Şimdi Ara

Xperia RAY kullananlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumu değiştirmek istiyorum.Nispeten şarjı iyi dayanabilecek,android,dokunmatik,ayrıca müzik kalitesi de iyi olan bir telefon önerebilirseniz sevinirim.Şu aralar Sony ericcson xperia serisine bakıyorum,ray veya neo hakkında da bilgi verebilirmisiniz ?

İkinci olarak ekran boyutu hakkında 3.7 ve 3.2 inç kullanan arkadaşlara sormak istiyorum acaba 3.2 gibi küçük olması ekran görüntüsünü internet sitesi görüntülemesini etkiler mi,yoksa büyük olmasına rağmen 3.7 üstü mü alayım,cebinizde nasıl duruyor ?

Xperia Ray ne durumda acaba,şarj süresi ekran tatmini klavye,müzik kalitesi v.b durumlarından ?

• 4.0" lik galaxy s bile cebimde normal duruyorken 3.7 sıkıntı çıkarmaz
  • Optimus black-Huawei ideos X5-Xperia Neo-Galaxy W-Galaxy S-Xperia Neo V-Desire S-Desire HD(Desirelerin batarya sıkıntısı var)- 1000 Tl altı telefonlar
    HTC Evo 3D(Dual core) En ucuz en performanslı ürün bu şuan için 1100-1250 Tl arası (Kalın ve ağır )(Batarya kapasitesi yüksek) 3D Özelliği var.3D Video kayıdı yapabilir-resim çekebilir -film izliyebilirsin.

1000 TL üstü istersen dual -core işlemci telefonlar yazabilirim.Biraz tuzlu ama

Bana göre Xperia ray alma yeni çıktığı için biraz pahalı ve ekranı ufak hiç bir espirisi yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegoLaSH -- 18 Aralık 2011; 20:46:56 >
  • Para konusunda pek sıkıntı yok ama çok pahalı bir telefon almak istemiyorum herkes iphone al diyor ama bir ipad deneyiminden sonra pek de sıcak bakmıyorum.Alacağım telefonun şarj ve müzik konusunda da tatmin etmesi lazım beni,ama sen yine de yaz teşekkür ederim :)
  • Şarj çok gitsin diyorsan Dual-core işlemcilere hiç uğrama yazmaya değmez Aksam 6-7 i zor bulursun çünki.Sen benim yazdığım cihazlara odaklan hem fiyatları uygun hemde performansları iyi.

Bu arada Galaxy S in müzik performansı çok iyi seviyede.
  • Ray kullanıyorum tavsye edrm şık hizlı zarif ince
  • internet performansı nasıl acaba.ekran daha küçük olduğu için sormak istedim.yorumunuz nedir
  • internet performansı kullandıgım tellerin için de en iyisi diyebilirim.ıphonenın int performansından çok daha iyi oldugunu söyleyebilirim
  • bende 1 aylık xperia ray kullanıcısıyım diyebilirim ki dört dörtlük harika bir telefon 3d video, androit, dokunmatiği harika, şarjı GPS ve BLUETOOTH ve WİFİ ve VERİ TRAFİĞİ ve 3G ŞEBEKE modunu kapattığın zaman istediğin kadar konuş resiim çek 3 günün sonunda pil % 7-8 civarı kalıyor ha yok girerim çok karıştırırım dersen yinede en az 30 saat götürür herkese öneririm
  • 1 günlük xperia ray kullanıcısıyım telefonu daha keşfetme aşamasındayım
  • ben de 4-5 aydır ray kullanıyorum. şu ana kadar en ufak bir sıkıntı çıkarmadı. gayet hızlı ve zarif bir telefon, tavsiye ederim. tek kötü tarafı internette dolaşırken insan daha büyük bir ekran arayabiliyor. bunu arkadaşlarımın telefonu ile internete girince daha iyi farkediyorum.
  • İlla sony ve ses kalitesi istiyorsan sana Walkman Live'ı önerebilirim Yaklaşık 700 tl.
    İstersen 1.4 gHz işlemcili galaxy W var 750 tl
    3D telefon istersen Evo yerine Optimus 3D'yi öneririm. Ama onun fiyatını bilmiyorum
  • xperia ray kullanıyorum ekran küçüklüğü dışında pek bir sıkıntısı yok internete çok giriyorum yani veri trafiğini hiç kapatmıyorum, 1 gün yetiyor ban her gece şarja takıyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.