Şimdi Ara

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.618
Cevap
20
Favori
1.189.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha 3000 km lik connect glx kullancısıyım
  • Başlık hayırlı olsun güzel olmuş.
  • Aziz bey başlığı açan kişi olarak hepsinden ziyade en iyi bildiğiniz aracı, Berlingo'yu, detaylarıyla inceleseniz de biz de nasiplensek

Hatta merak ettiğim hususları da belirteyim..

-Kabin gürültüsü ne seviyede?? (lastik sesi motor sesi vs)
    -İç mekanda tıkırtı var mı??
    -Yol tutuş, çekiş ve yakıt tüketimi nasıl??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Yalçın -- 24 Kasım 2009; 19:33:44 >
  • Aziz düşünce olarak çok iyi bir kurgu yakalamışsın seni tebrik ederim.

bu tip araçları düşünenlerin sayısı oldukça fazla ama gel görki hangisi şöyle bir araştırma yapayım desen her bir markanın konularını araştırıp fikir ve bilgi alman gerekecek.böyle büyük bir platformun kullanıcılara sunulması ve sağlıklı bilgilerin kullanan arkadaşlarca girilmesi
    çok büyük bir altyapı oluşturacaktır kanatindeyim isteyen istediğini tercih etsin,gerekçeleriyle. hafif ticari konularındaki tartışma ve pert konu sayısı düşünüldükçe ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır.

fakat gel görki biz daha yolun başındayız burada bu foruma çok emeği geçmiş ve hafif ticari segmentinde kendini aşmış duayen abilerimizi de burada görmek ve fikirlerini paylaşmak bizi onure eder şeref duyarız.

saygı ve sevgi ve hoşgörü kurallarını ihlal etmeden güzel paylaşımlar olması en büyük dileğimiz
    ve herkesin ortak bir paydada buluşması çok hoş olacak bence. hatalarımız mutlaka olmuştur ama özür dileme erdemliğini kendimize hiç takıntı yapmadık diye biliyorum

saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI

MARKA AYIRT ETMEKSİZİN HERKEZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ HERKEZİ BEKLERİZ ...

HAFİF TİCARİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ VE BİLGİLERİNİZİ AKTARICAGINIZ TEK ADRES

caddy 1,9 TDİ -peugeot partner tepee 1,6 HDİ - cıtroen berlıngo 1,6 HDİ - ford connect 1,8 tdci - reneault kangoo 1,5 DCİ - fiat doblo 1,3 MULTİJET - opel combo 1,3 CDTİ - dacia logan mcv 1,5DCİ - chery taxim

marka ayırt etmeksizzin toplanalım burda hep beraber...

Hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.T.A -- 24 Kasım 2009; 20:19:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XaPoX

Yaşasın ticarilerin kardeşiliği*

Elinize sağlık

eyvallah kardes siz hangi marka ticari araç kullanıcısısınız? aramıza hoş geldiniz tekrar

Aziz im sen daha yoktun forum aleminde nasıl anlatsam sana

Apo çok saygıdeğer bir kardeşimiz ve arkadaşımız dostluğumuz çok eskilere gitmekte.

ama bu aralar bir selam bile vermiyor uğrayıp. araya büyüklerimizi koyduysakta kar etmedi bakalım bayram geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Redmilk

quote:

MARKA AYIRT ETMEKSİZİN HERKEZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ HERKEZİ BEKLERİZ ...

caddy 1,9 TDİ -peugeot partner tepee 1,6 HDİ - cıtroen berlıngo 1,6 HDİ - ford connect 1,8 tdci - reneault kangoo 1,5 DCİ - fiat doblo 1,3 MULTİJET - opel combo 1,3 CDTİ - dacia logan mcv 1,5DCİ - chery taxim

Güzel kardeşim alfabetik sıralada yarın öbürgün sorun çıkmasın sayfada sağlıklı ve güzel yürüsün .. sevgilerimle.

Mehmet abi merhaba diyorumya biz gençlerin olaya bakışı çok farklı açılarda alfabetik olayı değilmi ya.

söyleyelim Aziz e düzeltsin madem bir kardeşlik ortamı ve paylaşım mekanı burası yanlışlıl olmasın.

seninde ne değerli misketlerin varmış vermessen verme bende oynamıyorum.

• quote:

Ben daha 3000 km lik connect glx kullancısıyım

Hocam sende Partner Tepee yok muydu?
  • 110 luk,plus paket bir Connect i hiç bir ticariye değişmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

quote:

Güzel kardeşim alfabetik sıralada yarın öbürgün sorun çıkmasın sayfada sağlıklı ve güzel yürüsün .. sevgilerimle.

Mehmet abi merhaba diyorumya biz gençlerin olaya bakışı çok farklı açılarda alfabetik olayı değilmi ya.

söyleyelim Aziz e düzeltsin madem bir kardeşlik ortamı ve paylaşım mekanı burası yanlışlıl olmasın.

Canımın içi o misketler saygı duyduğum bir arkadaşa ait vermiyeceğim..Oynarız oynarız ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dhci16

quote:

dacia mcv bence çok güzel full modelı galıba daciada az olsa gine hafif ticaaride kendine düşenı alıp yerını koruyor

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

MCV değilde Steppe yazıyor orada nasıl birşey olacak acaba?

Yeni mekanınız hayırlı, uğurlu olsun.

sandero gibi olucak sanırım jeep edası verıcek gıbı jantlarda 15 jant gibi gözüküyor çok kalıtelı tok görünüyor demı

Aziz bu model hiç üretilmedi diye biliyorum bende çok beğenmiştim ve öylece kaldı zaten babama da beğendirememiştim.

• öncelıkle cıtroen berlıngoyu ve partneri anlatayım ben 2002 den berı berlıngo kullanıcısıyım ses olayı eskı kasalarda çokdı öncekı 2 kasada yanı malum 1,9 motor çok seslıydı çekişi çok düşüktü turboda yoktu yakıt ben hep 180bin 170 bin civarı yakıyodum şehir içi . ama yenı kasada bunlar tamamen degişti ses yok denılıcek kadar az yol tutuşu aynı psa grubunun eskısınınkıde güzeldi buda güzel muazzam. helebide esp yokken böyle konuşuyorum bide olsa ... yakıtta benım rekorum 6,8 iile 7,2 arası şehir içinde onun altına düşemedim ama düşenler var uzun yoldada 6,2nin altını görmedim. bu benım biraz agresif kullanmam sonucu olabilr... ben arabamdan memnunum alırken tüm ticarileri test ettık logandan connecte kadar benım içime tepee ile berlıngo yattı tip olarakta begendım aldım ve gayet memnunum.

yukardakı bilgiler sana gelsin sye88 kardeş ismini bagışlarsan isminle hitap ederim sen benı tanıyorsun ama ben senı tanımıyorum nickini çok gördüm ama isminizi bilmiyorum...

başlık için hayırlı olsun diyenlere ÇOK ÇOK TEŞEKKURLER BUNUDA UNUTMUYALIM BAŞLIK SİZİN İLGİNİZLE İY BİR YERE GELİR HEPİNİZİN HER DAIM BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

• quote:

quote:

quote:

Yaşasın ticarilerin kardeşiliği*

Elinize sağlık

eyvallah kardes siz hangi marka ticari araç kullanıcısısınız? aramıza hoş geldiniz tekrar

Aziz im sen daha yoktun ****inde nasıl anlatsam sana

Apo çok saygıdeğer bir kardeşimiz ve arkadaşımız dostluğumuz çok eskilere gitmekte.

ama bu aralar bir selam bile vermiyor uğrayıp. araya büyüklerimizi koyduysakta kar etmedi bakalım bayram geliyor..

HII ABİ SENIN DOSTUN BIZIMDE DOSTUMUZ ABİMİZDİR KENDISINI BENDE TEPEE KULLANICISI OLARAK BİLİYORDUM AMA CONNECT KULLANICISIYMIŞ

• quote:

quote:

quote:

HEMEN DÜZELLIYIM MEHMET ABİ SENI ARAMIZDA GÖRMEK NE GÜZEL HER DAİM BEKLERIZ SEN VE SENIN GİBİ TÜM CONNECTCİLERE KAPIMIZ SONUNA DEK AÇIKTIR

• quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

110 luk,plus paket bir Connect i hiç bir ticariye değişmem

HIIM OLABİLİR KARDEŞ SANA GÖRE DOGRU ODUR BİZDE SENIN KENDINE ÖZGÜ FİKİRLERİNE SAYGI DUYARIZ .BENDE CONNECTI TEST ETTIM EGER CONNECT ALSAYDIM BU 110PS GLX OLURDU GONANIM OLARAK ÇOK İYİ VE 90LIK İLE 75LİKLERE GÖRE BARİZ İÇ DONANIM FARKI VAR ÇEKİŞİDE GÜZEL. GÖRÜŞÜNÜZE SAYGIMIZ VAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Aziz teşekkür ederim ...

RİCA EDERİM SENINDE ARACIN DETAYLI GÜZEL RESİMLERINI BEKLERİZ MURAT KARDEŞ

•  ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██
  • fırtınalar kopmaz inşallah burda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

110 luk,plus paket bir Connect i hiç bir ticariye değişmem

HIIM OLABİLİR KARDEŞ SANA GÖRE DOGRU ODUR BİZDE SENIN KENDINE ÖZGÜ FİKİRLERİNE SAYGI DUYARIZ .BENDE CONNECTI TEST ETTIM EGER CONNECT ALSAYDIM BU 110PS GLX OLURDU GONANIM OLARAK ÇOK İYİ VE 90LIK İLE 75LİKLERE GÖRE BARİZ İÇ DONANIM FARKI VAR ÇEKİŞİDE GÜZEL. GÖRÜŞÜNÜZE SAYGIMIZ VAR

Saygınıza,saygı duyuyorum..İnş. güzel bir konu olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 25 Kasım 2009; 0:38:51 >

• Orijinalden alıntı: evangelion

fırtınalar kopmaz inşallah burda

kopmaz kopmaz kardeş sizi burda görmek güzel her daim beklerız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 24 Kasım 2009; 23:38:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.