Şimdi Ara

Yabancılara Türkiye'yi sordum.[KEBAP RESMİ ATTILAR] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
7
Favori
4.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrKira

quote:

Orijinalden alıntı: Dodgers

Oğlum bunlar Konya'yı görse bizi direk Arap ülkesi sanarlar, İzmir'i görse Avrupa. Bizi Araplarla karıştıran çok yabancı var ne yazık ki.

Sen dalga mı geçiyorsun Konya'ya sırf Mevlana için (Onlar Rumi diye bilir) ne kadar turist geldiğinden haberin yok işiniz gücünüz Konya'yı aşağılamak...

+1 gittiğimde türkten çok yabancı turist gördüm hintlisinden korelisine her milletten insan vardı.Üstelik unesco 2007 yılını mevlana yılı ilan etmişken bazı cahiller hala kültürümüzle yada şehirlerimizin özellikleriyle dalga geçiyor.

• Son şarkılı mesaj benim
  • trollemeyın len oradaki konumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhfade -- 25 Temmuz 2014; 14:26:52 >
  • quote:

Oğlum bunlar Konya'yı görse bizi direk Arap ülkesi sanarlar, İzmir'i görse Avrupa. Bizi Araplarla karıştıran çok yabancı var ne yazık ki.

Konuşmak olmuş için konuşma bro
  • Vereceğim ayarı verdim ermenilere ben son sayfada bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmanlı etkisi diye buna denir iste 2 tane Osmanlıdan bahseden vardı Favori sultanlar Yavuz Sultan Selim miş :)
  • Avrupa'da bizi en çok seven İspanyollardır. İspanya'da Türküm dediğinde evlerini açarlar, her şeyi ikram ederler. İspanya'dan sonra Almanya geliyor, orası da fifti fifti halkı, seven de var istemeyen de, yalnız Sırplar bizi hiç sevmiyor. REMOVE REMOVE diye dolaşıyorlar 2 bomba atsak ne olacak halleri belli değil
  • yalan mı? ne oldu keko rahatsız mı oldun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Hayret herkes övmüş

biri ermeni soykırımı dedi,ağzını payının verdim.

ağzının payını vermemişsin, çok pis laf yemişsin aksine. "yalan" diyerek savunulmaz, ermenilerin türklere yaptığı katliamlara-türklere edilen işkencelere-döneniş savaş şartlarına ve güvenliği sağlanan ermenilere girip ufak bir sentez yaparak savunabilirsin ancak.

ama "this is a lie", "dünya düz" demek gibi, dayanaksız atmak oluyor.

• Şırdanı kim koydu lan
  • Şırdan koyan kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Idos

Vesteli forumdaki kekolardan öğrenme.

Helal olsun. Umarım dahada gelişiriz. Türk yapımı araba ve telefon da yaparsak tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

"Dünya'da en hızı gelişme gösteren ekonomilerden birine sahip" ile başlayan yorumda "Avrupa'da bulunan televizyonların neredeyse yarısı Türkiye'den geliyor" cümlesini görünce şaşırdım.Yorumda ayrıca bazı elektronik alanlarda çok geliştiğimiz söyleniyor televizyon örneğini vermiş.Gerçekten bu kadar geliştik mi elektronik alanında?

benim bildiğim mainsada zorlu grubu avrupaya sürekli televizyon ve diğer beyaz eşyalardan satıyor ki manisanın çoğuda zorluya çalışıyo gibi =) bi de bosh fabrikası var baya büyükmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainur

Osmanlının şanından hiç bahsetmezler tabi. Mustafa Kemal Atatürk'ün ne derece bir adam olduğundan bahsetmezler tabi.
    Ermeni soykırımıymış... Peh..

adamların bu taraflarda kuyruk acıları var o konulara girerler mi hiç =)
  • rezil ingilizce bilenler yazmasın şu foruma komik duruma düşüyorsunuz. we not diyen var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

quote:

''Oğlum bunlar Konya'yı görse bizi direk Arap ülkesi sanarlar, İzmir'i görse Avrupa.''

Türk ülkesi sanmazlar değil mi?

Türk ülkesi sanmak ne demek? Sen Türkiye'nin bütün şehirlerini bir mi tutuyorsun, gitsin bakıyım bir Turist Diyarbakır'a orayı "Türk ülkesi" mi zanneder yoksa sözde kıçı kırık Kürdistan mı? Ayrıca sen hiç Konya'ya gittin mi? Bir kere git, etrafında ki insanları incele, shobet et anlarsın.

Valla kardeş arap kültüründen etkilenmiş insanlar var ama tüm Türkiye şehirlerinin araplardan etkilenmiş olduğu görüşüne katılmıyorum.Ayrıca bir etkilenme varsa araplardan değil,daha çok İngilizlerden,avrupadan bir etkilenme var.Siz bir tane kara çarşaflıyı görünce,aaaaa arap ülkesi olmuşuz,bu ne yobazlık,ne geri kafalılık demeye başlıyorsunuz.Ama o kara çarşaflının yanında dolaşan 100 tane avrupadan etkilenmiş insanı görmezden geliyorsunuz.Ek olarak kara çarşaflı dediğiniz insanlar milli mücadele döneminde de vardı,gökten zembille,sonradan gelmedi o insanlar .
    Son olarak avrupaya şapur şupur,araba yarabbi şükür demekle Türk kültürü savunulmaz,ikisine de yarabbi şükür diyeceksin.

Sen benim ne dediğimi anlamamaya devam et, ben diyorum Ankara sen diyorsun yolum kara. Bak şunu iza ediyorum, Türkiye olarak kültürümüz tamamen her kültürden bir tutam alınmış gibi, mesela sen Fransa'ya gitsin neresine gidersen git insanların giyim, kültürü neredeyse aynı ama biz de farklı bu güzel birşey mi iyi birşey mi tartışılır. Ben de Arap-Avrupa kültürünün olmasını istemezdim ama bir çağ var o geliştikçe sende ona göre hareket etmen gerek, ayrıca ben kurtuluş döneminde ki şehit olan kimseye gıkımı açmam ister Ateist, ister Hristiyan, ister Müslüman benim tamamen anlatmak istediğim Türk kültürü diye birşey kalmadı, her kültürün içinden birşeyler almış karışmış bir toplumuz, ben burada küçümseme yapmıyorum, sadece ne kadar değişik toplumuz ninjamız var, biji bijisi var gibi hafif espirili anlatıyorum ama millet hemen dikkatli okumadan "HOOOO TÜRK DÜŞMANI" diyip geçsin neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

rezil ingilizce bilenler yazmasın şu foruma komik duruma düşüyorsunuz. we not diyen var.

O İngilizce alicosgun abimize aitSaygılı üye yani :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Şırdanı kim koydu lan

Şırdanı ben koydum.. Adanalıyık allahın adamıyık..

• ahhaha şırdana yarıldımm

bu arada epei övmüşler bizi ekonomi teknoloji felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Idos

Vesteli forumdaki kekolardan öğrenme.

süper ya Ahmet Zorlu ile kıbrısta karşılaşmıştım bu videoyu önce izleseydim tebrik ederdim kendisini
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.