Şimdi Ara

Xperia Z'den Iphone 6'ya geçmeli miyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Xiaomi mi4,one plus one varken xperia z3 note 4 cikacakken iphone 6 in yüzüne bakılmaz stabilite konusunda android de ust seviye amiral gemiler kitkatla beraber ios dan daha stabil android L ile birlikte fark daha da artacak

Anca kendinizi kandırın.

Yav he he, hayatında doğru düzgün üst seviye android kullanmayan adamlar 'ayfonnn coggg hızzzliii'diyor normaldir

Bahsettiğin telefonlar daha hızlı değil. Sonuçta hepsi android, iğrenç bir market ve reklamlarla dolu ne olduğu belli olmayan uygulamarla dolu. Her yeni uygulama önce IOS için geliyor ve ikisinde de olsa bile, IOSdaki daha kaliteli. Marketin seviyesi appstore gibi olsaydı, bugün android kullanıyor olurdum.

Bir de genç bile olsan, daha düzeyli yazmaya gayret et. "yav he he" gibi artık klişe olmuş kalıplar kullanırsan, insanlar pek kaale almazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 13 Ağustos 2014; 2:02:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Xiaomi mi4,one plus one varken xperia z3 note 4 cikacakken iphone 6 in yüzüne bakılmaz stabilite konusunda android de ust seviye amiral gemiler kitkatla beraber ios dan daha stabil android L ile birlikte fark daha da artacak

Anca kendinizi kandırın.

Yav he he, hayatında doğru düzgün üst seviye android kullanmayan adamlar 'ayfonnn coggg hızzzliii'diyor normaldir

Bahsettiğin telefonlar daha hızlı değil. Sonuçta hepsi android, iğrenç bir market ve reklamlarla dolu ne olduğu belli olmayan uygulamarla dolu. Her yeni uygulama önce IOS için geliyor ve ikisinde de olsa bile, IOSdaki daha kaliteli. Marketin seviyesi appstore gibi olsaydı, bugün android kullanıyor olurdum.

Bir de genç bile olsan, daha düzeyli yazmaya gayret et. "yav he he" gibi artık klişe olmuş kalıplar kullanırsan, insanlar pek kaale almazlar.

Uygulamaların önce ios a çıkması eskide kaldı çoğu uygulama ios ve android için aynı anda çıkıyor son zamanlarda çıkan oyunlardan örneğin modern combat 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• shake06 S kullanıcısına yanıt
    Hepinize cevaplar için teşekkür ediyorum.

Benim sorum temelde Android'ten IOS'a geçişti zaten. Ama 5.5" ve sonrası büyük ekranlı cihazlar yelpazesiyle sınırlıydı.

Dedikodulara göre Iphone 6 istediğim gibi büyük bir ekranla gelecek olursa bir şekilde onunla birlikte IOS'a geçeceğim...

IOS uygulamalarında her bir taraftan "arkadaş arıyorum" şeklide reklam fırlamıyor değil mi? :D ele güne rezil ediyor adamı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

Hepinize cevaplar için teşekkür ediyorum.

Benim sorum temelde Android'ten IOS'a geçişti zaten. Ama 5.5" ve sonrası büyük ekranlı cihazlar yelpazesiyle sınırlıydı.

Dedikodulara göre Iphone 6 istediğim gibi büyük bir ekranla gelecek olursa bir şekilde onunla birlikte IOS'a geçeceğim...

IOS uygulamalarında her bir taraftan "arkadaş arıyorum" şeklide reklam fırlamıyor değil mi? :D ele güne rezil ediyor adamı.

hayır hocam ben reklamla hiç karşılaşmadım şu ana kadar oyundaki ve uygulamalarda.. sadece oyuna girerken zaten androidde de olduğu gibi gamecenter hoşgeldiniz yazısı geliyor o kadar :) internet gerektirmeyen uygulamalarda zaten reklam derdi olmuyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence mantıklı bir geçiş olur
  • geç ama dalgınlıkla suyun altına sokma telefonu :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.