Şimdi Ara

YAĞ ORANI NASIL DÜŞER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
19.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 178 boy 57 kiloyum ama hala vücudum yağlı yağ oranımı nasıl düşürebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• diyetisyene git

liste verir sana onu uygula 1 yıla incecik olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty//trance

178 boy 57 kiloyum ama hala vücudum yağlı yağ oranımı nasıl düşürebilirim

ben de ideal kilomdayım ama hala göbek var geçen konu da açtım bakabilirsin istersen. cardiyo yap

edit: konunun linki :http://forum.donanimhaber.com/m_73363883/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E32D1212 -- 13 Nisan 2013; 22:40:13 >
  • cardio yapcan panpa
  • Bende senın boydayım ve 90 kiloyum ama öyle abartılı bir yağ oranım günlük spor yapıp hayvan gibi beslenirim.

Sen 57 kg sin nasıl okadar yağ oluyor
  • ben de 1 ay önce başladım spora spor + diyet %25 ile başlamıştım göbek vardı şuan hiç kalmadı göbek ama yağ oranı 1 ayda % kaç düşer maximum bu düşüş diğer aylarda azalır mı 2 gün sonra tekrar ölçtüreceğim yağı editlerim sonra
  • Ben diyetisyene gidiyorum. 162 boyunda 84.90 kiloydum başlarken ama çok kilolu göstermiyorum herkes çok şaşırdı kilomu söyleyince. Herneyse doktorun bana verdiklerini söyleyeyim sende uygularsın aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.
    Günde 6 öğünüm var . Bol sebze tüketiyorum kiraz saplı form çayı ve mısır püsküllü form çayı kullanıyorum doktor haftaya çaylarımı değiştiricek. Günde 16 bardak su tüketiyorum ve içtiğim sular hepsi sıcak ve ılık listede öyle yazıyor. Vücudumdaki yağ oranı yüzde 43 imiş bunu yüzde 25e indirmem gerekiyormuş. Kepekli ekmek tüketiyorum bu arada, salatayıda yağsız tuzsuz yiyorum patates pirinç o tür şeyler yasak.
    İlk hafta yani geçen hafta gittiğimde 2 kilo vermişim 1 hafta içinde üstelik su kaybı değilmiş hepsi yağdan gitmiş.
    Yediklerinin yanında sporda çok önemli sana şu videoyu göndericem kesinlikle uygula . Göbişkom gitti bile şimdiden

http://www.youtube.com/watch?v=85eE7mmaItM

• Dostum bizim salonda bir abi var ve hani yag yüzdesi çok az ve kasları çok belirgin ben ona sordugumda bana dedigi şey hayatından şekeri çıkart ve bol bol et tüket ve dogal beslen.
  • masteyen kullanıcısına yanıt
    En büyük yanlış: kas kütlesinin sadece et yiyerek artacağını düşünmek. Eğer öyle olsaydı atlar, et yemeden nasıl inanılmaz bir kas kütlesine sahip olurdu?

Sakın öyle bir hata yapmayın. Asırı hayvansal besinlerle beslenirseniz, vücut ve kalp saglıgınızı tehlikeye atarsiniz.

Dogrusu bir diyetisyene gidip sizin icin en uygun beslenme programınızı yapmanız. Özele de gidebilirsiniz devlete de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

En büyük yanlış: kas kütlesinin sadece et yiyerek artacağını düşünmek. Eğer öyle olsaydı atlar, et yemeden nasıl inanılmaz bir kas kütlesine sahip olurdu?

Sakın öyle bir hata yapmayın. Asırı hayvansal besinlerle beslenirseniz, vücut ve kalp saglıgınızı tehlikeye atarsiniz.

Dogrusu bir diyetisyene gidip sizin icin en uygun beslenme programınızı yapmanız. Özele de gidebilirsiniz devlete de.

Et yiyerek artması diye bir durum yok tabiki, fakat kas kütlesini arttırmak için protein alımını yükseltmek ve spor yapmak gerekiyor. Et, portein açısından da oldukça güzel bir kaynak. Atlarla da kıyaslamamak gerekiyor insanı bu arada bence, 2 insanın bile kas gelişimi yapısı farklı olabiliyorken at ile kıyaslama yapmak biraz komik.

Diyetisyen konusunda ben de katılıyorum. En doğru sonucu öyle alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnetic Monopole

quote:

Orijinalden alıntı: Shady

Et yiyerek artması diye bir durum yok tabiki, fakat kas kütlesini arttırmak için protein alımını yükseltmek ve spor yapmak gerekiyor. Et, portein açısından da oldukça güzel bir kaynak. Atlarla da kıyaslamamak gerekiyor insanı bu arada bence, 2 insanın bile kas gelişimi yapısı farklı olabiliyorken at ile kıyaslama yapmak biraz komik.

Diyetisyen konusunda ben de katılıyorum. En doğru sonucu öyle alırsınız.

Bende bu cevabı verecektim kardeşim dogal yollarla protein alacaksan et çok büyük bir kaynak ve sporla birleşirse kas kütlesini arttırır et arttırmaz içindeki protein arttırır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.