHItAodaQsAZA

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otkmt428302&categoryId=259720&sku=OTKMT428302&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CKyAod21h8QCFSQGwwodpX0AEA

değiştirecem mecburen.

• Mihmander kullanıcısına yanıt
    evet fotoyu gördüm,farkındaysanız dört kanalın içindekiler geniş, dış iki kanal ise dar,bu sebepten lastik suyu

kaptığın'da havalandırıyor,size bu model lastiği öneren lastik'ci ise işi bilmeyen biri olduğu kesin...((((((

siz yine'de su birikintilerden uzak durmaya çalışın, bu tip lastikler su birikintisin'de kazaya açık diye bilirim..

kazasız güvenli sürüşler..

esen kalın...

efsanemühendis...zk
  • şimdi şans eseri buldum.

bu videonun 1:19 dakikasından itibaren bakarsanız derdimi anlarsınız.
    aynı lastik markasını kullanıyorum NOKİAN TYRES

Olması gereken bu.. böyle olmalı..
    videonun 0:32 saniyesine bakınız.
    lastik markasını bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 14 Nisan 2015; 18:39:17 >

• bu lastik ondan mı ucuzladı acaba yoksa şu anda 195/50/R15 ölçülerinde markalılar içinde en uygun fiyatlı lastik bu ancak daha önceden petlas ucuzdu. takip ettiğim bir lastikti şu anda vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

bu lastik ondan mı ucuzladı acaba yoksa şu anda 195/50/R15 ölçülerinde markalılar içinde en uygun fiyatlı lastik bu ancak daha önceden petlas ucuzdu. takip ettiğim bir lastikti şu anda vazgeçtim.

ben alırken baya pahalıydım.
    şimdi inanılmaz ucuzlamış.

siz olayı anladınız mı?
    ön cama su atma olayını. videoda var...

ilk videoda adam zor açmış silecekleri..(audi)
    01:19 dakikasında aynı bende de oluyor.

şimdi falken lastiklere bakıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 20 Nisan 2015; 14:42:22 >
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Olayı anladım da bu şekil sudan çok nadiren geçilir en çok bir yanı denk gelebilir ama yine de can sıkıcı bir durum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.