Şimdi Ara

Xperia Z2 Paralel İthalat Dock + NC 1950 (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
13
Favori
46.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kusurlu telefon cıkarsa bahtıma boynumu büker kabul ederim demek senin yazdığın sadece sağlam tel almak için senın benım deıl herkesın cıkarına risk almaya gerek yok bence. 0 tel alacam ertesı gun servise yolayacam yok oyle bı dunya
    şimdi baktım kapıda odeme secenegı varmıs kapıda odemelı olarak satın alacağım aksı durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysti.win -- 14 Haziran 2014; 1:15:08 >

• Bende bugun bir firma ile iletişime geçtim fiyat aynı 1950 TL ancak cihazlar distribütor garantili + yurtdışı ürünlerin aksesuarlarını dock+nc kulaklık cihazların yanında verilebilir denildi ekstra ücret ödemeden+tüm renkler ellerinde mevcut bugun bana 3 renge ait resimleri gönderebileceğini söyledi yetkili kişi bunun dışında kutu içeriği ve yurt dışı aksesuarlara ait resimleri de istedim.

Konuşulduğu gibi ayrıntılı resimler elime geçerse burdan aktarıcam, üretim kaynaklı sorunlarıda dile getirdim arkadaşa az çok bilgisi vardı kapıda ödeme seçenekleri mevcut kontrol edip almamak müşterinin elinde.

Bugun dönüş olursa ayrıntıları paylaşıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeTurk -- 14 Haziran 2014; 10:33:13 >
  • Şehir dışında olupta bu organizasyondan telefon alacakların durumu ne olacak bu konu hakkında bilgilendirme yapar mısınız? Bizde ona göre başımızın çaresine bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsuz cihaz + iyi bir garanti olsun. Aksesuara gerek yok
    NC+dock ile alacağımız cihazlar sorunsuz ise güzel olur.
    Yeterli bilgi vermiyorsunuz. Detaylı bilgi verirseniz iyi olur.

1. Vatan, Mediamarkt gibi bir yerden almakla paralel ithalat yapmanın arasındaki farklar ne olacak? Avantajları ve dezavantajları nelerdir?
    2. Paralel ithalat yapacaksak Vatan veya Mediamarkt gibi bir yerden yapamaz mıyız?
    3. Alacağımız cihazlarda ölü piksel vb. ciddi fiziksel sorunlar olursa hangi yolu izleyeceğiz?
    4. Cihazı alırken nelere dikkat edilecek?
  • Sevgili arkadaslar,
    konuya hakim emek harciyan ugrasan arkadaslara simdiden tesekkur ederim.
    Ne zaman alabilecegiz telefonlari?
    Nc+dock ile problemsiz bir z2 super olur.
    Kesin bir tarih verebilecek misiniz acaba?
    Yada son olarak tekrar bir sayi alalim mi kac kisiyiz. İsim yazdiralim. Konu artik kesinlik kazansa:)

• daha bu forumdakiler nasıl içerikte bir telefon alacağına karar vermemiş bana göre, paralel ithalat mı olacak yoksa distrübitör garantili mi, yanında aksesuar olacak mı, olacaksa ne olacak saat mi istiyor smart band mı nc kulaklık mı dock aleti mi şahsen ben telefon için ilk günden beri aynı şeyleri istiyorum (2000 lira altı fiyat sağlam bi garanti ve servis imkanı sağlam bi telefon kulaklık ve dock ) ... bana göre bu topluluğun telefon konusunda uzlaşma ihtimali iyice düşmüştür zaten konuyla ilgilenen arkadaşlarında canını sıktık bu gibi mevzularla onların da motivasyonunun düştüğünü görüyorum. son sözüm şudur en son cumaya (dün) kadar beklerim demiştim ama bu süreyi çarşamba yada perşembeye kadar uzatıp kulaklık ve dock veren firmadan alınırsa diye bekliyecem eğer olmaz sa kendim alacam
  • aslann06 A kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim. 15i gibi almayı düşünüyordum. Haftaya Pazartesi salı çarşamba son bekleyişim olur.
    Ayrıca sağlam bir cihaz iyi bir garanti önemli. 300 400 TL daha az verip de nereden geldiğini bilmediğim garantisiz bir cihazı almak için burada değilim.
    İyi bir cihazı iyi bir garantiyle, mümkünse NC kulaklık ve dock aksesuarlarıyla birlikte normalden 100 150 TL daha uygun bir fiyata alabilmek için, dikkat edilmesi gereken hususlarda bilgi ve düşüncelerin paylaşılarak dikkatli ve titiz bir alım yapabilmek için buradayım.
  • N11 de taksit fala. Yok ticari kredi kartı o ege senin ki güzelmiş :) içime daha çok sindi

• forevergs1313 kullanıcısına yanıt
    Ticari kredi kartınız varsa alırsınız hocam o yasaların getirdiği birşey isterseniz şahsi kartınızla çöp almayı deneyin taksitle vermez

• EgeTurk kullanıcısına yanıt
    hemen alalım ozaman ürünleri :) yarın alabilir miyiz dist. garantili nc ve dock hiç kaçmaz.
  • Z2 alıpta kamerası ısınmadan dolayı kapanan varmı
  • sw yoksa bende yokum
    Hocam firmanın adını paylasabilirmisin ist ici ise gidip bakabilirim

• Daha bugun görüştüm arkadaşlar yukarıda bahsettiğim şekilde bana ürün resimleri vs bi dönüş yapsın sonra zaten detaylı bir şekilde konuyu burda paylaşıcam erkenden heveslenmemek lazım sonra farklı konuşurlar bunların işi belli olmaz.
    Hadi inşallah.
  • Platinium kardeşe ve diğer arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. EgeTurk ün konuştuğu da gerçekten güzel bir fırsat olmuş. Alımlar başladığında bende almak istiyorum inş. Tek istediğim ölü piksel olmasın yeter. Kasa açıklığı ve lens kayması çok büyütülecek bir husus değil inanın. Ben cihazı inceleyince ve kasa açıklığının su geçirme meselesine etkisi olmadığını öğrenince çok takmaz oldum bu konuya. nitekim belli bile olmuyor çok dikkatli bakmadıkça. G3 diyen arkadaşlarıma tavsiyem bir kez daha düşünsünler. Tasarımı çok güzel ama Özellikle batarya konusunda çok şikayetçi olacakları aşikar. Lg nin g3 te de aynı bataryayı kullanması hata olmuş bence. Kamerayı da geliştirmesi gerekiyordu onda da bir değişiklik yapmamış galiba. LG nin kamera performansı bana pek yeterli gelmiyor. Neyse herkese aldığı ve alacağı telefon hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe_20_43 -- 14 Haziran 2014; 14:07:16 >

yapılacak dönüşü heyecanla bekliyoruz :) yarın 15 i paralar sıcakken aldık aldık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevergs1313

yapılacak dönüşü heyecanla bekliyoruz :) yarın 15 i paralar sıcakken aldık aldık :)

EgeTurk le görüşüyoruz firma nedir ne değildir ona bakıyoruz şuan

• Güzel haberlerinizi bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.