Şimdi Ara

XIOAMI MI8SE , kutulu çiziksiz full aparat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba telefon mi8se 6/64 olup temiz ve sorunsuzdur 10 günlük cihazdır. İmei atılmıştır.sorunsuz güncelleme alır. Siyah renk ve çok şıktır.Yüz tanıma parmak izi arka çift kamera ve önde kamera ve flash vardır. Snap dragon 710 işlemcilidir . Oyunları kasmadan oynarsınız
    Fiyat 1650 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saay -- 28 Nisan 2019; 14:51:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sıfır fıyatı daha uygun suan
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_chiko

sıfır fıyatı daha uygun suan
    +1

• forum iyice garipleşti... 1200 e arıyorum dedim diye millet şaşırdı o kadar ucuza bulunmaz diye sıfırı 1500 olan şeye niye o kadar vereyim dedim bekledim... sonuç ne oldu 1450 ye garantili mi8se 1600 e de garantili mi mix 2 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmarafb -- 30 Nisan 2019; 19:5:21 >
  • Forum garip oldu değil her kes istediği fiyata satar

• saay S kullanıcısına yanıt
    Anlamadığınız olay herkes istediği fiyata satar okey ama herkes aptal değil . Sıfırından fazla fiyat yazılan ilanlara gerçekten acıyorum. İnsan düşünebilen bir varlık olmasına rağmen düşünmeden fiyatlar yazabiliyor demekki.
    İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saay S kullanıcısına yanıt
    2. ele sıfırından fazla fiyat istemek garipliktir. tamam istediğini yaz ama bu gariplik olduğunu değiştirmez. telefoncuya götürsen 1000 den fazla vermez zaten. 2 seçenek var ya fiyat düşeceksin ya da bi enayi çıksın diye bekleyeceksin
  • Forumun ölücülerinden birer Çeyrek...

• 1500 e sıfırını satıyorlar

• Link verirseniz sevinirim sıfır için o rakamlara
  • İlan benim arkadaşlar gidin yorumlarınızı başka yerde yapın yok ikinci eli sıfırdan fazla satıyor yok insan düşünen varlık size bunu mu sorduk bir ilan verdim işi gücü olmayanlar yazıyor alın sizde mi8se bakalım kaça satacaksınız. Ayıp yahu hanginize bu şekilde yorum yazdım. Ben zorla ürün satmıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.