Şimdi Ara

XZ Premium mu almalı yoksa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu sıralar telefon arayışı içindeyim.Araştırmalarım beni en son xz premiuma çıkardı.Sizce mantıklımı değil mi ? Kullanan varsa eğer deneyimlerini paylaşabilir mi ? Yada farklı bir cihaz öneriniz olabilir mi ?

• bende bu aralar arayışdayım,
    iphone 4 den 6 ya geldim ama X için hevesim kalmadı, malum bir araba parası mübarek.
    premiumun 960fps (40 kez) hızlı videosu dikkatimi çekti.
    ayrıca işlemcisi ve diğer özellikler bayağı cazip.

bu aralar sony rx100m4 foto makina almaktansa bu telefonu alayım bir taşla 2 kuş vurayım dedim.

incelemelerim devam ediyor....

bir de sony bayisine gidip elleyerek incelemek lazım,
    youtube videoları kesmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunun arasindan 1 yil gecmis konuyu hortlataym..ne aldin telefon bende merak ettigin tlf kullaniyorum.genel olarak memnunum fakat 5 yila yakindir sony kullanicii olarak kronik sony hatalari disinda pek bir aksilik yasamadim.ama mesela ben telefonda ise baslayis saatim 15:20 de takip gece 00:50 ye kadar muzik dinleyen birisiyim.sirf muzik dinlesem kurcalamasam bile 30-40 a iniyor sarj.facebook, twiter vs kurcalarsam gece 21-22 cibari 15-20 lere iniyor..bizim is arkadasinda iphone 10 var herif benle ayni saatte bluetooth aciyor ve kulaklikla baglanip online radyo dinliyor adamin sarji ona ragmen 50-60 ri bile zor indigini soyluyor. ben radyo dinlesem 4 saat bile zor gidiyor..nasil is anlamadim..tlf en onem verdigim konu sarj heralde iphone gececem bende
  • ben sonyden vazgeçip, telefon satıcısı komşumun tavsiyesiyle, samsung a7 aldım.
    şarz konusu oldukça iyi.
    fotoğraf iyi.
    ekran büyüklüğü iyi ama tek el kullanmak zor.
    androide alışmama zaman aldı.

960 fps video içinde sony rx10 fotoğraf makinası aldım.
    tümü bile iphone x dan ucuza geldi.

• mimleon kullanıcısına yanıt
    Telefoncu elinde ne varsa en çok hangisi kâr getirecek ise onu satacaktır. Yoksa XZ premium ile A7 kıyas bile yapılamaz.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    “komşum” yazdığımı okumamışsınız.
    Sizin komşunuz 3-5 tl tenezzül edip sizi kazıklıyorsa, haklısınız.

Ayrıca, yazdığım gibi, artık cep telefonunu, sade telefon amaçlı kullanma kararı aldığım için çok para vermekten kaçınmıştım.
    Şimdi bakıyorum da, doğru karar vermişim.

Diğer teknolojik işlerimi diğer cihazlardan yapıyorum, ipad, imac, smarttv gibi.

• mimleon kullanıcısına yanıt
    Komşu olayını geçelim hocam. Bu ülkede ticaret oldu mu babana bile güvenmeyeceksin diye boşuna dememişler iş başka dostluk başka. Ama siz sadece alo demek için kullanacaksanız yine mantıklı değil daha uygun xioami modelleri mevcuttu onlardan alsaydınız keşke. Paranızı daha tasarruflu kullanmış olurdunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon konusnda farkettigim birseyi daha yazayim dedim belki okuyupta benim gibi o konuda bilgisi olmayan olursa belki isine yarar..Ben devamli samsung kulaklik tardi bu kulagin icine giren kulakliklari tercih ediyordum zirt birt dusmuyor kulaktan diye..fakat deneme amacli gecen hafta 4 gun sony nin orjinal kulakligini kullandim ve entrersan sekilde sarj bitme olayi fena degisti..saat 13:15 de baslayip 21-22 zor gören xz premium sarji gece 00:1 e kadar %20 ile cikarmaya basladi.o kadar fazla kurcalamama ragmen..demeki orjinal olmayan kulakliklar fazla sarj cekiyor bataryadan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.