Şimdi Ara

Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
17.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yogitech

Son seri Xperia telefonlarından olduğu için Jelly Bean geleceği kanaatindeyim.

İnşallah neo v için gelir jellybean
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonenbiggest

quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

Son seri Xperia telefonlarından olduğu için Jelly Bean geleceği kanaatindeyim.

İnşallah neo v için gelir jellybean

10-15 güne duyurulur hangi telefona geleceği, bir 10 gün sonra da yayınlanır, ICS de de ilk bize çıkmıştı, şimdi de Xperia S, P, U'dan sonra bize gelecektir diye düşünüyorum. Sonuçta zorlayıcı bir sürüm değilmiş,
  • bekleyelim görelim o zman :)
  • Flashtool üzerinden 2.3.4'e çevirdim telefonu arkadaşlar, şimdi telefonu bağlayıp update serviceden 4.0.4'e çevirirsem bir sıkıntı olur mu, herhangi bir işlem yapmaya gerek var mı?
  • jellybean gelirse çok iyi olur umutsuz bakıyorum ama ben. İCS hatalarını düzeltsinler en önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

jellybean gelirse çok iyi olur umutsuz bakıyorum ama ben. İCS hatalarını düzeltsinler en önce.

İnşallah kardeşim. Sabırsızlandım bende ne zmn duyuracaklar :S
  • quote:

quote:

jellybean gelirse çok iyi olur umutsuz bakıyorum ama ben. İCS hatalarını düzeltsinler en önce.

Şöyle bir durumda olabilir belkide ICS'de hata ver herkesin başı dertte geri 2.3.4 sürüme dönenlerde oldu hatta ve sony bunun üzerine hala güncelleme yayınlamadı belkide direk jellybean sürümünü verebilir bir ihtimal bu da olabilir .
  • quote:

quote:

quote:

Şöyle bir durumda olabilir belkide ICS'de hata ver herkesin başı dertte geri 2.3.4 sürüme dönenlerde oldu hatta ve sony bunun üzerine hala güncelleme yayınlamadı belkide direk jellybean sürümünü verebilir bir ihtimal bu da olabilir .

Olabilir kardeşim.Sonuçta ama ICS kadar yavaş bir sistem değilmiş jelly bean. Gelsin abi bizim telefonlara bu güncelleme yaw :D Bekliyoruz bakalım. (:

• Telefonu 4.0.4 e güncelledim.En dandik iki boyutlu oyunlar bile kasar hale geldi. Var mıdır bir çaresi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Telefonu 4.0.4 e güncelledim.En dandik iki boyutlu oyunlar bile kasar hale geldi. Var mıdır bir çaresi?

Tek çözüm flashtool ile eski sürüme çevirmek :)
  • Arkadaşlar bende PC Companion ile güncelleme yaptım, donmalar başladı fakat daha sonra GO Luncher temayı yükledim donmalar falan kalmadı ve bu tema telefonun kendi temasına göre daha kullanışlı ve görsel bir tema. Sorunu bu şekildede çözebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiUrRfSaEnL07

Arkadaşlar bende PC Companion ile güncelleme yaptım, donmalar başladı fakat daha sonra GO Luncher temayı yükledim donmalar falan kalmadı ve bu tema telefonun kendi temasına göre daha kullanışlı ve görsel bir tema. Sorunu bu şekildede çözebilirsiniz.

Go Launcher EX'i kurunca oyunlarda donmalar daha fazla artıyor.

Bilginize.
  • evet kısmen öle ama en azından menu geçişlerinde rahat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiUrRfSaEnL07

evet kısmen öle ama en azından menu geçişlerinde rahat...

Konu başlığında ki işlemleri yaptıktan sonra da donmalar devam ediyorsa, ki biraz azalıyor zaten, 2.3.4'e döndürün.
  • Telefonu Onar işleminde telefonda neler siliniyor acaba?
  • Arkadaşlar forumdaki neo v hakkındaki yorumlarınızı okudum öncelikle herkese teşekkür ediyorum. telefonu önerirmisiniz yoksa bu telefonun eskidiğini düşünen arkadaşlar varmı görüş bildirirseniz sevinirim şimdidem teşekkürler
  • bu telefonda 3g üzerinden görüntülü görüşme var mı? Yok dendi fakat hani bunda gingerbread varya onu ıcs yaparsak sorun düzelir mi? çünkü benim için görüntülü görüşme çok önemli. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurranger

bu telefonda 3g üzerinden görüntülü görüşme var mı? Yok dendi fakat hani bunda gingerbread varya onu ıcs yaparsak sorun düzelir mi? çünkü benim için görüntülü görüşme çok önemli. teşekkürler

Yok, ics ile de gelmiyor maalesef bu özellik. Ancak internet paketi veya wifi aracılığıyla, tango, google talk, skype benzeri programları kullanarak görüşebilirsiniz ama programın karşıda da yüklü olması gerekir. Görüntülü görüşme yapacaksanız başka cihazlara yönelin derim
  • Arkadaşlar flashtool ile 2.3.4'e döndürdüm telefonu, şimdi flashtoolla olsun, pc companionla olsun 4.0.4'e çeviremiyorum, telefonu buluyor, görüyor, fakat o 2 tuşa basma işleminde telefona işlem yapmıyor. Bunun çözümü nedir?
  • sorun bendede çözüldü arkadaşın dediği gibi yaptım :) aayrıca one click hafıza programınıda mutlaka kullanın püf nokta bu... yaşa varol donanımhaber
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.