Şimdi Ara

Xperia V veya SP ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar yurt dışı cihazları geçici yani 90 günlük kayıt ettiriyorlar .sonra da telefon kayıt dışı oluyor.sony lerde samsung gibi değil imei çakılmıyor.dikkatli olun paranız çöpe gitmesin
  • Sp daha yeni çıkan bir cihaz onu al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncygms08

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

v'nin s'dsen pek bir artısı yok.sp'nin ise baya farkı var.ekran,batarya,işlemci,fonksiyonel illumination şeridi.

Xperia V 13 Mp kameraya sahip.Sp ise 8 Mp kameraya sahip....

Sp -----> Konuşma süresi (en fazla): 18 saat 53 - Ekran 4.6 inç - Ağırlık 155 gram
    V -------> Konuşma süresi (en fazla): 7 saat - Ekran 4.3 inç - Ağırlık 120 gram - Su ve toz geçirmez

V'nin S'den pek farki yok demistim sp degil.yani v ve s eski nesilken sp ile kiyaslanacak telefonlar degil

S -------> Konuşma süresi (en fazla): 7 saat - Ekran 4.3 inç - Ağırlık 144 gram

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Xperia V ile S karşılaştırılamaz bile. V ezici bir şekilde üstün. Eğer öyle fazla donanımla allım kullim ' le işiniz yoksa V almanız yerinde olur. SP ' nin ekranındaki ışık hüzme olayı beni kaygılandırıyor açıkçası.Hayatımda tasarım olarak ele alıp gördüğüm en iyi cihaz diyebilirim. Ekran, kamera , performans, tasarım ve birçok konuda sizi tatmin edecektir.
  • vallahi sony alfabe yaptı bu telefon modelleriyle. zr eğer gelecek olursa hepsini es geçip ona bakacağız. ne alacağımızı şaşırdık en sonunda gidip iphone 5 alıp bırakacam.
  • Forum editörlerinden Erdi Özüdağ ve Ender Yıldız'ın aynı program içinde Galaxy S4 mini'den 10 dakika bahsedip, kendisinden sadece 1 dakika bahsettiği telefondur Xperia SP. Ayrıca pil kapasitesi S4 mini'den daha fazla olmasına rağmen hiç bahsedilmemiş, S4 mini'nin bataryasını tam 3 dakika boyunca değerlendirmişler, övmüşlerdir. Olası bir Galaxy S4 mini tavsiyesi gelebilir.
  • V nin ekran tartismasiz daha kaliteli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V kamera ve ekran olarak daha iyidir.Ikisinde ayni islemci var sadece sp nin ekran karti daha ustun
  • V su geçirmez özelliği ile ön plana çıkıyor. Bu kadar hoş bir tasarımda bu kadar özellik , bence V almalısın. Valla şu an elime alıyorum bakıyorumda daş gibi telefon.
  • V nin teknolojisi eski değil mi ama? Arada tam 10 ay var
  • InDark I kullanıcısına yanıt
    Şu anda v satılan bir yer var mı ki gold gibi herhangi bir paralel ithalatta olabilir bu cihazı almayı bende istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.