Şimdi Ara

Ya Başarılı Olamazsak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan hedefimiz Avrupa cezamızın seneye son bulması için ligde ilk sıraları tutturmak veya ziraat kupasını almak. Fakat başarılı olamazsak ne olucak? Takımda gitmesi gereken hayli oyuncu var. Yerlerine iyi oyuncu almak da hayli masraf. Avrupa'dan iki sene uzak kalmak... Düşünmek istemiyorum bile.

• Takımda gitmesi gereken çok oyuncu varda sözleşmesi bitmeden kim alır sence onları hadi teklif verdiler diyelim futbolcular bu maaşı rahatı bulamayacakları için gitmeyecek yok fiyata düzgün topçular almalısınızki düzlüğe çıkabilin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şey olacağı yok seneye başarılı olacak şekilde kadroyu oluştururuz. Şu kadromuza bile 3-4 takviye yapsak şampiyonluğa oynarız. Bizim kulüp için bunlar çok büyütülecek durumlar değil, daha kötülerini yaşadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Takımda gitmesi gereken çok oyuncu varda sözleşmesi bitmeden kim alır sence onları hadi teklif verdiler diyelim futbolcular bu maaşı rahatı bulamayacakları için gitmeyecek yok fiyata düzgün topçular almalısınızki düzlüğe çıkabilin.

Çin'e iteleriz. Ayrıca sezon sonu bazı çöplerin sözleşmesi bitiyor. Onlardan biraz daha az çöp olan adamları da Çin'e iteleriz. Ne kadar az çöp o kadar rahat kafa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bir şey olacağı yok seneye başarılı olacak şekilde kadroyu oluştururuz. Şu kadromuza bile 3-4 takviye yapsak şampiyonluğa oynarız. Bizim kulüp için bunlar çok büyütülecek durumlar değil, daha kötülerini yaşadık.

Hocam katılıyorum da başkanımız başkan değil ki. :( Yoksa ölümüz bile şampiyonluğa oynamaya yeter.
  • Ben zaten seçime gitmesini bekliyorum. Bakalım zaman ne gösterecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Ben zaten seçime gitmesini bekliyorum. Bakalım zaman ne gösterecek?

Liseliler durduğu sürece gelen gideni aratır. Bu zihniyeti temizlemek gerek. Tabi ondan önce şuanki mali krizimize ve Avrupa sorununa odaklanmalıyız.
  • Sanmıyorum ama hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.