Şimdi Ara

YA BU ADAM NEDEN HER SEFERİNDE MAÇIN EN İYİSİNİ ÇIKARIYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fener maçında Tellesi aldı, bu maçta da Yasini. Nasıl bir fantazidir bu?

• burda bir yetenek harcanıyor duyun ey Galatasaray başkanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamza mala bağladı iyice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

burda bir yetenek harcanıyor duyun ey Galatasaray başkanı

maçın en iyisinin yasin oldugunu görmek için mourinho olmaya gerek yok. uza hadi.
  • Ben hamza hoca yı destekliyordum taki bu maç a kadar. Harbiden oyunu okuma problemi var. Yasin değişikliğini anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

amza Hoca çok iyi bir hoca her gelen hocayı harcamayın doğru değişiklikler yapdı

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

amza Hoca çok iyi bir hoca her gelen hocayı harcamayın doğru değişiklikler yapdı

biliçtir o biliç. rockcı, sigara, give me a break falan oooh yeaa
  • Fenerbahçe maçının iyisi Telles, çıkıyor ve bu maç kadroda yok.

Fenerbahçe maçında ve sol bek oynadığı neredeyse her maç kötü oynayan Olcan yine ilk 11.

Genelde iyi oynayan, Sneijder ile iyi anlaşan, pas verebilen top tutabilen bir Yasin her maç istisnasız 60. dakikada saçma sapan değişikliklere kurban gidiyor.

Kötü oynayan Bruma 90 dakika sahada.

Dzemaili giriyor, güzel ama Hamit'in yerine geçip orta saha oynayacağına bir bakıyoruz Prandelli dönemindeki gibi sol kanatta.

Hadi Sneijder neyse, adam 89 dakika dökülür, 90. dakikada bir pas verir bir şut çeker hiç yoktan gol yaratır.

Neyse maç sonu yine "Buraya kadar gelen taraftarlarımızdan özür diliyoruz, bütün sorumluluk benim. Yasin'i oyundan çıkarmamalıydım. Hatalarımızı düzelteceğiz, şampiyon olacağız, bu maç bize ders oldu, tekrar herkesten özür dilerim."

Der her şey tatlıya bağlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Fenerbahçe maçının iyisi Telles, çıkıyor ve bu maç kadroda yok.

Fenerbahçe maçında ve sol bek oynadığı neredeyse her maç kötü oynayan Olcan yine ilk 11.

Genelde iyi oynayan, Sneijder ile iyi anlaşan, pas verebilen top tutabilen bir Yasin her maç istisnasız 60. dakikada saçma sapan değişikliklere kurban gidiyor.

Kötü oynayan Bruma 90 dakika sahada.

Dzemaili giriyor, güzel ama Hamit'in yerine geçip orta saha oynayacağına bir bakıyoruz Prandelli dönemindeki gibi sol kanatta.

Hadi Sneijder neyse, adam 89 dakika dökülür, 90. dakikada bir pas verir bir şut çeker hiç yoktan gol yaratır.

Neyse maç sonu yine "Buraya kadar gelen taraftarlarımızdan özür diliyoruz, bütün sorumluluk benim. Yasin'i oyundan çıkarmamalıydım. Hatalarımızı düzelteceğiz, şampiyon olacağız, bu maç bize ders oldu, tekrar herkesten özür dilerim."

Der her şey tatlıya bağlanır.

düşündüklerimi birebir özetlemişsin. hala ama bazı tipler "vay efendim eleştirmeyin", "vay efendim mourinho musun" diye konusuyorlar. bunlar esas galatasaray düşmanlarıdır işte.

• Rezilliktir bugün hamzanın yaptığı. Gelmiş geçmiş en büyük hoca hatalarından birisi olmaya adaydır.
    Arena gibi statda bu denli hırslı ve istekli bir seyirci desteğiyle bu maçı 75'ten sonra 2-0'dan 2-2 yaptırıyorsan sonra git istersen cl'yi al benim gözümde hoca moca değilsin arkadaş!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.