Şimdi Ara

Yabancı Dil Seçen Arkadaşlar Buraya !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar ben 11. sınıfta yabancı dil böümünü okuyorum. buradaki amacım okuyup sınava girecekler yada sınava girmiş bir üniversitede okuyan arkadaşlarımız nasıl çalıştılar? kaç puan aldılar? ne kadar test çözdüler? Yani ders çalışma stilleri nelerdi. Bunu merak edip bu konuyu açma gereksinimi duydum. şu anda nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum.

Konuya katılan arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyor ve çok teşekkür ediyorum.

• Kimse Yok Mu ?
  • kardeşim dil mezunu hiç bi yere puan yetiremeyince Kıbrıs'a gitti(turizm işletme) ben önü kapalı bir bölüm olarak görüyorum
    lisede yatması güzelde sınav zamanı diger bölümler basıp gidiyor sen bakıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsanzeki168

kardeşim dil mezunu hiç bi yere puan yetiremeyince Kıbrıs'a gitti(turizm işletme) ben önü kapalı bir bölüm olarak görüyorum
    lisede yatması güzelde sınav zamanı diger bölümler basıp gidiyor sen bakıyorsun...

evet haklısınız, fakat dilin de iyi yanları var. herhangi bir üniversiteye girdin. okudun. mezun oldun. bir işe girince adamlar senden dil istiyolar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.