Şimdi Ara

[Xperia Z1 (Compact)] YENİ ROOT [.157] # XPOSED MOD # DEODEX # ADB DRIVER # TEMALAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
11
Favori
15.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oldu tamamdır hepsi çalışıyor şuanda,

@erkamacar dostum hakkını helal et çok başını ağrıttım
    konuyu bize açan @meteux9 sizide teşekkür ederim.elinize sağlık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

oldu tamamdır hepsi çalışıyor şuanda,

Güle güle kullan kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

oldu tamamdır hepsi çalışıyor şuanda,

Estafurullah.

Sıkıntı yok yardım edebildiysem ne mutlu bana. Güle güle kullanın.
  • Arkadaşlar öncelikle huzurlarınızda meteux9 arkadaşımıza teşekkür ederim bize yardımlarından dolayı.Bende root ettim herşey güzel sadece bildirim panelindeki hani wifi mobil veri gibi imleçleri renklendirmek istiyorum onu nerden yapıyoruz onu bulamadım bilen yada bulan bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: habbet

Arkadaşlar öncelikle huzurlarınızda meteux9 arkadaşımıza teşekkür ederim bize yardımlarından dolayı.Bende root ettim herşey güzel sadece bildirim panelindeki hani wifi mobil veri gibi imleçleri renklendirmek istiyorum onu nerden yapıyoruz onu bulamadım bilen yada bulan bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim..

Xperia Xposed uygulamasına gir, System UI bölümünde Renkli Genişletilmiş İçerik seçeneğine tik koy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteux9 -- 26 Ağustos 2014; 2:50:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habbet

Arkadaşlar öncelikle huzurlarınızda meteux9 arkadaşımıza teşekkür ederim bize yardımlarından dolayı.Bende root ettim herşey güzel sadece bildirim panelindeki hani wifi mobil veri gibi imleçleri renklendirmek istiyorum onu nerden yapıyoruz onu bulamadım bilen yada bulan bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim..

Xposed ten system ui yi aktif edip orayı kurdalayarak yapabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır Deodex dosyaları eklenmiştir
  • Çift dokunarak telefonu açma ile ilgili herhangi bir gelişme yok dimi?

• quote:

Çift dokunarak telefonu açma ile ilgili herhangi bir gelişme yok dimi?

O sistem ekran donanımıyla ilgili diye biliyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çift dokunarak telefonu açma ile ilgili herhangi bir gelişme yok dimi?

Zorda olsa gelmeyecek diye bişey yok :)

• Çok güzel bir başlık. Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadoka

Çok güzel bir başlık. Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim kardeşim

• aslında LG2 de var,sony z2 de de var bildiğim kadarıyla,z2 deki timeshıft ve 4k uygulanabildiğine göre bu çift tıklamanın daha önce gelmesi gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 26 Ağustos 2014; 15:29:33 >
  • quote:

aslında LG2 de var,sony z2 de de var bildiğim kadarıyla,z2 deki timeshıft ve 4k uygulanabildiğine göre bu çift tıklamanın daha önce gelmesi gerekirdi.

4K ve Timeshift olayı kamerayla alakalı. Z1C ve Z2 kameraları tıpa tıp aynı. Sadece uygulamaları yapan kodlar eksikti Z1C'de. Onu da Z2'den portladılar.
  • Evet söylediğin iki modelde de bulunmakta fakat bilmediğimiz birşeyler olmalı eğer çıkarsa çıktığı gün bu konuya eklerim

• Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Herşey tamam yalnız 80mbit ile Video kaydediyor 4kda 75mbit sadece. Hd ve fullhd de 80mbit böyle oluncada 1dakıka Video neredeyse 1gb yer kaplıyor sizdede böylemı böyle ise bıtreytını dusuremezmıyız fullhd 60fps ve 30fps 30mbıt olsa yeter abartmış portlayan arkadaş pc bile zorlanıyor telefon ne yapsın varsa bi çözüm yardım istiyorum arkadaşlar yoksa böyle hiçbir anlamı yok benim için. Telefonu çok zorluyor ve ısınıyor yada orijinal dosyaları ındırebılecek bir link koyarsanız konuya benim gibi geri dönmek isteyenler için iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Herşey tamam yalnız 80mbit ile Video kaydediyor 4kda 75mbit sadece. Hd ve fullhd de 80mbit böyle oluncada 1dakıka Video neredeyse 1gb yer kaplıyor sizdede böylemı böyle ise bıtreytını dusuremezmıyız fullhd 60fps ve 30fps 30mbıt olsa yeter abartmış portlayan arkadaş pc bile zorlanıyor telefon ne yapsın varsa bi çözüm yardım istiyorum arkadaşlar yoksa böyle hiçbir anlamı yok benim için. Telefonu çok zorluyor ve ısınıyor yada orijinal dosyaları ındırebılecek bir link koyarsanız konuya benim gibi geri dönmek isteyenler için iyi olur.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2730097

Buyrun orjinal konu burası v3 indirirseniz düşük bitrate ile kaydedebilirsiniz fakat çalışır mı çalışmazmı bilmiyorum son sürüm hatasız diğerleri hakkında maalesef fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteux9 -- 27 Ağustos 2014; 14:58:47 >
  • Arkada kalmış up.

• meteux9 kullanıcısına yanıt
    V7 olanı yükledim v8 ile tekfarkı 40mb ile kayıt yapıyor bu güzel oldu. Bu arada birde ses modu vardı x d a da telefonda ne cevher varmış ses abartısız iki katına çıktı kulaklık ile. Ahize sesindede bariz fark var tavsiye olunur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.