Şimdi Ara

yağ değişimi sonrası motor arıza lambası yanması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
45
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 94 model astra f kasa sportive bir aracım var bugün aracımın yağ değişimini yaptırdım yağ değişim için 10000 km olmuştu usta yağ çok koyu olduğu için geç kalmışsın dedi araçta otomatik subap olduğundan ayarını kendi yapıyor yağ değişim zamanı geldiğinde de subap sesi yapmaya başlıyor benim aracımda da vuruntu sesleri vardı yağ değişimi yapıldıktan sonra ses azaldı ama tamamen kesilmedi boşta gaz verirken aracın sesi gayet sağlıklı ama vitese takıp hareket edince ufaktan bir şakırtı sesi geliyor ve üstüne üstlük periyodik bakımdan sonra motor ikaz ışığı da yanmaya başladı aracı istop edip tekrar çalıştırınca sönüyor sonra tekrar yanmaya başlıyor seyir halinde giderken 2 dakika civarı yanıyor sonra 2 dk civarı sönük kalıyor ardından tekrarlıyor sizce bu sorun neden olur bir bilgisi olan yardımcı olabilir mi bu arada castrol 10w40 yağ kullanıyorum ve bir sorum daha olacak fazla koyulan yağ subapta şakırdama sesi yapar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berat360 -- 7 Temmuz 2024; 2:3:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.