Şimdi Ara

Xtrap Sorunu ... Yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Knight Online ı açmaya çalışttımda Xtrap güncelleme yapmıyor ve ardından şöle bi hata veriyor ...

• Bilenler cevaplarsa sevinirim
  • Aynı hatayı bende de yaptı 20 kere ednedim pcyi yeniden başlattım tekrar denedim olmadı... Son çare oyunu siildim program filesteki klasörüde sildim tekrar kurdun düzeldi
  • başlat tan çalıştır ı seç cmd yaz. çıkan siyah pencereye aynı şekilde ipconfig/flushdns yaz ve oyuna gir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rasi_m

başlat tan çalıştır ı seç cmd yaz. çıkan siyah pencereye aynı şekilde ipconfig/flushdns yaz ve oyuna gir.

hala aynı sorunu vermeye devam ediyor .. Ne yapmam gerekli
  • Beyler bu sorunu çözebilecek biri yokmu acaba ...
  • bende de bu sorun vardı o dkar dil doktum kimse yardım etmedi ben kendim buldum söylemicem cvb ını
  • expansionu yükledigim gün banada vermişti bu hatalardan aradan uzun zaman geçti naptıgımı hatırlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozenc_ozenc

bende de bu sorun vardı o dkar dil doktum kimse yardım etmedi ben kendim buldum söylemicem cvb ını

Rica etsem ...

• oynu sil baştaqn yükle bencede..
  • dostum sieler de verilen tüm yontemleri uygulayıpta hala hala giremediysen tek çözüm var o yöntemlerde oyunu sil yükle cmd den komut gir
    kosp ac toll vb progları silerek de olmadıysa TEK TEK TEK TEK olan çözüm format attırmak kosp filan s lerden çıkıyo bunlar
  • Başka seçeneğim klmadı fakat patchleri indirmek uzun sürüyo ve bazen patcleri indirmio otomatik olarak yinede saol
  • Eet doğru sölüyosun fakat pc de yüklü koxp yok ve koxp dosyalarıda bulunmamakta .. Başka bir dosyadan oluşmuş olabilir bu sorun o nuda sildim hala aynı hatayı vermekte .. Oyunu silip tekrar yükledim .. Bakalım olacakmı
  • olmaz dostum bence ben pc yi formatlamış gibi her seyisildim yine olmadı
  • Oyunu silip tekrar yükledim fakat olmadı hala aynı sorunu vermekte .. Patchleri manual olarak indirip,çıkartırdım ... Bu bir sorun labilirmi .. Ne yapabilirim ??
  • Bilenler varsa yazmalarını rica ediyorum .. Sorun hala devam etmekte ..
  • Oyunu silip tekrar yükledim fakat sorun devam etmekte , xtrap güncelleme yapmıor ve ardından APIHACK is delected ! <n .... şeklinde bir sorunla karşılaşıorum ve oyundan çıkıor .. Yardım edin lütfen !
  • Sorunu çözdüm sonunda fakat çok fazla zaman harcadım ve sıkıldım, İnternet explorer ın active olmamasından kaynaklanmakta tüm virüs dosyalarını sildikten sonra güvenlik duvarını devre dışı bırakıyoruz ! Ardından Internet explorer ın çevrimdışı olmamasına deikkat ediyoruz ..
    (Bazı Bölümler (Ç)alıntıdır)
  • oha ya çok saçma bir durum. bende de olmuştu Firedrake kurdum sıfırdan herşeyi silip düzelmişti. Şİmdi de internete girmezsin ama ayarları her seferinde değiştirmek zorunda mısın?
  • adam tam 11 şey yazmış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.