Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.525
Cevap
26
Favori
3.552.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: opr
    resimli anlatım forumda yoktu sanırım artık format alakalı konu açılmaz sanırım

quote:

Orjinalden alıntı: be cool
    yine açılır hocam
    aramak yerine herkes popilarite ve reklam peşinde

haktanım demek istediği kimse artık format atmak için zorlanıp topik açıp yardım istemez galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: BRKYPNR

quote:

resimli anlatım forumda yoktu sanırım artık format alakalı konu açılmaz sanırım

quote:

Orjinalden alıntı: be cool
    yine açılır hocam
    aramak yerine herkes popilarite ve reklam peşinde

haktanım demek istediği kimse artık format atmak için zorlanıp topik açıp yardım istemez galiba

ok dostum anladım

• benim demek istediğim insanlar zorlanıyolar adım adım nasıl olur anlat falan gibilerinden bu konuda resimli olduğu için artık konu açmak yerine burdan rahatça faydalanabilirler
  • quote:

benim demek istediğim insanlar zorlanıyolar adım adım nasıl olur anlat falan gibilerinden bu konuda resimli olduğu için artık konu açmak yerine burdan rahatça faydalanabilirler

Yani ... Ado ile irtibata geçtim.Konuyu sanırım üste taşıyacağız.
  • şimdi ben onu önerecektim sen buraya yazmışsın üst konu mutlaka olmalı en çok ziyaret edilen bir konu olur
    aynı zamanda en faydalı
  • ya ßende Varda Nerye Upload Edecem?

Her Upload Sitesi Kapandı
  • quote:

şimdi ben onu önerecektim sen buraya yazmışsın üst konu mutlaka olmalı en çok ziyaret edilen bir konu olur
    aynı zamanda en faydalı

şikayet butonunu kullanıp modlarla iletişime geçip sizde görüşlerinizi belirtebilirsiniz.fakat link belirtmeyi unutmayın
  • quote:

quote:

şimdi ben onu önerecektim sen buraya yazmışsın üst konu mutlaka olmalı en çok ziyaret edilen bir konu olur
    aynı zamanda en faydalı

şikayet butonunu kullanıp modlarla iletişime geçip sizde görüşlerinizi belirtebilirsiniz.fakat link belirtmeyi unutmayın

tamam dostum

• quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

ya ßende Varda Nerye Upload Edecem?

Her Upload Sitesi Kapandı

inndir!

bumu aradığın similatör

edit:bilmeyenler olabilir yukarıdaki linke tıklayınca xp similatörü iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang -- 3 Kasım 2006; 22:04:29 >

• İnşallah herkes bu konudan faydalanır artık. Gayet güzel ve açıklayıcı olmuş. Forumdaki tek format konusu bu olsun arkadaşları buraya yönlendirelim. Bulması kolay olsun diye üst konu yapıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

İnşallah herkes bu konudan faydalanır artık. Gayet güzel ve açıklayıcı olmuş. Forumdaki tek format konusu bu olsun arkadaşları buraya yönlendirelim. Bulması kolay olsun diye üst konu yapıyorum.

teşekkürler mevluth hocam
  • Ooo Üst Konu Olmuş
  • Kanka helal olsun. Birçok kişi için bir rehber olacak nitelikte . Tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Ooo Üst Konu Olmuş

quote:

Orjinalden alıntı: mendiss

Kanka helal olsun. Birçok kişi için bir rehber olacak nitelikte . Tebrikler

teşekkürler arkadaşlar.birisi bunlardan yararlanıp format atarsa daha çok mutlu olacağım.

• şikayet butonunu ilk defa böyle bir iş için kullandım hatırlı olsun sonunda üst konu olmuş vatana millete hayırlı olsun
  • quote:

şikayet butonunu ilk defa böyle bir iş için kullandım hatırlı olsun sonunda üst konu olmuş vatana millete hayırlı olsun

ellerine sağlık
  • quote:

quote:

şikayet butonunu ilk defa böyle bir iş için kullandım hatırlı olsun sonunda üst konu olmuş vatana millete hayırlı olsun

ellerine sağlık

asıl senin ellerine sağlık emek harcayıp uğraşmışsın bizede desteklemek düşer

• quote:

quote:

quote:

ellerine sağlık

asıl senin ellerine sağlık emek harcayıp uğraşmışsın bizede desteklemek düşer

dediğim gibi bu doneleri kopyalayıp bi yerden print şansı olan varsa daha sağlıklı yararlanacak ...

• bende format atmak ıstıyorum ama bende wındows xp cd sı yok ne yapmalıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaDBoY21

bende format atmak ıstıyorum ama bende wındows xp cd sı yok ne yapmalıyım

xp home edition ve xp professional temin etmelisin bi yerden önce sonra bu adımları beraber inceleriz

edit:bi arkadaşından rica et yada bi bilgisayarcıdan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang -- 3 Kasım 2006; 23:35:09 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.