Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.361
Cevap
100
Favori
441.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumlarda uygun komisyonla Amerika' dan ekipman getirebilecek arkadaşlar var, bence onlara bir sorun, Türkiye' ye gelmezi Temmuz sonunu bulur XE-1' in, hatta sizin yerinizde olsam gövdeyi 2. el ya da refurbished alıp lenslere yatırım yapardım :)

Bu arada X100' e ne istiyorsunuz ücret olarak?
  • Inşallah 56 1.2 lensimiz çıkar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozangunay

Forumlarda uygun komisyonla Amerika' dan ekipman getirebilecek arkadaşlar var, bence onlara bir sorun, Türkiye' ye gelmezi Temmuz sonunu bulur XE-1' in, hatta sizin yerinizde olsam gövdeyi 2. el ya da refurbished alıp lenslere yatırım yapardım :)

Bu arada X100' e ne istiyorsunuz ücret olarak?

Keşke 2.elini bulabilsem :))))
  • Amerika' dan ekipman getirebilecek bir arkadaş aracılığıyla 2. el bulabilirsiniz, Türkiye' de kullanan zaten çok az, ben kendim için ararken aşağıdaki ilanı görmüştüm, isterseniz irtibata geçin?

http://www.netfotograf.com/ilan.asp?ad_id=39939
  • yok abi iletişime geçerdimde sadece body 950 $ diyor neredeyse 1800 TL + buna minimum 1000 TL lens ücreti vereceğim fotografiumdaki fiyata denk geliyor :/
  • Yurtdışından gelen ürünler ucuz değil doğal olarak satıcılar 2500 liradan aşağı satmıyor. 2 yıl Tr garantili ürün 2800'e dururen uzakdoğu ürünlerine 2500 vermekte saçma. Fotografiumu bekleyeceğiz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Yurtdışından gelen ürünler ucuz değil doğal olarak satıcılar 2500 liradan aşağı satmıyor. 2 yıl Tr garantili ürün 2800'e dururen uzakdoğu ürünlerine 2500 vermekte saçma. Fotografiumu bekleyeceğiz artık.

Çok haklısınız, bu şartlar altında xe1'i Türkiye'den garantili ve kredi kartına taksitlendirilmis olarak almak cok daha mantıklı gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: First_Person

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Yurtdışından gelen ürünler ucuz değil doğal olarak satıcılar 2500 liradan aşağı satmıyor. 2 yıl Tr garantili ürün 2800'e dururen uzakdoğu ürünlerine 2500 vermekte saçma. Fotografiumu bekleyeceğiz artık.

Çok haklısınız, bu şartlar altında xe1'i Türkiye'den garantili ve kredi kartına taksitlendirilmis olarak almak cok daha mantıklı gözüküyor.

Mantık bekle diyor ama kötü bir huyum var aklıma geleni hemen yapmalıyım. Mantıklı bir 2.el olsa hemen alacağım sahibindendeki arkadaş 2350'ye bıraktı son ama Hong Kong'dan aldım deyince vazgeçtim yoksa alacaktım.

• Hong kong' tan alınmış olması kötü mu? Jimi' de oradan getirtmiş galiba.

• @First_Person Hong Kong her türlü dalaverenin döndüğü bir yer. Yenilenmiş ya da iade edilmiş ürünlerin sıkça satıldığını biliyorum. En iyi alışveriş merkezlerinden biri olan Times Square, ifc mall gibi yerlerde bile kapalı kutu makina bulunmuyor bu da iade ürünlerin bolca satılabileceği ihtimalini artırıyor. Ben her zaman Avrupa'dan alınan ürünler tercih ediyorum. Fujifilm Türkiye'de iyi fiyatlar sunuyor. Bakalım fotografiumu bekliyorum ama korkum da var belki stoğa girince fiyatı yukarı çekerler. Hayırlısı olsun bakalım.
  • Anladım hocam, bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Ben Türkiye'den ikinci el aldım :) Makinenin ana vatanı neresi bilmiyorum :)

Üstünde JAPAN yazıyor gerisi çok önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

Ben Türkiye'den ikinci el aldım :) Makinenin ana vatanı neresi bilmiyorum :)

Üstünde JAPAN yazıyor gerisi çok önemli değil

Kaca aldin sormasi ayip

• Pardon benim hatam, ilk sayfada hong Kong'dan getirttim diyen @ozangunay'mis...

• 2200TL

gövde+35mm+yedek pil
  • quote:

2200TL

gövde+35mm+yedek pil

Güzel fiyata almışsınız. 1 aylık makina sıfır ayarında 18-55 ile 2350 TL son fiyat aldım bende. Bekleyip fotografiumdan almak yerine bu arkadaştan yurtdışı alayım diyorum. Fujinin garantisi 1 yıl Türkiye'de geçiyor sanırım.
  • 18-55mm fiyat olarak değerli bir lens.

Benim sevmeme asıl sebebim aynasız mantığına ters geliyor. İri ve ağır geldi :)

keşke yine aynı kalitede fakat 16-50mm Sony gibi ufak olsaydı :( O zaman bomba olurdu :)
  • quote:

18-55mm fiyat olarak değerli bir lens.

Benim sevmeme asıl sebebim aynasız mantığına ters geliyor. İri ve ağır geldi :)

keşke yine aynı kalitede fakat 16-50mm Sony gibi ufak olsaydı :( O zaman bomba olurdu :)

Dostum 35mm bana açı olarak yetmeyecek bir lens. 35 sonrası önemli değilde altı önemli 18mm geniş açıya özellikle iç mekan çekimlerinde çok ihtiyacım oluyor. Optik kalitesi olarak bakıyorum 35mm prime lensle çok fark göremiyorum. Lensin üzerindeki OIS'de balı kaymağı. Konuşmaktan sıkıldım artık Pazartesi 2.elde olsa alacağım makinayı.
  • X-e1 ile çekilmiş birkaç fotoğraf ekleyelim konu renklensin.

xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXx

• X-pro1-X-E1- Nex 7 karşılaştırması

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.