Şimdi Ara

Xiomi mi pad 5 mi Huawei matepad 11 mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi günler kardeşime oyun için tablet bakıyoruz uzun süredir. samsung s7 fe pahalı geldi o fiyata ipad alınır ben huawei taraftarıydım ama geçenlerde avmde mi pad 5 i gördük onuda beğendik. ben halen huawei taraftarıyım ama babam google servisleri olmadığı apk indirilse bile ilerde sorun çıkartır diye şüphe duyuyor. sizce hangisi?

• Huawei matepad 11 şuan 4000 TL. Xiaomi pad 5 ise 5250 TL civarı. İpad 9 ise 5300. Gözüm kapalı şekilde ipad 9 öneririm size. Çünkü xiaomi aynı fiyatta rekabet edemez onunla. Huawei daha uygun fiyatlı ikisine göre. Ama onda da Google servisleri sorun teşkil edebilir. Pubg oynuyorsanız app gallerye pubg geldi geçen günlerde. Ama oyun için ipad daha tercih edilir geliyor şahsi fikrim. Uzun yıllar güncelleme desteğiyle kasma donma yaşatmaz. Xiaomi arayüzü genelde optimizasyonu pek iyi yapılmamış oluyor, uzun vadede pek olumlu sonuç almayabilirsiniz. Huawei yeni işletim sistemi uzun vadede nasıl performans verir, o da muallak ve ne kadar güncelleme alır bilemeyiz, ayrıca play store kullanamıyorsunuz. Bunu sadece Google servisi olarak düşünmeyin, google play üyeliği gerektiren uygulamalarda apklar da size sorun çıkartır, uygulamadan atabilir, çünkü stabil çalışmazlar. Konunuzu yeni gördüm, aradan 1 ay geçmiş. Tablet aldınız mı, hangisini aldınız? Memnun musunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.