Şimdi Ara

XP Format Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oncelikle ozur dilerim, yeterince arama yaptigimi dusunuyorum ama bu problemimle ilgili bir sonuc bulamadim :(
    Elimde bir Toshiba Satellite A100 733 var, daha once bunda sanirim XP Media Center Edition varmis. Bunu kaldirip vista kurulmus fakat vistada problemler yasandigindan oturu ben de Vista'yi kaldirip XP kurmaya basladim. Boot menusunu ayarlayip sirasiyla "Press any key to boot form cd" ve "set up is inspecting your hardawre configuration" yazilarindan sonra siyah ekrana dusup hic bir kipirti olmuyor, mavi renk olan set up ekrani acilmiyor. Acaba cd de mi problem var diye baska bir pc de denedim, o da bir hp notebook, orada kuruluma geciyor yani cd de problem yok anladigim kadariyla.
    Bu konuyla ilgili bilgisi olan, ya da benim bulamadigim bir baslik varsa yardimci olabilecek birileri var mi? Simdiden cok tesekkur ederim.

• sata driver sorunu olabilir. biosdan hdd'nin özelliği ide yap.yalnız seninkinde ide değilde başka birşey olabilir ondan emin değilim.
  • elinde eğer vista cd si var ise onunla dene eğer formata başlıyorsa muhtemelen cd de sorun olabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.