Şimdi Ara

Ya arkadaşlar bi gelin hiç bişey anlamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şimdi telekom kullanıcsym
    24 mbit hız 50 gb kotalı net kullanıyorum
    8 e düşüyor
    2019 da nolacak netim
    63 tl ödüyorum

• Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Herkes farklı şeyler diyo
    8 e düşüyor
    2019 da nolacak netim
    63 tl ödüyorum

https://forum.donanimhaber.com/store/4f/28/f0/4f28f001159551f5e1cca8cdb019c6c3.png Şuna benzer bilgi faturanızda var değil mi? Hocam Özetle önceden tarifeniz 8 mbit'e düşüyordu. Şimdi 10 mbit'e düşecek. Şu anda gece 2-8 arası kullanımlarınız sayılmıyor, artık sayılmaya başlayacak. Taahhüt süresi boyunca tarifeniz bu şekilde. Taahhütünüz bittiği zaman 50 gb'ı geçince hızınız düşmeyecek, direkt internetiniz kesilecek. Bunun önüne geçmek için o zaman güncel başka bir pakete taahhüt vermek durumunda kalacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 17 Kasım 2018; 9:31:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Herkes farklı şeyler diyo
    8 e düşüyor
    2019 da nolacak netim
    63 tl ödüyorum

https://forum.donanimhaber.com/store/4f/28/f0/4f28f001159551f5e1cca8cdb019c6c3.png Şuna benzer bilgi faturanızda var değil mi? Hocam Özetle önceden tarifeniz 8 mbit'e düşüyordu. Şimdi 10 mbit'e düşecek. Şu anda gece 2-8 arası kullanımlarınız sayılmıyor, artık sayılmaya başlayacak. Taahhüt süresi boyunca tarifeniz bu şekilde. Taahhütünüz bittiği zaman 50 gb'ı geçince hızınız düşmeyecek, direkt internetiniz kesilecek. Bunun önüne geçmek için o zaman güncel başka bir pakete taahhüt vermek durumunda kalacaksınız.

Alıntıları Göster
    dahada özetle taahhüt bitene kadar pek bi fark olmayacak bittiği andan itibaren geçmiş olsun. Ya yüksek ücret ödeyip ful limitsiz bir pakete geçeceksiniz yada kota dolduğunda ay sonunun gelmesini bekleyeceksiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.