Şimdi Ara

Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
17.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanko

Teşekkürederim işe yaradı hakikaten donma sorunu giderildi dediğin yöntemle oldu video çekiminde kayıt yaparken takıntı oluyor ınun dışında önceki versiyondan daha hızlı çalışıyor şuan.....

Görüntü sabitleyiciyi kapatin, donmalar da olmayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3rd//R

Bence geçme artılarından ziyade eksileri var. Ekran görüntüsü alma bile yok. Ha zamanla eklenirmi bilinmez.

ekren görüntüsü almak için

GÜÇ Düğmesi - Ses Kısma tuşlarına aynı anda bas alır.

eminim eleştirmeden önce küçük bir araştırma yapsan sende bu bilgiyi edinebilirdin.
  • @ftsrn123 Hocam ekran görüntüsü alırken görüntü gerçekten eskisi gibi değil, daha kötü bir görsel var.
  • Bende ICS ye geçmek istiyorum baya kararsızım sorunlar var diyorlar neleri yapmamı tavsiye edersiniz şuanda sizde sorun varmı yoksa 2.3.4 sürümündeki gibi rahat mı ? ram kullanımı daha mı düşük karşılaştırırmısınız banada yol gösterirmisiniz rica etsem ?
  • Arkadaşlar bende ics ye geçtim..çok sorunsuz ve hızlı olarak çalışıyor telefon..hiçbir sıkıntı yok hatta eski sürümden daha hızlı çalışıyor.lakin ana ekrana timescape widgetini ekliyorum mesaj ve çağrıları takip etmek için..arada bir sms geldiğinde timescape mesajı otomatik olarak yenilemiyor ekrandaki kutuda..tek sorun bu şuan..nasıl çözebiliriz acaba bilgisi olan bi yardımcı olsun arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: **MaStErS**

Arkadaşlar bende ics ye geçtim..çok sorunsuz ve hızlı olarak çalışıyor telefon..hiçbir sıkıntı yok hatta eski sürümden daha hızlı çalışıyor.lakin ana ekrana timescape widgetini ekliyorum mesaj ve çağrıları takip etmek için..arada bir sms geldiğinde timescape mesajı otomatik olarak yenilemiyor ekrandaki kutuda..tek sorun bu şuan..nasıl çözebiliriz acaba bilgisi olan bi yardımcı olsun arkadaşlar

Nasıl yüklediniz acaba onararak mı ? önce güncelleme yapıp daha sonra programda onar mi dediniz ? kopma sorunları yok dimi kardeşim çok tereddütteyim çünkü
  • Donma menü geçişlerinde ve numara yazarken oluşuyor diyorsunuz çözüm olarak SD Cart'ı formatlıyorsunuz.

Ne alakası var anlamadım biri anlatabilir mi ?

Menü ve dialer'e ait tüm orjinal dosyalar telefonun kendi hafızasındadır yani sd cart ile bir alakası yok.

Siz nasıl sd cart'ta yüklü olmayan birşeyin donmasını sd cart'a format atarak çözebildiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Bende ICS ye geçmek istiyorum baya kararsızım sorunlar var diyorlar neleri yapmamı tavsiye edersiniz şuanda sizde sorun varmı yoksa 2.3.4 sürümündeki gibi rahat mı ? ram kullanımı daha mı düşük karşılaştırırmısınız banada yol gösterirmisiniz rica etsem ?

ICS'de bir sıkıntı yok, fakat veriler çoğaldıkça donmalar yine artıyor, GG'de hiç bir şekilde veriler tamamen dolsa da donma olmuyordu. Temple Run gibi oyunlar ICS de daha fazla donuyor. Bence hiç geçmeyin, yenilik yok hiç, gerek yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

quote:

Bende ICS ye geçmek istiyorum baya kararsızım sorunlar var diyorlar neleri yapmamı tavsiye edersiniz şuanda sizde sorun varmı yoksa 2.3.4 sürümündeki gibi rahat mı ? ram kullanımı daha mı düşük karşılaştırırmısınız banada yol gösterirmisiniz rica etsem ?

ICS'de bir sıkıntı yok, fakat veriler çoğaldıkça donmalar yine artıyor, GG'de hiç bir şekilde veriler tamamen dolsa da donma olmuyordu. Temple Run gibi oyunlar ICS de daha fazla donuyor. Bence hiç geçmeyin, yenilik yok hiç, gerek yok yani.

Teşekkür ederim biraz daha güncelleme beklemek lazım o zaman sistem otursun o zaman tekrardan düşünürüm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

quote:

Teşekkür ederim biraz daha güncelleme beklemek lazım o zaman sistem otursun o zaman tekrardan düşünürüm

En iyisi hocam :)

• ben sony update center ile yükledim artı sd card a format attım hiç sorunsuz eskisinden daha hızlı bi şekilde çalışıyor şuan..tek sorum sms geldiğinde yanan bildirim led ışığı artık sms gelince yanmıyor başkada bi sorun yok arkadaşlar..
  • Ben dikkat ediyorum hep, hiç bir sıkıntı yok, güncellemeyi tekrar yapın diyeceğim de zırt pırt uygulama yüklemek çok can sıkıyor
  • Hocam ayni islemleri ray icin yapsak olur mu? Ics sonrasi menu gecisleri kasiyor da. Bu kasmalar geciyormu boyle yapinca? Yani 2.3.4 gibi akici calisiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Hocam ayni islemleri ray icin yapsak olur mu? Ics sonrasi menu gecisleri kasiyor da. Bu kasmalar geciyormu boyle yapinca? Yani 2.3.4 gibi akici calisiyor mu?

Yapabilirsiniz hocam, 2.3.4 kadar olmasa da ona yakın performans sergiliyor.
  • Hocam bir de biçimlendirirken FAT 32 ve exFAT var. Hangisini seçeceğim? Bir de hızlı biçimlendirde tik olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Hocam bir de biçimlendirirken FAT 32 ve exFAT var. Hangisini seçeceğim? Bir de hızlı biçimlendirde tik olacak mı?

Fat32
    tik olmasın
  • Tik varken yapmıştım işlemi. Gayet hızlıydı fakat bildirim ışığı sorunluydu. Bir de tiksiz biçimlendiriyim öyle yükleyim. Yanmazsa da yanmasın bildirim ışıkları. Pek önemli değil.

Edit : Bildirim ışıkları da düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thal1on -- 16 Haziran 2012; 17:02:47 >
  • arkadaşlar ics güncellemesini sony update centerdan yapın..hatta şu sırayı izleyebilirsiniz.1-.hafıza kartını pc ye yedekleyip çıkarın..2-hafıza kartını pc de fat32 olarak biçimlendirin..3-hafıza kartı takılı olmadan sony update centerdan güncellemeyi yapın..4-güncelleme sona erdikten sonra telefonu açın kurulumu yaptıktan sonra kapatıp tekrar update centerdan birkez daha güncelleyin..5-ikinci güncellemeden sonra kurulumu yapın ve usb kablosuyla pc compenion a bağlanın..6-açılan sayfadan en soldakini tıklayın ve yönlendirmeleri takip edin..açılan bi sayfanın alt kısmında repair yazacaktır mavi rekte..oraya tıklayın ve yönlendirmeleri izleyin..işlem tamamlanınca telefon çok çok seri ve iyi çalışıyor arkadaşlar..hiçbir donma vs sorunu asla yok..bildirim led lambası ics de mesaj gelince tek sefer yanıyor bu bi arıza değil, sony bu şekilde bilgi verdi..olumsuz hiçbir durum yok şuan..

• merhaba xperia neo v ıcs güncellemesi yaptım. telefonum yavasladı ve donmalar oluyor neler yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reonstarz

merhaba xperia neo v ıcs güncellemesi yaptım. telefonum yavasladı ve donmalar oluyor neler yapabilirim?

Konu başlığında ki işlemleri gerçekleştirdiniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.