Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XPERİA Z URBANEARS KULAKLIK SORUNU

3
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> XPERİA Z URBANEARS KULAKLIK SORUNU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    104 Mesaj
    Arkadaşlar urbanears kulaklık aldım xperia zye taktım ama nedense beklenen ses yüksekliğini alamadım yani çok düşük geliyor sesi bir iphonea takınca ondan asıl verimi alıyorum neden xperia z bu kadar düşük veriyor sesi bir çözümü olabilir mi ?

|
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M
  • Teğmen
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Yuvaya tam oturmuyor olabilir çünkü bende arabaya bağladığımda tam oturmuyor jack arkası çok kalın olduğu için.

çözüm var mıdır?

Orijinalden alıntı: ayberkcadirci

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Yuvaya tam oturmuyor olabilir çünkü bende arabaya bağladığımda tam oturmuyor jack arkası çok kalın olduğu için.

çözüm var mıdır?

Hocam benim arabada aux var onu kullanmak istedim ama olmadı çünkü çeviricinin plastiği kalın geldi. Yine aynı jack ama arkasında bulunan plastik kalın olduğu ve giriş telefonda biraz içeri kısımda olduğu için oturmuyor yerine.
    O yüzden ince bir plastikli jack almak lazım.
    Misal bana böyle bir şey lazım kablo şeklinde olacak iki ucu da jack ama ince olması lazım bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 18 Ekim 2013; 21:41:44 >
    |
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Blogio
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,166
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.