Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar iyi günler. Benim bir sorum olacak 2011 partner tepee aracımın sürücü koltuğundaki kol dayamanın takıldığı plastik kırıldı ce yerinden çıktı. Servise sorduğumda 190 tl gibi bir uçuk rakam söylediler. Piyasada 2-3 yerde aynı parçayı ithal diyerek 40 tl ye satıyorlar. Acaba bunlardan almak mantıklımıdır yoksa bildiğiniz satılan yer yada çıkma olarak bulabileceğimiz yerler varmıdır.
  • Çıkmacılarda veya internetten rahatlıkla bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peypazar43 ve tepeepremiumpack araçlarınız hayırlı olsun bu arada

• arkadaslar merhaba.zenith paketini almayi dusunuyoruz.115 hp 65 bin tl.konfor yol tutus ses alma ozellikleri nasildir.caddy kullandim ben 1 sene.inanilmaz rahatti ama fulleri 80 85 suan.bos almak istemiyorum.caddy i cok aratir mi?

• Dostum partner sana caddy i asla aratmaz
    Partner yol tutuş konusunda beklenen perfonmansı gösteriyor yalıtımı ortalamanın üstünde bence partnerden şaşma

• Arkadaşım enişteme 2014 te sıfır comfortline caddy aldık.Uzun yola çıkmışlığım ve bayağı bi sürmüşlüğüm var.Halen duruyor.Kendime de bu sene başında ikinci el DSG olmak şartıyla eşiminde kullanabilmesi için almayı düşündüm nasip olmadı.Kangoo,doblo ve caddy kullandım ama partner hakkında pek bir bilgim yoktu.Favori ilanlarımda liste sonundaki partneri aldım.İyi ki almışım.
    Caddy de bence en güzeli net direksiyon tepkileri.
    Ama partnerin artıları bana göre fazla caddyden daha geniş ve ferah,arkada şaft tüneli yok.Eşya saklama gözleri haddinden fazla.Eğer benim gibi kalabalık aile iseniz çok işinize yarıyor.Arka koltuklar 3 tane tekli ve sökebiliyorsun (benim yaylada çok işime yaradı).Arka diz mesafesi daha geniş.Yakıt olayı çok daha iyi.Alacağınız pakette cam tavan var ve çok içerisi daha ferah.Yol tutuşu caddyden aşağı kalır yanı yok.Ayrıca alacağınız caddy de 2.0 motor olduğu için yanlış hatırlamıyorsam ÖTV 1.500 tl civarında.Aslında partnere ticari demek yanlış tamamen binek araç olarak üretilmiş.Konfor özellikleri caddyden fazla.Unutmadan Caddyde artı olarak birde kararan iç dikiz aynası var.Peugeot servisleriyle vw servis fiyatları arasında 200 tl yakın bir fiyat farkı var.
    Reklam olayı pek olmadığından bazı şeyleri pek bilinmiyor.Mesela yeni connectlerde arka tarafta bagaj üzerinde dolap var ve adamlar bunu sanki ilk defa yapılmış gibi lanse ediyorlar.Bu partnerlerde daha önceki senelerden var.
    Velhasıl kesinlikle pişman olmazsın.Sana tavsiyem herhangi bir bayiye git aracı güzelce incele en son bi test sürüşü yap kararını ver.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.Hakkında hayırlısı neyse o olsun

• Unutmadan otomobildünyamda son kasa partnerin testi var izlemeni tavsiye ederim.
  • wolwe W kullanıcısına yanıt
    cok tesekkur ederim.2015 sonunda yeni makyaj kasa cikmis cok hosuma gitti.bugun gittik gec kaldik test icin yarina vakit verdiler.bu makas sistemi varmis caddylerde falan
    bunda yokmus makas sistemi ne oluyor acaba o.birde 0 aracin vergisi sigortasi senelik servis ucreti ne kadar tutuyo senede.tesekkurler

• Makaslı arabada en ufak çukuru tümseği hissedersiniz.Birazda arka tarafı sallar.Ticari araç olduğu için vergisi 6 senede bir düşüyor.Yıllık 997 tl.Bu sene mart ayında servise sorduğumda 30.000 km bir mazot

filtresi değişir dedi.Mazot filtresi değişmez ise 420 tl mazot filtresi değiştiğinde 520 tl.Sigortasıda yaptıracak kişiye bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimsa94

arkadaslar merhaba.zenith paketini almayi dusunuyoruz.115 hp 65 bin tl.konfor yol tutus ses alma ozellikleri nasildir.caddy kullandim ben 1 sene.inanilmaz rahatti ama fulleri 80 85 suan.bos almak istemiyorum.caddy i cok aratir mi?

Merhabalar
    bir test et kendin gör bence ne desek boş caddy bir alman aracı ve logo değeri malum yüksek
    hala makas kullanmakta
    ve 2.0 litre motora geçerek alınmayacaklar sınıfına taşındı o vergi ile vito ve transporter olayına girilir.
    tabi emisyon skandalı bu olayda etkili oldu.

iç detayına baktığında tepee yi katlar keza ön panjur ızgara falanda keza çok havalı.
    fiyatıda ona göre..

tepee de daha ucuz ve nerdeyse tüm donanımlar var otomatik vites hariç.

vede yeni bir kasayı bekliyor kısaca eli kulağında bu sene görücüye çıkacak olan toyota ortak yapım traveller projesi varki ortama rekabet katacak tipten

zaman varsa acele etmeyin biraz bekleyin bence

https://www.youtube.com/watch?v=O6DuWvuuMHQ

• Boşanıp arabayı kaptıran varmı aranızda

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

arkadaslar merhaba.zenith paketini almayi dusunuyoruz.115 hp 65 bin tl.konfor yol tutus ses alma ozellikleri nasildir.caddy kullandim ben 1 sene.inanilmaz rahatti ama fulleri 80 85 suan.bos almak istemiyorum.caddy i cok aratir mi?

Merhabalar
    bir test et kendin gör bence ne desek boş caddy bir alman aracı ve logo değeri malum yüksek
    hala makas kullanmakta
    ve 2.0 litre motora geçerek alınmayacaklar sınıfına taşındı o vergi ile vito ve transporter olayına girilir.

iç detayına baktığında tepee yi katlar keza ön panjur ızgara falanda keza çok havalı.
    fiyatıda ona göre..

vede yeni bir kasayı bekliyor kısaca eli kulağında bu sene görücüye çıkacak olan toyota ortak yapım traveller projesi varki ortama rekabet katacak tipten

gökhanım, peki yeni kasa tepee ne zaman gelir sence? traveller ilemi tanıtılır yoksa daha sonraki seneleremi ertelenir?
    Bu arada benim aslanın pazartesi günü sanayi günü:)
    debriyaj takımı değişecek, malum 90 bin km oldu 8 sene de, ufaktan ufaktan da kalkışlarda sarsıntı yapmaya başlayınca, dedim debriyaj beni değiştir diyor..
    Servise sordum; parça ve işçilik dahil 1400 tl dedi.
    çüüüşşş dedim.
    parçaları orjinal 320 tl'ye aldım, usta da işçilik olarak 250 tl alacak... on numara iş oldu..
    Bu arada dün klimanın gazı da bitmiş, ona da gaz bastıracağız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Boşanıp arabayı kaptıran varmı aranızda

Onur böylesini hiç görmedim desem..
    güzel olmuş..)

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Merhabalar
    hala makas kullanmakta

fiyatıda ona göre..

gökhanım, peki yeni kasa tepee ne zaman gelir sence? traveller ilemi tanıtılır yoksa daha sonraki seneleremi ertelenir?
    Bu arada benim aslanın pazartesi günü sanayi günü:)
    debriyaj takımı değişecek, malum 90 bin km oldu 8 sene de, ufaktan ufaktan da kalkışlarda sarsıntı yapmaya başlayınca, dedim debriyaj beni değiştir diyor..
    Servise sordum; parça ve işçilik dahil 1400 tl dedi.
    çüüüşşş dedim.
    parçaları orjinal 320 tl'ye aldım, usta da işçilik olarak 250 tl alacak... on numara iş oldu..
    Bu arada dün klimanın gazı da bitmiş, ona da gaz bastıracağız artık

Mehmet im bakımların hayırlı olsun iyi günlerde kullan..

sanırım bu seneden geçti hiç ses soluk yok..

ama tüm MPV sınıfındaki ticari ve minibüs sınıflarının gerek iç konsol gerekse dış görsel tamamıyla Travelleri andıran daha kaslı bir konsepti barındırıyor..

artık makyajı kaldırmayam bir kasa oldu tepee..

komple yeneileyecekler..
    bakalım ne zaman gelecek ve ne şartlarda otomatik yada yarı robotize bir şanzımanda tek dileğimiz avrupada sattıkları gibi.

küçük bir traveller bekliyorum ben yada taraveller den de gidebilirler

en küçük travveller nerdeyse tepee boyutuna yakın bakalım ne olacak..

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Aynen abi :)

Ne yapıyorsun abi hayat nasıl çoluk çocuk ne yapıyor.
    Bir ara arabayı bırakmıştın hala devammı yoksa kendine yakışır bir şey çektinmi altına ?
  • quote:

Aynen abi :)

Ne yapıyorsun abi hayat nasıl çoluk çocuk ne yapıyor.
    Bir ara arabayı bırakmıştın hala devammı yoksa kendine yakışır bir şey çektinmi altına ?

Onur iyiyim senden ne haber yeni otomobil almadık..
    kardeşime 1 serisi ve 3 serisi bmv aldık

bir serisi dizel 3 benzinli

aracı sattım biliyorsun ve takipteyim kim ne yapıyor diye

fiyatlar ve kalite çitası habire yükseliyor yeni kasalar ve teknojiler yolda..

bakalım durumlar neyi gösterecek

beklemedeyim açıkcası

peugeotdan beklentilerim yüksek fiyat performans yada tam tersi

2 serisi bmv veya b 180 gibi bir mercedes te kafamdaki diğer MPV seçenekleri otomobil almayayım diyorum basık ve klostrofobi

durumlarından ötürü

yeni gelecek jenerasyon tepee den umutluyum donanımları ,ile..

yada traveller donanım ve seçenekleri beni kararımdan vazgeçirebilir yada tam tersi hadiseler

çok bilinmeyenli bir seçim ve beklenti içindeyim zamanım bol zaten memleketde de aracımız var çok şükür

zengin takılıyorum anlayacağın

banana çok selam söyle.

3008 macerası nasıl gidiyor bu arada sorun varmı yoksa full keyif konformu bakım fiyatları nasıl

3008 tam gaz devam abi memnunuz sıkıntı yok. Bir tek navigasyonunu hiç beğenmiyorum o da şuan tüm Peugeot larda aynı malesef ama yeni kasa 3008 lerde i-cockpit ile muazzam şekilde halledeceklerini umuyorum.
    Partner dan sonra ETG6 115 Hp 3008 almıştık onuda bir kaza sonrası Peugeot ile takasa girerek Eat6 120 Hp aldık. 15 bin bakımına vereceğiz yarın bakalım.
    Partnerdan sonra 3008 in yol tutuşu acayip derecede iyi geldi altı yüksek olmasına rağmen. Sanada şiddetle tavsiye ederim 3008 i. Biz sıfır aldık akıllı işi değil Peugeot u sıfır almak ama kazalı 3008 imizi çok iyi fiyattan almıştı bayi bizde kaçırmayalım dedik. Bayi yıl sonu kotasını doldurmak için böyle bir güzellik yapmıştı.
  • quote:

3008 tam gaz devam abi memnunuz sıkıntı yok. Bir tek navigasyonunu hiç beğenmiyorum o da şuan tüm Peugeot larda aynı malesef ama yeni kasa 3008 lerde i-cockpit ile muazzam şekilde halledeceklerini umuyorum.
    Partner dan sonra ETG6 115 Hp 3008 almıştık onuda bir kaza sonrası Peugeot ile takasa girerek Eat6 120 Hp aldık. 15 bin bakımına vereceğiz yarın bakalım.
    Partnerdan sonra 3008 in yol tutuşu acayip derecede iyi geldi altı yüksek olmasına rağmen. Sanada şiddetle tavsiye ederim 3008 i. Biz sıfır aldık akıllı işi değil Peugeot u sıfır almak ama kazalı 3008 imizi çok iyi fiyattan almıştı bayi bizde kaçırmayalım dedik. Bayi yıl sonu kotasını doldurmak için böyle bir güzellik yapmıştı.

Büyük kardeşim de 2008 düşünüyor..
    eat6 120 ler blue hdi diye biliyorum hayırlı olsun yanlışım varsa düzelt

tam otomatik bir şanzımanı var japon aısın firması ile ortak yapım diye duymuştum

sarsıntısız viteş geçişleri mevcut.

3008 vede 5008 de sanırım kasa değişikliği olacak yanılmıyorsam.

3008 in sıfır fiyatı ne kadardı.terfi ettiğiniz iyi olmuş.

100 binin üstünü göstermek gerekiyor bu makinalara

hal böyle olunca mercedes ve bmv seçenekleri otomatikman listeye dahil oluyor.

daha premium ve argesi ve marka değeri daha yüksek.

bakalım kısmet.

Aynen abi Blue Hdi 120 Hp son 3008 imiz.
    2008 ler 92 Hp

Bize 94.000 e geldi son 3008 imiz.

100 binin üstüne çıkınca mercedes bmw lere yönelmek mantıklı olsada SUV Crossover tarzı araçların hepsi 2.0 + motor o yüzden bize uymadı.
  • Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Aracım 2014 model 25bin km'de.
    Sıkıntım bugün işten eve dönüşte araç 5-10 km yaptıktan sonra stop ettim.
    Fakat radyatör fanı çalışmaya devam etti.Arabayı tekrar çalıştırdım fakat motor sanki stop edecekmiş gibi çalışmaya başladı.Devir saatinde herhangi bir dalgalanma yok.Stop ettim.
    Fan dönmeye devam etti.7-8 dk sonra dönmeyi kesti.Daha öncede bir kez yapmıştı ama tekrar çalıştırıp kapattığımda düzelmişti bende önemsememiştim.Sizce neden olabilir.
    Yada servide gitmeye gerek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.