Şimdi Ara

*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.642
Cevap
61
Favori
418.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de 5 gün önce mediamarkt'tan aldım z3compact'ı ve 5.0.2 lollipop yüklü olarak geldi. Bugün 5. gündeyim, ilk 3 gün 6,5-7 saatlik bir ekran süresi almıştım. Dün yine Wifi sürekli açık, İnternette gezinme, WhatsApp sohbet sohbet, film izleme ve kitap okuma yaparak geçirdim. Toplam bekleme süresi 1 gün 3 saat yani 27 saat diyelim ve pil gece saat 04:30'a doğru %10 kala 8 saat 47 dakikalık bir ekran süresine ulaştım
    Daha önce hiç bir Android telefonda bu süreyi görmemiştim. Ve pil her gün biraz daha iyiye gidiyor. lollipopa rağmen şarj gerçekten muazzam.
     *** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU *** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU *** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU *** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU

• xperia z arıyorum kırık çatlak ekranı sorunlu fark etmez fiyat teklifinizi pm atın.
  • merhabalar

telefonumun arama bekletme ayarı acık, telefon ile görüşme esnasında başka birisi tarafından çağrı geldiginde görüştügüm kişiyi birakarak otomatik diğer çağrı ya gecis

yapmakta bunu nasıl iptal edebilirim
  • Arkadaşlar şöyle bir sorunum var ana ekran açıkken telefonumu sağ taraftaki ses ayarlarından sesliye alıyorum. Son seste olmasına rağmen telefon çaldığında ses çıkmıyor, nedeni ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLabarna

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var ana ekran açıkken telefonumu sağ taraftaki ses ayarlarından sesliye alıyorum. Son seste olmasına rağmen telefon çaldığında ses çıkmıyor, nedeni ne olabilir ?

Telefona reset atmayı denediniz mi. Bir de yazılımsal ya da donanımsal olduğunu anlamak için fabrika ayarlarına dönmenizde fayda var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    Seni görünce bi selam vereyim dedim, benim gibi hala devam mı Z'ye biraderim? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var ana ekran açıkken telefonumu sağ taraftaki ses ayarlarından sesliye alıyorum. Son seste olmasına rağmen telefon çaldığında ses çıkmıyor, nedeni ne olabilir ?

Telefona reset atmayı denediniz mi. Bir de yazılımsal ya da donanımsal olduğunu anlamak için fabrika ayarlarına dönmenizde fayda var...

Fabrika ayarlarına dönmem işe yaradı teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

Seni görünce bi selam vereyim dedim, benim gibi hala devam mı Z'ye biraderim? :)

Ve aleyküm selam abi. Nasılsın.. Evet Z'ye devam, rom, root, recovery devam abi...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Fabrika ayarlarına dönmem işe yaradı teşekkür ederim.

Tamamdır hayırlı olsun

Sağol biraderim, bildiğin gibi çalışıyoruz işte.. Aynen ben de Z'ye devam, hatta aylardır aynı romdayım, existenz 283lü olan :))

Bi ara sıfırlamak istiyorum, gereksiz dosyalar yüzünden, başını ağrıtırım o zaman, görüşürüz :)

• quote:

Sağol biraderim, bildiğin gibi çalışıyoruz işte.. Aynen ben de Z'ye devam, hatta aylardır aynı romdayım, existenz 283lü olan :))

Bi ara sıfırlamak istiyorum, gereksiz dosyalar yüzünden, başını ağrıtırım o zaman, görüşürüz :)

Abi felaket derecede geri kalmışsın

Demen yeterli abi, her zaman... Görüşürüz

Sorma sorma çok gerideyim ama kaplumbağa misali yetişiriz belki

• quote:

Sorma sorma çok gerideyim ama kaplumbağa misali yetişiriz belki

Yok abi, seni tavşan hızında en önlere alırız

• arkadaşlar Allahını seven baksın sorunum sensörüm durduk yere çalışmıyor youtubede videoyu izlediğimde sağa sola alayım dedim baktım ki sensör algılamıyor arama yerınede bakayım ddım oradada durum aynı sorun nedır ya allah askına ????
  • Arkadaşlar bu başlığı gördüm ben de sorunumu yazayım dedim :) 2.5 yıl kullandığım Xperia z telefonum bi hafta önce gelen 5.1.1 güncellemesini indirip kurduktan hemen sonra hata vermeye başladı. Önce hat kesilmeye, ardından şarj yüzdesi %80 lerden %5 lere bi anda inmeye başladı. En sonunda da telefon kapanmaya başladı kendi kendine. Ancak telefon şarja takılıyken çalışıyor tık demiyor. Bayram haftasına denk geldiği için sony müşteri hizmetlerine ulaşamadım. O yüzden iyi bir tamirciye verdim. Her yolu denedi olmadı. Başka bir batarya takmış o da sonuç vermemiş. Garantisi de bitti. Sorunun bataryanın takılı olduğu bölüm ile ilgili olduğundan şüphe duymaya başladım. Şu an bu mesajı Xperia z den yazıyorum şarja takılı halde :)) çok ilginç bi durum ile karşı karşıyayım fikirlerinizi bekliyorum :)

• Güncel

• Müzik dinlerken kolay şekilde şarkı değiştirmek var mı? Telefonu sallamak Vs gibi

• Merhaba arkadaşlar, ben albüm içinde resmen kayboluyorum bunun klasör lere ayırma gibi bir uygulaması vs. Varmıdır?

• Güncel...

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.