Şimdi Ara

XPERİA Z2 DOCK ŞARJ SORUNU YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar düne kadar z2 yi dock ile problemsiz bi şekilde şarj ediyodum ama dün gece nolduysa yatarken docka taktım yattım sabah kalktığımda baktım cihaz şarj olmamış gece %17olan şarj sabah %3 e düşmüş ekran da devamlı 1 sn arayla sarj oluyor ardından şarj a takın ibaresi gelip gidiyor kırmızı led yanıp sönüyordu o şekilde işyerine gittim başka dock la denedim gene ayni bu seferde usb yuvasından şarja taktım şarj oldu lakin ekran ışığı sürekli yanık kaldı akşama kadar %40 anca şarj oldu şimdi gene evde usb den şarj ediyorum.Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan oldumu? çaresi nedir bilen varsa lütfen yardımcı olun minnettar olurum teşekkürler.

• Bende z1 de dock kullanıyorum hemde çakma dock hiç bir sorun olmadı şuana kadar. Dock ayarları vardı sanırım bir yerlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofxius

Arkadaşlar düne kadar z2 yi dock ile problemsiz bi şekilde şarj ediyodum ama dün gece nolduysa yatarken docka taktım yattım sabah kalktığımda baktım cihaz şarj olmamış gece %17olan şarj sabah %3 e düşmüş ekran da devamlı 1 sn arayla sarj oluyor ardından şarj a takın ibaresi gelip gidiyor kırmızı led yanıp sönüyordu o şekilde işyerine gittim başka dock la denedim gene ayni bu seferde usb yuvasından şarja taktım şarj oldu lakin ekran ışığı sürekli yanık kaldı akşama kadar %40 anca şarj oldu şimdi gene evde usb den şarj ediyorum.Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan oldumu? çaresi nedir bilen varsa lütfen yardımcı olun minnettar olurum teşekkürler.

KAPAT TELEFONU ÖYLE ŞARJ ET
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

quote:

Orijinalden alıntı: nofxius

Arkadaşlar düne kadar z2 yi dock ile problemsiz bi şekilde şarj ediyodum ama dün gece nolduysa yatarken docka taktım yattım sabah kalktığımda baktım cihaz şarj olmamış gece %17olan şarj sabah %3 e düşmüş ekran da devamlı 1 sn arayla sarj oluyor ardından şarj a takın ibaresi gelip gidiyor kırmızı led yanıp sönüyordu o şekilde işyerine gittim başka dock la denedim gene ayni bu seferde usb yuvasından şarja taktım şarj oldu lakin ekran ışığı sürekli yanık kaldı akşama kadar %40 anca şarj oldu şimdi gene evde usb den şarj ediyorum.Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan oldumu? çaresi nedir bilen varsa lütfen yardımcı olun minnettar olurum teşekkürler.

KAPAT TELEFONU ÖYLE ŞARJ ET

:) şakamı bu herzaman öylemi yapıcaz servise gönderen oldumu acaba hiç? kvk ve teleservis bakıyomuş sony lere sizce hangisine göndermeliyim? tavsiye

• nofxius kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kvk'ya gönder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede aynı sorun var çözebildiniz mi problemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı sorun var
  • Sorunu çözen oldumu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.