Şimdi Ara

Xperia Z2'nin''RESMİ'' fiyatı belli oldu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xperia Z2'nin resmi satıcılarından hepsisony.com(kanyon sony center) 2.199 olarak fiyat belirlemiş havale indirimi 2133 liraya denk geliyor...http://www.hepsisony.com/?urun-7033-sony-xperia-z2---beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 26 Mayıs 2014; 18:53:23 >

• kötü değil aslında 2400 lerde bekliyorduk
  • Aklını kullan cooo. O paraya orta seviye herşeyi yapan bir telefon yanına ipad ya da laptop alınırrr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence sırf kamerası 1500 tlyi hak eder
  • Psycho40 kullanıcısına yanıt
    Ancak 4:3 kutu formatında 20 mp çektiği iddia edilen ve testlerde ısındığından bikaç dakikada kapanan kamerası mı? Ya da size şunu sorsam canon d600 en ucuz canondur 1000 tl altı o mu daha iyi fotoğraf çeker yoksa bu çok ôvdüğünüz zony z iki mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Ancak 4:3 kutu formatında 20 mp çektiği iddia edilen ve testlerde ısındığından bikaç dakikada kapanan kamerası mı? Ya da size şunu sorsam canon d600 en ucuz canondur 1000 tl altı o mu daha iyi fotoğraf çeker yoksa bu çok ôvdüğünüz zony z iki mi?

çok haklısın xperia serisinin işlemcisinden dolayı telefon çabuk ve çok ısınıyor ama kamerası da hiç öyle azımsanacak bir kamera değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Normal şartlarda kamerası kapanmıyor kamerası 4k çekerken ısınıyordu güncelleme geldi onun için.Samsung gibi 4Kyı 5 dk ile sınırlasaydı sorun olarak algılanmazdı bu durum.Kamerası gayet başarılı bence.Dslr makine ile telefonu karşılaştırmakda komik bi durum olmuş.Bi işi yapmak için özel olarak tasarlanmış bir makine ile birçok işi yapmak için tasarlanmış makine tabiki aynı ayarda sonuç vermeyecektir.

kamera karşılaştırması.https://www.youtube.com/watch?v=YlAxqNfHBbc

bahsettiğim güncellemehttp://www.xperiablog.net/2014/05/22/new-update-17-1-1-a-0-402-rolling-for-xperia-z2-and-z2-tablet-owners/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 26 Mayıs 2014; 23:04:32 >

• karanlık ortamda rezalet çekiyor bunu da yazılımla çözsünler hadi bakayım
  • Z1 compact'ta ki fiyat muammasını gördükten sonra Hepsisony,Btsony'yi geçtim Sonymobile Tr'den nefret ettim. Bu gün 2200tl olan cihaz yarın yanlış hesapladık asıl fiyatı 2500tl derlerse kimse şaşırmasın.

• bu telefonu 2hafta önce fuarda elime alıp inceledikten sonra 2400tl verilmeyeceğine hem fikir olduk arkadaşımla hala ekranı bana kötü geldi ve arayüzü çok sıkıcı kullanışsın daha düşük fiyata girse neyse anlarım birde sonynin 6ayda bir amiral gemisi çıkartma sevdasını bırakması gerekiyor bence
  • canon d600 ile xoeria z2 kamerasını karşılaştırmak? şaka gibi...

fiyat 2binlerde.. bu çok pahalı.. ama Türkiye de plastik kapaklı, çakma deri (gerçek deri giydir bari küçücük kapak yahu) giydirilmiş kapaklı telefonlar bile 2binlerden satılırken üretim kalitesi olarak dağlar kadar fark atan bu telefona verilecek para en azından diğerlerine göre daha az acıtır insanın canını....

Sony Android telefonlar arasında yerini belirledi... Sony ve diğerleri var artık.. diğerleri de Sony i kabul ettiler ki hiçbiri üretim kalitesini geliştirmeye çalışmıyor.. plastikler arası savaş aşağıda devam ediyor..
    bizim millet o fiyatlara plastikleri almaktan vazgeçmedikçe adamlar kakalamaya devam ederler tabii..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pexo

canon d600 ile xoeria z2 kamerasını karşılaştırmak? şaka gibi...

fiyat 2binlerde.. bu çok pahalı.. ama Türkiye de plastik kapaklı, çakma deri (gerçek deri giydir bari küçücük kapak yahu) giydirilmiş kapaklı telefonlar bile 2binlerden satılırken üretim kalitesi olarak dağlar kadar fark atan bu telefona verilecek para en azından diğerlerine göre daha az acıtır insanın canını....

Sony Android telefonlar arasında yerini belirledi... Sony ve diğerleri var artık.. diğerleri de Sony i kabul ettiler ki hiçbiri üretim kalitesini geliştirmeye çalışmıyor.. plastikler arası savaş aşağıda devam ediyor..
    bizim millet o fiyatlara plastikleri almaktan vazgeçmedikçe adamlar kakalamaya devam ederler tabii..

Gerçi hiç fena değilmiş nikon d7100 karşısında :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=RnXDbdIlMMo

• arkadaşlar ne zamandır beklediğim telefonu nihayet dün aldım sony center dan. sony xperia z2 2199 tl. Ben elektronikte o kadar şanssız biriyim ki bu sebeple çok tereddüt ederek aldım. Bu kadar para vericem yine arızalı olanı beni bulacak diye. Şimdi lütfen birileri beni aydınlatsın. İlk defa akıllı telefon kullandığım için bilmiyor olabilirim. Fabrika çıkış şarjıyla 4-5 kişiyle konuştum ses kalitesi nasıl diye. Fakat her konuştuğum kişinin sesinin arkasında sürekli bir hışırtı. Şşşşşşşşş diye gıcık bir ses. İki taraf da konuşmayınca o sürekli olan şşşş sesi var, karşı taraf konuşunca da hışırtı kelimelere dağılıyor. Ha anlıyorum karşı tarafın dediklerini o ayrı. anlaşılmayacak düzeyde değil. Ses seviyesini azalttım belki gider diye ama bu defa kısık bir şekilde şşşşşşş sesi var. Belki karşıdakinin telefonundan kaynaklıdır dedim ama o da note3 kullanıyor. Aradığım herkesin telefonu arızalı da bir benim ki mi düzgün dedim. ağlayacam yemin ederim sinirden. Daha telefonu inceleyemedim şu an ilk şarjını oluyor.
    Sorum şu yeni çıkan tüketici haklarına göre ben bu telefonun iadesini isteyebilir miyim? Tamir falan istemiyorum çünkü. soğudum birden. Yine sony ama başka modellerine bakmayı düşünüyorum bu defa. lütfen beni aydınlatın ne yapayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESLEM_

arkadaşlar ne zamandır beklediğim telefonu nihayet dün aldım sony center dan. sony xperia z2 2199 tl. Ben elektronikte o kadar şanssız biriyim ki bu sebeple çok tereddüt ederek aldım. Bu kadar para vericem yine arızalı olanı beni bulacak diye. Şimdi lütfen birileri beni aydınlatsın. İlk defa akıllı telefon kullandığım için bilmiyor olabilirim. Fabrika çıkış şarjıyla 4-5 kişiyle konuştum ses kalitesi nasıl diye. Fakat her konuştuğum kişinin sesinin arkasında sürekli bir hışırtı. Şşşşşşşşş diye gıcık bir ses. İki taraf da konuşmayınca o sürekli olan şşşş sesi var, karşı taraf konuşunca da hışırtı kelimelere dağılıyor. Ha anlıyorum karşı tarafın dediklerini o ayrı. anlaşılmayacak düzeyde değil. Ses seviyesini azalttım belki gider diye ama bu defa kısık bir şekilde şşşşşşş sesi var. Belki karşıdakinin telefonundan kaynaklıdır dedim ama o da note3 kullanıyor. Aradığım herkesin telefonu arızalı da bir benim ki mi düzgün dedim. ağlayacam yemin ederim sinirden. Daha telefonu inceleyemedim şu an ilk şarjını oluyor.
    Sorum şu yeni çıkan tüketici haklarına göre ben bu telefonun iadesini isteyebilir miyim? Tamir falan istemiyorum çünkü. soğudum birden. Yine sony ama başka modellerine bakmayı düşünüyorum bu defa. lütfen beni aydınlatın ne yapayım.

Öncelikle bütün güncellemeleri yap,farklı bir hat ile dene tekrar.Aynı zamanda yerini tam olarak nerede bilmiyorum amA gürültü engelleme özelliğini kontrol et açık veya kapalı olarak dene.Düzelmezse zaman kaybetmeden geri götür.

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    Peki dediklerinizi uygulayacağım. Böyle seslerin güncellemeyle alakası var mı? Gerçekten bilmediğim için soruyorum. Çok teşekkür ederim bu arada ilgilendiğiniz için. Olmazsa yeni yasadan yararlanıp iade edebilirmiyim acaba? Yarın pazartesi.. Hemen tüketici haklarıyla ilgilenen birime gidip soracağım. Yoksa uyuyamam sıkıntıdan
  • ESLEM_ E kullanıcısına yanıt
    Yazılımsalsa düzelir mutlaka,yeni yasaları tam bilmiyorum açıkcası.Ben yeni simkart yerine kestirip micro sim yapmıştım benzer bi problem yaşadım.Umarım düzelir

• Bugün sony center ile görüştüm nakit 2050 tl dedi bana:)

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

Bugün sony center ile görüştüm nakit 2050 tl dedi bana:)

hangisi hocam?
  • ben dün aldım sony center dan 2200 tl ye cihaz harika kamera mükemmel iyi bi tercih yaptığımı düşünüyorum samsung s5 alcaktım iyiki almamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq_

quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

Bugün sony center ile görüştüm nakit 2050 tl dedi bana:)

hangisi hocam?

İçerenköy Carrefour

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.