Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (985. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Şimdi pc comp açtım telefon turkcell rom güncelleme var dedi indiriyor 4.3 mü acaba?

Umarım öyledir, türkcellilere hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

Acil Yardım...

Telefonu Ne yaptıysam düzeltemiyorum bir türlü bana Yardımcı olabilecek birisi var mı 4.3 4.2 C6603 yükledim yine aynı C6602 4.3 de yükledim ama düzelmiyor bi türlü birisi yardımcı olsun nolur

Edit : İnterneti calıstıramıyorum baglantı simgesi var ama kullanamıyorum interneti

Flashlamayı tam doğru yapıyorsun, telefon açılıyor, şebeke var fakat internete giremiyorsun, bu şekilde değil mi????

Evet Hocam Flashlama'da herhangi bir sorun yok telefon normal calısıyor arama mesaj vs geliyor ama internet baglantısı simgesi oldugu halde ayarlarını yaptıgım halde giremiyorum C6603'ün 4.2 ve 4.3'üde attım sonra C6602'in 4,2 ve 4,3'nü attım yine olmadı sonra Xda'dan 4,2 243 Sürümünü attım yine olmadı Şimdi pc comp'dan onarım yapıyorum bakalım sonuc ne olacak ufaktan bi yusuf söz konusu
  • quote:

quote:

Şimdi pc comp açtım telefon turkcell rom güncelleme var dedi indiriyor 4.3 mü acaba?

Evet 4.3 müş hayırlı olsun yanlız stock rom benim telefon aklım Xperia S telefonuma gitti bi an öyle yazıverdim kusura bakmayın.:)

• quote:

quote:

quote:

Acil Yardım...

Telefonu Ne yaptıysam düzeltemiyorum bir türlü bana Yardımcı olabilecek birisi var mı 4.3 4.2 C6603 yükledim yine aynı C6602 4.3 de yükledim ama düzelmiyor bi türlü birisi yardımcı olsun nolur

Edit : İnterneti calıstıramıyorum baglantı simgesi var ama kullanamıyorum interneti

Flashlamayı tam doğru yapıyorsun, telefon açılıyor, şebeke var fakat internete giremiyorsun, bu şekilde değil mi????

Evet Hocam Flashlama'da herhangi bir sorun yok telefon normal calısıyor arama mesaj vs geliyor ama internet baglantısı simgesi oldugu halde ayarlarını yaptıgım halde giremiyorum C6603'ün 4.2 ve 4.3'üde attım sonra C6602'in 4,2 ve 4,3'nü attım yine olmadı sonra Xda'dan 4,2 243 Sürümünü attım yine olmadı Şimdi pc comp'dan onarım yapıyorum bakalım sonuc ne olacak ufaktan bi yusuf söz konusu

Sıkma canını kardeşim hallolur, güncelleme bitince telefonu kkullanmaya başlamadan önce muhakkak fabrika ayarlarına dön

• quote:

Acil Yardım...

Farklı hat ile dene derim. Mümkünse operatör farklı olsun dostum

• quote:

quote:

quote:

Evet 4.3 müş hayırlı olsun yanlız stock rom benim telefon aklım Xperia S telefonuma gitti bi an öyle yazıverdim kusura bakmayın.:)

Olur olur insanlık

• Skntı buyukse,kenarlarıda kapatacak sekılde olan klasık kılıflar ıle buna care bulabılırsın
    Dıyelım kı kılıfsız kullanıyorsunuz,o vakıtte bu tele gore hem on yuzu hemde yan cıtaları dahı kaplayabılen ama sade ama cok hos desenlı vs stıckerlar mevcuttur.
    Kısacası,değişiklik 5-10 dalır kadar uzağınızda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu arabik için gelen giden varmı yoksa arabikler güncelleme almıyormu

• arkadaşlar istanbulda spigen sgp glas slım satan yer biliyo musunuz, yurtta kalıyorum da yurda kargo istemiyolarmış
    özellikle kadıköy üsküdar o civarda bildiğiniz yer var mı acaba tek tek dolaşmasam
  • Arkadaslar bu 4.3 iyi hoş ama dün bir sorunla karşılaştım. Fotoğrafı dış mekanlarda sorunsuz çekiyor ama iç mekanlarda yani kapalı yerlerde resmen bir mavi çıkıyor resimler. Yani mavi bir sis var sanki. Tüm modlarda denedim aynı malesef. Varmı böyle bir Problem yaşayan ve çözümünü bilen acaba? Bu arada 4.2 de hiç sorun yoktu

• 3g kapalı ekran açık kalma süresi 4 saati görüyor. 3g açıkken bu süre 3 saate düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 1 Ocak 2014; 13:14:53 >
  • Arkadaşlar 4.3 e geçeli 4 gün oluyor. Galiba ben çok şanslıyım ki bahsi geçen hiçbir sorunu yaşamadım. Aksine telefonu daha çok sevdim elimden düşmüyor :) Wifi gerçekten daha iyi çekiyor. Pil de daha iyi gidiyor. Sizce resimdeki değerler nasıl yorumlar mısınız?
  • telefonumun hangi ulkeye ait oldugunu nereden anlayabilirim acaba

• üst sayfalarda cevabı var
  • Facebook çok pil tüketiyor gps i kapatmama rağmen pil tüketimi düşmüyor ekran dan daha fala pil harcıyor nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

üst sayfalarda cevabı var

vallahi ben mi goremedim ilk sayfadaki tum soru cevaplari okudum halbuki

• (tuşla *#*#7378423#*#* > 'Service info' > 'Software info' > 'Customization Version').

aşagıdaki linkten ülke kodunu görebilirsin

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287283
  • quote:

Cus No benimkide Turkcell Görünüyor ama Pc Companion'da hala bi cacık yok bi an heyecen yapmıştım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

(tuşla *#*#7378423#*#* > 'Service info' > 'Software info' > 'Customization Version').

aşagıdaki linkten ülke kodunu görebilirsin

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2287283

1269-5309 gorunuyor telefonum ancak xda daki listede oyle bir kod yok

• Ekran görüntüsü koyarmısınız
  • 
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.