Şimdi Ara

Xtrap Hatasinin %100 Kesin Cozumu :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :::UrGanN:::

Arkadaşlar bi yardımcı olabilecek varsa baksın lütfen.
    Dün herkesin karşılaştığı xtrap sorunuyla karşılaştım knightonlineworld forumlarında eksik dosyalar için bi link vardı ordan yükledim ve denilenleri yaptım sonuçta oyuna girdi ama 1-2 saat sonra bi hata verip oyundan attı daha sonra tekrar oyuna girmek istediğimde launcher ı açınca şöyle bi hata çıktı:

Xtrap Hatasinin %100 Kesin Cozumu :)

2 gündür durum böyle bi çözüm yolu bilen varsa yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Sen Knightı tekrar yukle % 100 duzelecek

• saol güzel paylaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: explore

quote:

Orjinalden alıntı: :::UrGanN:::

Arkadaşlar bi yardımcı olabilecek varsa baksın lütfen.
    Dün herkesin karşılaştığı xtrap sorunuyla karşılaştım knightonlineworld forumlarında eksik dosyalar için bi link vardı ordan yükledim ve denilenleri yaptım sonuçta oyuna girdi ama 1-2 saat sonra bi hata verip oyundan attı daha sonra tekrar oyuna girmek istediğimde launcher ı açınca şöyle bi hata çıktı:

2 gündür durum böyle bi çözüm yolu bilen varsa yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Sen Knightı tekrar yukle % 100 duzelecek

ama bende cd yok şuan ayrıca kota da dolar eğer internetten yüklersem başka bir yolu yok mudur bunun?

• SÜPERSİN
  • trojen yoktur inşlah
  • size soruyom trjen var mııı
  • quote:

Orjinalden alıntı: nsmc001

size soruyom trjen var mııı

ne trojen i knightonline ın resmi sitesi arkadaşım
  • bana yardım edebilcek varmı 4 gündür giremiyor benim problemim şifremi girdikden
    sonra ok gelmiyor xtrap problemimi bilemiyorum ss de bu
  • giren var mı oyuna
  • up bi yardım pls
  • quote:

Kardeş Knight ın kendisi zaten en büyük TROJEN
  • YANİİİ??
    quote:

Orjinalden alıntı: Fear_X_Less

quote:

Kardeş Knight ın kendisi zaten en büyük TROJEN
  • beenn girdim vallahi oldu süper arkadaşım!!!!

herkes denesin çook sağollll
  • ellerine sağlık ama ALINTI yazsaydın daha ii olurdu
  • arkadaşlar lütfen yardım edin acele ben bu exeyi çıkartıyorum ama knight klasöründe bir exe uzantılı dosya bulamıyorum yardım edin lütfen
  • Ben denedim ilk seferde oldu ama sonra makinaya res attım çalışmadı tekrar denedim dediğini yaptım ama hata verdş ne yapmam lazım beyler
  • arkadaşlar sağolun oldu ama bu seferde xtrap hiç güncelleme yapmıyor ilerki patchlerde bu sorun oluşturur mu yada bunu nasıl düzeltebiliriz ?

ARKADAŞLAAAAAAR CANAVARLARDAN BOŞ KUTULAR GELİYORR NEDENN ? GERÇEKTEN BOMBOŞŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-66C1F2AA0 -- 31 Mart 2007; 17:27:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: knightsever

arkadaşlar sağolun oldu ama bu seferde xtrap hiç güncelleme yapmıyor ilerki patchlerde bu sorun oluşturur mu yada bunu nasıl düzeltebiliriz ?

ARKADAŞLAAAAAAR CANAVARLARDAN BOŞ KUTULAR GELİYORR NEDENN ? GERÇEKTEN BOMBOŞŞ

Senden 14 lwl altinda olan canawarlari Kesersen Ne ex nede kutu geliyor buda yeni bi sacmalik yontemi
  • çok saol ya düzeldi
  • Plz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.