Şimdi Ara

XPERIA ARC Açılışta Kendini Resetleme Sorunu????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xperia Arc kullanıyorum, telefonuma yüklediğim birkaç uygulamayı telefonu yavaşlattığı düşüncesiyle uygulama yöneticisinden kaldırdım, telefonum 2 gün sonra şarjı bittiği için kapandı, sonrasında şarja takıp açmak istediğimde cihaz açılıyor ekranda SONY ve sonrasında XPERİA yazısı çıkıyor ve masaüstü görüntüsü geldikten birkaç saniye sonra kendine reset atıp tekrar başlatıyor.

Sorundan kurtulmak için menüden fabrika ayarlarına gitmek istiyorum yetişmeden zaten kapanıyor onu yapamadım, tuş kombinasyonu kullanarak hard reset olayını denedim ondada güvenli kipte açıncada aynı sorunla karşılaştım.

Konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, problemin donanımsal olduğunu sanmıyorum, sorunu halledebilirsem birdan paylaşacağım

• buldum açılışta bir el çabukluğuyla telefonu uçak moduna attım, sonra kapatmadı kendini, böyle bir sorunla karşılaşırsanız cihazı uçak moduyla açmaya çalışın

anladığım kadarıyla uçak modunda açınca tüm bağlantı durumlarını off yaptığından kafası karışmıyor ve kapatmıyor cihazı....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.