Şimdi Ara

Xperia X10 Android 2.3.7 Miui 1.11.4 Rom - Muhteşem... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
15.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deneyenlerin yorumlarını bekliyoruz arkadaşlar :)
  • Flash'a gerek kalmadan yükleme kolaylık oldu. Facebook ve internet sorunu çözülmüş. ancak ne hikmetse usb kablo ile bilgisayara bağlanamadım. :(

Ek: zil sesi hala sorunlu kendi atadığınız zil sesi çalmıyor. programla gelen zil seslerini kullanmanız gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nıdyakara -- 13 Ocak 2012; 18:17:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nıdyakara

Flash'a gerek kalmadan yükleme kolaylık oldu. Facebook ve internet sorunu çözülmüş. ancak ne hikmetse usb kablo ile bilgisayara bağlanamadım. :(

Ek: zil sesi hala sorunlu kendi atadığınız zil sesi çalmıyor. programla gelen zil seslerini kullanmanız gerekecek.

Başka dikkat çeken fark var mı hız ve özellikle oyunlar??
  • haftasonunu dağda geçirdiğim için pek kullanamadım. an itibari ile usb sorununu çözüldü. miui 2 günde 4-5 defa kendini resetledi (soğuktan da olabilir). Exitium oyunu yüklü ve sorunsuz oynuyorum.
    Soğukta kullandığım kadarı ile biraz yavaşdı. ancak şuanda seri şekilde geçişler yapabiliyorum.
  • Zil sesi sorunu varmış gerçekten ben de yeni farkettim mp3 ü zil sesi yaptım telefon çalmadı.Denememekle birlikte bir converter programı ile mp3 formatındaki dosyanızı ogg formatına çevirirseniz sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum
  • yaptım onu da :) şuanda çalıyor. ancak resetleme sorunu hala devam ediyor. Bu sayfadaki iki romu da tavsiye etmiyorum...

Odie Prime 7 yada CM7 romunu kurmayı düşünüyorum haftasonu. bakalım onlar nasılmış :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nıdyakara

yaptım onu da :) şuanda çalıyor. ancak resetleme sorunu hala devam ediyor. Bu sayfadaki iki romu da tavsiye etmiyorum...

Odie Prime 7 yada CM7 romunu kurmayı düşünüyorum haftasonu. bakalım onlar nasılmış :).

Ben yaklaşık 20 gündür kullanıyorum sadece 2 kez reset attı sen istersen tekrar yükle bir hata olmuş olabilir. Ben de çok rom denedim ama bence en iyisi bu sen daha iyisini bulduğunu düşünürsen haber ver denerim...
  • 27 gündür kullanıyorum.Hiç reset atmadı.

23 adet uygulama yüklü ve 3g ile devamlı kullanımda.
    Teşekkür ederim.
  • bende hic ama hic reset atmadi anlamadim sizde neden oluyor hala miui yuklu ve kesinlikle silmeyi de dusunmuyorum
  • Bende cogu sitelerde bad request hatasi veriyordu sildim..
  • opera vs deneseydin keşke... ben bu hızı hiçbirşeye değişmem.. belki de telefondan beklentim bu olduğu için bu kadar takıldım ama yine de silmeyi düşünmüyorum (teli satabilirim ama silmem:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

opera vs deneseydin keşke... ben bu hızı hiçbirşeye değişmem.. belki de telefondan beklentim bu olduğu için bu kadar takıldım ama yine de silmeyi düşünmüyorum (teli satabilirim ama silmem:))

Hocam hepsini denedim. Gerçekten çok hızlı ama dh ye bile girmiyordu
  • alla alla ben her türlü internet ihtiyacımı oradan karşıladım, belki de ayarlarda bir sıkıntı vardı... neyse olan olmuş artık hayırlısı
  • Ben de Oodie pRiMe X| MIUI [2.1.20] versiyonunu denedim, son derece stabil. Batarya biraz çabuk bitiyor gibi sadece.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1462456

ice cream sandwich de çıkmış :)) kim diyordu sony ericsson x10 sahiplerini yarı yolda bırakacak, 2.3.3ten sonra avucumuzu yalayacağız diye :)

daha alpha sürümü, beta bile değil ama bu demektir ki hala telefonun arkasında bir ton insan yazılımı güncellemek için çabalıyor :)
  • xperia için ice cream bence uygun değil. yüksek miktarda ram istiyor.
  • sayın binbaşım ben de xperi xi var root atamıyorum daha dogrusu beceremıyorum internet üzerinde play.google.com dan program yukluyorum ama pc den indirip hafıza kartına attıgım da ıse görünmüyor bunu nasıl becerebılırım kestırme yol o olarak birde daha önce vodofone 945 android cihaz kullanıyordum çok memnundum ondan kamera harıc her yönüyle mesela onda arama yaptığım zaman 3673 (emre) rakam bastığım da ısım cıkıyordu bırde ornegın 0325522222 emre nın ya 2222 bastığımda ise yıne emre veya o numaraya aıt kaç kayıt varsa hepsı cıkıyor xperia x10i arama ayarlarını buna cevıre bılırmıyız m_kirmizi@mynet.com teş...devriye
  • arkadaslar guzel oldu yukledim yanliz bir sorunum var benim telefondan int ye giremiyorum (3g)
    orjinalinde ayarlari yukle dediginde otamatik yukluyordu simdi int ayarlarini nasil otamatik yukle diyecez o secenek simdi yok
    simdiden tsk ler
  • ayarlardan sony ercsson a gir, net ayarlarını otomatik yükle.
  • tsk ler kardes ama nerde ayarlarda sony ericsson secenegi yokki
    bu iphone gibi bir telefon oldu eski halinden eser kalmadi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.