Şimdi Ara

Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950 (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.103
Cevap
13
Favori
46.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizde uygundan sorunsuz aksesuarsız telefon almak bence en mantıklısı. sorunsuzluğu garanti ediyorsa bizde uygun uygun dur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

Son Teklif en az 40 kişi sanalpazar üzerinden 1950tlye Nc+dock

Bu oldu oldu bundan sonra konuyu kapatacağız.

Bence harika fiyat... Kimse hayal kurmasın, adamlar haftada 500'e yakın telefon satıyorlar, bu millette bu akıllı telefon aşkı oldukça, beklenilen indirim hayal...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Ben de almak istiyorum.

Aksesuarın olduğu kutulardaki z2'lerde sorun var deniyordu. Durum değişti mi?

Hocam şuanda w20lerde bile sıkıntı var durum değişti demiyorum millet ille alalım diyor ben duralım derken ürün kodu bilgisi elime ulaşmadı ucuz et isteyince arkadaşlar yahni ne olur bilmem bizdeuygunun elindeki cihazlar çok temizdi 1879 a sorunsuz Hatta koraya ben rica ettim şirketin deposuna indik artık yoruldum hocam milletinde tavrı hoşuma gitmiyor

Tolga üstüne düşeni harfiyen yaptı, Z2'yi elle tutabildiysek onun girişimleri sonucu güvenilir parti gördük. Yoksa aklımızda hep bir soru işareti olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

quote:

Ben de almak istiyorum.

Hocam şuanda w20lerde bile sıkıntı var durum değişti demiyorum millet ille alalım diyor ben duralım derken ürün kodu bilgisi elime ulaşmadı ucuz et isteyince arkadaşlar yahni ne olur bilmem bizdeuygunun elindeki cihazlar çok temizdi 1879 a sorunsuz Hatta koraya ben rica ettim şirketin deposuna indik artık yoruldum hocam milletinde tavrı hoşuma gitmiyor

Şimdi anlamadığım 1879 luk bizdeuygun teklifi en uygunu değilmi

nc+dock yok bu teklifte. Şu anki en iyi teklif nc+dock 1.959 (yada 1.999 tam bilmiyorum) TL olan teklif. Bence bu aksesuarla makul bir teklif.

• koray sen z2 yi nereden aldın.
  • Bizdeuygun telefonları almanyadan getiriyordu diye biliyorum. Almanyada smartband+nc kulaklıklı 14w21 paketler çıkmış. haftaya gelecek olanlar onlar olabilir mi acaba?
  • Beyler yeni konu açıp son kararlaştırılan yerden kaç kişi alicak, listeleyelim.

Artık alalim telefonu. Bende Ankaradayim bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben konuyla ilgili bir pm göndermiştim geri dönüş yaparsan sevinirim.
  • Daha önceki mesajlarımda gördüyseniz +NC+DOCK seçeneği olsun diye dua ettiğimi yazmıştım.
    Dolayısıyla bu yeni habere sevindim.
    Müziğin keyfini çıkaracağız.

koray, platin ve diğer ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Açıkçası bu forumu takip ettiğimden beri tek başıma almaktansa 3 kişi de olsa 80 kişi de olsa bir araya gelip beraber almayı istiyorum. Yani ben her türlü varım. Mantıklı düşünen birkaç kişiyle bir araya gelip almak en iyisidir.

bizdeuygun'un Telefon + smartband'ını da alırdım.
    Sadece telefon seçeneği olsa onu da alırdım.
    Şuanki seçenek çok iyi: Siyah Telefon + dock + nc kulaklık süper.

Keşke fiyatı biraz daha aşağıda olabilseydi. Ama NC kulaklık ciddi şekilde pahalı zaten. Keza dock da pek ucuz değil. Her ikisinin de kullanılabilirliğinin yüksek olduğunu ve faydalı olacağını düşünüyorum.

Yeter ki telefonlarda ölü piksel olmasın.
    Ayrıca telefonlar w16 w17 w18 olmazsa iyi olur. w20 ya da w21 almak isterim.
    Daha detaylı bilgiye ulaşabilirsek sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: koray_dx

quote:

quote:

Ben de almak istiyorum.

Tolga üstüne düşeni harfiyen yaptı, Z2'yi elle tutabildiysek onun girişimleri sonucu güvenilir parti gördük. Yoksa aklımızda hep bir soru işareti olacaktı.

Eyvallah Koray kardeşim

EgeTurk kardeşim firmayla iletişime geçtik şuanda bizim için Ayın 15ine kadar perakende 1999 tlye bırakıyorlar toptanda da bir 50tl düşürdük şimdi ben Size link versem forumdan habersiz alsanız olmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: koray_dx

quote:

quote:

Ben de almak istiyorum.

Eyvallah Koray kardeşim

EgeTurk kardeşim firmayla iletişime geçtik şuanda bizim için Ayın 15ine kadar perakende 1999 tlye bırakıyorlar toptanda da bir 50tl düşürdük şimdi ben Size link versem forumdan habersiz alsanız olmaz

Forumdan habersiz almak için değilde firmayı araştırmak için istemiştim bende bu şekilde almayı düşünenlerdenim benim açımdan sıkıntı yok.Sadece cihazların üretim tarihleri ve hangi servisin garantisi altında olduklarını öğrenebilirsen memnun olurum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeTurk -- 13 Haziran 2014; 19:59:00 >

• EgeTurk kullanıcısına yanıt
    telefonu almaktan vazgeçmiştim ancak 14w20 ve 14w21 de ki biraz daha giderilen sorunlardan sonra almaya karar verdim.. şuan nc ve dock ayrı alsak ne kadar? yani telefon boş halde kaça geliyor paralel ithalatta ?
  • EgeTurk kullanıcısına yanıt
    Alıntı yerine cevapla butonu kullanın servia delta

• Ne zaman alıyoruz peki? 15 Haziran'da mı?
  • frhtnc F kullanıcısına yanıt
    artık alma vakti geldi.. :) 15inde verelim siparişleri bence de
  • hocam kulaklık ve dock böyle bir şey mi? ve fiyatı en uygun bu şekilde ise telefon gayet uygun fiyata geliyor :))
    http://www.bimeks.com.tr/urun/123001/sony-mdr-nc13-gurultu-onleyici-kulaklik.aspx
    http://www.hepsisony.com/?urun-7259-sony---dk36-xperia-z2-icin-sarj-cihazi

• Platinum alımla ilgili yeni haberleri senden bekliyecem öyleyse ,kolay gelsin.
  • Beni listeden silebilirsibiz.ben telefonu aldım.

• forevergs1313 kullanıcısına yanıt
    Sessiz bir yerde NC kulaklığa gerek yok. Uğultulu, gürültülü, otobüs, tren uçak gibi bir yerde NC kulaklık işe yarıyor. Dock ve kulaklık ikisi de güzel bence. Kullanmadım ama beklentim yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevergs1313

hocam kulaklık ve dock böyle bir şey mi? ve fiyatı en uygun bu şekilde ise telefon gayet uygun fiyata geliyor :))
    http://www.bimeks.com.tr/urun/123001/sony-mdr-nc13-gurultu-onleyici-kulaklik.aspx
    http://www.hepsisony.com/?urun-7259-sony---dk36-xperia-z2-icin-sarj-cihazi

Kulaklık bu aşağıdaki gibidir.
    http://www.hepsisony.com/?urun-7254-sony-mdr-nc31em-dijital-gurultu-gideren-mikrofonlu-kulaklik-seti-|-siyah

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.