Şimdi Ara

xperia neo android ics performansı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta şimdi geçmeyi düşünüyorum çünkü telefonum virüs yedi format tarzında güncelleme yapmak istiyorum. Telefon Neo V. Sizce geçsem mi? İyi yanları ne kötü yanları ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Usta şimdi geçmeyi düşünüyorum çünkü telefonum virüs yedi format tarzında güncelleme yapmak istiyorum. Telefon Neo V. Sizce geçsem mi? İyi yanları ne kötü yanları ne?

Bence şu an geçmeyin, 4.0.4 gelecek, daha performanslı olursa ona geçersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

quote:

Usta şimdi geçmeyi düşünüyorum çünkü telefonum virüs yedi format tarzında güncelleme yapmak istiyorum. Telefon Neo V. Sizce geçsem mi? İyi yanları ne kötü yanları ne?

Ne zaman gelecek?
  • quote:

quote:

quote:

Ne zaman gelecek?

en gec haziran sonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

quote:

quote:

Ne zaman gelecek?

en gec haziran sonu

Teşekkürler.

• Neo V'den bir farkı olmayacak sonuçta..

• Beklenen güncelleme geldi. Hem de 4.0.4 olarak
    listeden seri numaranıza bakarak kontrol edin, geldiyse pc companion ile yükleyebilirsiniz
    http://talk.sonymobile.com/message/199355#199355
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzgec

Beklenen güncelleme geldi. Hem de 4.0.4 olarak
    listeden seri numaranıza bakarak kontrol edin, geldiyse pc companion ile yükleyebilirsiniz

Bilgi için teşekkürler peki bu pc uzerinden guncelleme ile ilgili nasil yapilcagna dair detayli bilgi yada link verme şansınız var mi

• donanımhaberin ana sayfasında da geldi diyor ama yoğunluktan dolayı bilgilere erişilemedi diyor bakalım artık heyecanla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

quote:

Bilgi için teşekkürler peki bu pc uzerinden guncelleme ile ilgili nasil yapilcagna dair detayli bilgi yada link verme şansınız var mi

Güncelleme için şu linkteki 2 programı da kullanabilirsiniz

http://www.modbile.com/tag/firmware-update

• icsnin rehber hızı çıldırtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

icsnin rehber hızı çıldırtıyor

Benm telefonda virüs mü var anlamadim.arada normal dışı yavaşlıyo.hemde ics olmamasina rağmen

• hız yavaşlaması, rehberdeki numaraların sayısı ve onları kaç farklı iç uygulama ile eşleştirdiğinize göre değişiyor. misal fb, twitter, whatsapp hepsi aslında rehbere linkli oluyor. onların bağlantısı olmadan makul bir hızlarda oluyor. bakalım ICS ile düzelecek mi..
    Bu arada bütün telefonlara güncelleme çıkmadı belli bir seri aralığındakilere çıktı
  • quote:

quote:

pc companion var sony nin kendi yazılımı onu google'da rahatlıkla bulup, kurabilirsin.
    arkadaşın paylaştığı siteden de indirebilirsin. ama ben sonyden rahatlıkla indirdim.

• quote:

quote:

quote:

pc companion var sony nin kendi yazılımı onu google'da rahatlıkla bulup, kurabilirsin.
    arkadaşın paylaştığı siteden de indirebilirsin. ama ben sonyden rahatlıkla indirdim.

Eyw tsk ederim.zaten baktım pil arkasındaki noya.benim telefona daha dagitilmamis.gelsin kurar güncelleriz

• quote:

hız yavaşlaması, rehberdeki numaraların sayısı ve onları kaç farklı iç uygulama ile eşleştirdiğinize göre değişiyor. misal fb, twitter, whatsapp hepsi aslında rehbere linkli oluyor. onların bağlantısı olmadan makul bir hızlarda oluyor. bakalım ICS ile düzelecek mi..
    Bu arada bütün telefonlara güncelleme çıkmadı belli bir seri aralığındakilere çıktı

alakası olduğunu sanmıyorum. hadi etkilesin ama bu derece etkilemez. 5 kişi facebookdan senkronizeli toplam 250 kişi var bu kadar kişiyede 5 6 sanıye açılacaksa hızlı olması için rehbere 20 30 kişi mi ekleyeceğim sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

hız yavaşlaması, rehberdeki numaraların sayısı ve onları kaç farklı iç uygulama ile eşleştirdiğinize göre değişiyor. misal fb, twitter, whatsapp hepsi aslında rehbere linkli oluyor. onların bağlantısı olmadan makul bir hızlarda oluyor. bakalım ICS ile düzelecek mi..

alakası olduğunu sanmıyorum. hadi etkilesin ama bu derece etkilemez. 5 kişi facebookdan senkronizeli toplam 250 kişi var bu kadar kişiyede 5 6 sanıye açılacaksa hızlı olması için rehbere 20 30 kişi mi ekleyeceğim sadece?

Katılıyorum aynen en fazla on senkronize var.rehberde kişi sayısı 200 ü geçmez ona rağmen yavaş

• benim bütün rehber senkronlandıktan sonra yavaşladı. yaklaşık 1000kayıt var. ben ona yormuştum. aslında gmailden çektiği mail adresleri de yavaşlatıyor olabilir. rehbere girerken listeyi okuyup sıralamayla(sorting) ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. cevabı başka yerde de olabilir tabi =/
    güncelleme gelse de yüklesek..
  • 4.0.4 güncellemesini az önce yaptım. Rehber ve mesajlarımın yok olmayacağını yazıyordu. fakat şu an hepsi uçmuş. hızını test edecek kadar kullanmadım. pc companionla ilave hiçbir yazılım kurmadan kurabilirsiniz

------------
    Ek not bi süre bekleyince rehberim de mesajlarım da geldi, herhalde telefonun kendine gelmesi gerekiyordu
    şu an sıkıntı şu eskiden sadece numaraları olan kayıtları rehberde göster diyebiliyordum. şimdi bütün mail adresleri gelmiş, rehberde duruyor =/
    rehberde bu kadar kayıt görünmesine rehberin karşın daha hızlı olduğunu söyleyebilrim
    dün akşam quadrant standart ile ölçüm yapmıştım(2.3.4) 1056 gibi bir şey çıkmıştı, şimdi yaptığım testte 1087 çıktı.
    fotoğraf çekerken eski fotoğraflara bakma olayını biraz değiştirmişler. en son çekilen fotoğraf yoksa, kenarda fotoğraf göstermiyor. bi tane çektikten sonra girilebiliyor. şu an daha hızlı gibi gelmedi ama her girdiğim yerde her şeyi tekrardan yüklüyor (thumbnailler fln) dolayısıyla bir kaç gün kullanmadan performans farkını anlamak bence zor

------------
    Biraz daha kurcaladım. şu an kesinlikle daha hızlı diyebilirim. genel kullanımda daha az bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suzgec -- 4 Haziran 2012; 21:58:09 >

• quote:

4.0.4 güncellemesini az önce yaptım. Rehber ve mesajlarımın yok olmayacağını yazıyordu. fakat şu an hepsi uçmuş. hızını test edecek kadar kullanmadım. pc companionla ilave hiçbir yazılım kurmadan kurabilirsiniz

------------
    Ek not bi süre bekleyince rehberim de mesajlarım da geldi, herhalde telefonun kendine gelmesi gerekiyordu
    şu an sıkıntı şu eskiden sadece numaraları olan kayıtları rehberde göster diyebiliyordum. şimdi bütün mail adresleri gelmiş, rehberde duruyor =/
    rehberde bu kadar kayıt görünmesine rehberin karşın daha hızlı olduğunu söyleyebilrim
    dün akşam quadrant standart ile ölçüm yapmıştım(2.3.4) 1056 gibi bir şey çıkmıştı, şimdi yaptığım testte 1087 çıktı.
    fotoğraf çekerken eski fotoğraflara bakma olayını biraz değiştirmişler. en son çekilen fotoğraf yoksa, kenarda fotoğraf göstermiyor. bi tane çektikten sonra girilebiliyor. şu an daha hızlı gibi gelmedi ama her girdiğim yerde her şeyi tekrardan yüklüyor (thumbnailler fln) dolayısıyla bir kaç gün kullanmadan performans farkını anlamak bence zor

------------
    Biraz daha kurcaladım. şu an kesinlikle daha hızlı diyebilirim. genel kullanımda daha az bekliyorum.

bana da gelmiş güncelleme.programı indirdim ama usb kablom arkadasımda artık yarın yapacam bakalım nasıl olacak

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.