Şimdi Ara

YABANCI DİZİ ARŞİVİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlediğim dizileri sildim izleyeceklerimi arşivi böyle. Sizce buraya hangi dizileri eklemeliyim ??YABANCI DİZİ ARŞİVİM

• person of interest.
  • Arrow, Flash, LoT, Inhumans falan izlemesen de olur. FTWD'ye de kötü diyorlar.
    Ozark, The Crown, The Leftovers, Banshee, Mindhunter, Friends, SoA eklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 14 Kasım 2017; 15:36:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeden önce o listenin içinde ki çöpleri ayıklayınız.
    Flash, Death Note, Ftwd, The 100, Inhumans ve LoT'u çıkarın oradan hatta yüzlerine bir bakmayın sormayın soruşturmayın.

Twd ve Supernaturel'a başlamak için ne kadar boş zamanın olduğunu merak ediyorum.Arrow'u ise 2.sezondan sonra bırakın.

Daredevil 2. sezonundan sonrasını anlattığı için Defenders izlenebilir ama orada ki gördüğünüz karakterlerin dizilerine bulaşmayın.

Stranger Things, GoT, WestWolrd, Vikings, American Gods, Black Mirror, Narcos ve Fringe'e hemen başlayınız.iZombie ve Mr.Robot'u izleyip unuttuğumdan bıraktığım için bir şey diyemiyorum.Bu diziler size yeter de artar bile ama daha fazlasını istiyorsanız.

Shameless, Orphan Black (Final yaptı), Banshee (Final yaptı), Mindhunter, The Blacklist, Sopranos(Final yaptı), Sense8(iptal edildi ama o bölümleri bile yeter de artar.Netflix yapımı olduğu için final yaparak bitirdi.) Fargo, House of cards, The crown, Person of Interest(Final yaptı) şimdilik aklıma gelenler bunlar.Hepside kaliteli yapımlardır, tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz ama hepsini izlemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 14 Kasım 2017; 16:48:5 >

• Peaky Blinders

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Başlamayı düşünüyorum ama kararsızım fantadtiklik düzeyi 10 üzerinden kaç

• Başta söylemeyi unutmuşum o diziler izlemediklerim ve şuan devam ettiklerim. Mesela supernatural 11. twd 6. sezondayım falan filan. Önerileriniz için teşekkür ederim. Ama flash gibi dizilere de ok by diyip sırt çevirmek olmaz tamam çok iyi diziler değil ama boş zamanın varsa çerezlik gidiyo yani

• Dizilerde en sevmediğim olay bölüm beklemektir onun için ben de genelde bitmiş dizilere sararım. Mesela twd hastası bir insan olarak 2 sene önce çıkmış bölümleri full bitirip bölüm beklememek için bıraktım. Bu sene en baştan başladım habire izliyorum

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    İlk defa duydum. Ama bakıcam bi.

• MistırVinçestır kullanıcısına yanıt
    Çatara patara kuru aksiyon yoktur ama kaliteli bi dizi benim gözümde. Yorumlarına bakmak daha iyi tabi. İngiliz dizileri bölüm sayısı az zaten bi çırpıda bitiyo:)

• quote:

Orijinalden alıntı: MistırVinçestır

Person of Interest bence 10 üzerinden 8 lik bir dizidir.Arada sıkıcı gelebiliyor ama totalde muazzam bir kurgusu var ve sezon finalleri çok iyi.Bir bakın derim ben.

• MistırVinçestır kullanıcısına yanıt
    Flash, LoT izleyeceğinize başka yapımlar izleyin mesela yazmayı unuttuğum Legion izleyin hatta 13 Reasons Why izleyin.Dizi aynı kısır döngü içerisinde ne anlatacağını bilemeden devam ediyor, Flashpoint hikayesini ellerine yüzlerine bulaştırıp olmuş gibi sevindiler.Bir de bu dizilerin devamlılığını bekleyen bir kitle vardı, mesela Arrow ve Flash Dccu içine dahil olacak diyorlardı sonra çöp edip bıraktılar.

Şimdi aklıma geldi ben bunu nasıl yazmamışım diye kendime kızdım, Agents of Shield.Bunu kesin izleyin.Ayak üstü iki yeni dizi daha önerdim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MistırVinçestır

fantadtiklik ten kastın nedir bilmiyorum ama genel olarak 8/10 veririm
  • Sons of Anarchy ve Person of Interest izlenebilir ve listede bir çok gereksiz dizi var

• flash in kapladığı alana yazık sil hocam onu
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazmışım fantastik olucak işte niye lafı dolandırıyosun
  • O değil de 13 reason why'da tüylerimiz diken diken olmadı mı hocam ya :( ah hannah baker ah
  • Tamam hocam senin için listeye ekledim ilk boş zamanımda ilk bölümünü izlemeyi düşünüyorum :)
  • Merhaba hocam Daredevile başlamayı düşünüyordum ama diğer kahramanların dizilerinin neyi anlattığını pek anlamadım. Şimdi bütün bu karakterlerin dizileri birbirinden bağımsız sadece defenders da mı birleşiyorlar? Birde diğer diziler gerçekten kötü mü?
  • keremec kullanıcısına yanıt
    MistırVinçestır kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, hemen başlayın.Luke Cage'i izleyebilirsiniz.Jessica Jones ve IronFist'i kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bu dizilerin hepsi kahramanların origin hikayesini anlatıyor denebilir.Defenders için böyle bir işe kalkıştılar.Mcu seviyorsanız hepsini izleyin ama sevmiyorsanız gerek yok.Bu 4 karakterimizde yeni Avengers filmlerinde olacak.

Bunların yanına hala izlemediyseniz Agents of Shield ekleyin.İlk 4-5 bölüm biraz kötü ama sonradan efsane yükselişe geçiyor ve filmler ile paralel ilerliyor.Winter Soldier filminden sonra Shield dağılmıştı biliyorsunuz ki dizide o zamanları çok güzel anlatıyor.Filmlerden bir kaç karakteri diziye getirebiliyorlar.Warner Bros X-men'in haklarını geri almak için uğraşıyor.Bakalım olursa Mcu dizilerinde bir çok şey değişebilir ama Agents of Shield için değişmez.

@MistırVinçestır Ortalama bir diziyi güzel kurgu ve iyi çekim teknikleriyle çok güzel yedirdiler.Mesela Hbo yapmış olsaydı çok farklı olurdu veyahut cw yapsaydı rezalet bir şey olurdu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.