Şimdi Ara

Xperia Z4'e ait olduğu iddia edilen görüntülerde materyal tasarım ve çift hat desteği görülüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bilmeden yada okumadan cevap vermişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz hala Z

• Z4 yüzünden geçen ağustostan beri telefon yenileyemedim...Bi cıksın da, görmeden kıyaslamadan gözü kapalı almak elbette yanlış olur...ama şunu belirteyim kıyaslamada 1-0 önde başlatırım sony z4u, sebebi de 90lı yıllardan beri kullandığımız walkmanlerden doğan sempati ve sanırım z4te audio cıkısında özel bir amplifikatör kullanılacak...ek olarak 1k ve 2k seçeneği olması da diğer olumlu yönü, 1kdan yana tercih kullanırım. bunlar söylenti tabii, görcez artık.

edit: bu kadar beklemiş olmamın diğer sebebi de x64 işlemciler, oslar...ne sabır varmış bende de, halbuki çok sabırsız biri olarak tanımlarım kendimi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacticalsavageX -- 25 Şubat 2015; 15:46:30 >
  • Z4'ün compactını bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

Sağını solunu azıcık yuvarlatırlar sürerler piyasaya. Z3'te olmayıp Z4'te olacak bir özellik olacak mı bakalım? Sanmam.

Hocam bunu z2 ile z3 arasında söyleseydiniz doğruydu fakat z3'te olmayıp z4'te olavak bir sürü özellik var...
    Başta işlemci büyük ihtimal sanpdragon 810 olacak ve bu işlemci sayesinde 64bit desteği adreno 430 gpu ve 4k desteği bulunuyor...ekran çözünürlüğü belki 2k olabilir ram artabilir...Yine kamerada baya bi değişiklik olacaktır kesin...
    Kısacası köklü bi değişiklik olacaktır...
    Her zaman diyorum sony her 6 ayda bi tepe telefon dedi ve bundan hemen nasıl vazgeçti.
    Niye çünkü öyle bir şey zor hatasını z3'te anladı...
    Ben z2 kullanıyorum ilk çıktığı gün aldım diyebilirim z3'e geçmek için bir sebebim yok z3 kenarları yuvarlaştırılmış bi kaç renk seçeneği sunulmuş ekran parlaklığı ve işlemcisi bi tık arttırılmış z2 gibi..
    O yüzden bundan sonra her sene çıkaracak ve her sene yeni çıkardığının bi öncekinden bi kaç özelliği çok daha iyi olacak...
    Bem şahsen bekliyorum z4, z2'den z3'e geçmek gereksizde z2'den z4'e geçmek baya bi fark yaratacak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ne zaman çıkacakkmış z2den sıkıldık artık :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.