Şimdi Ara

Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
9
Favori
92.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben 30 kasımda turuncudan aldım. o zaman yukko 150ye satıyordu kuponla 100e geliyordu. 20 lira fazla vermek istemedim, herkes turuncu güvenilir deyince oradan geçtim siparişi. şu an 134e düşmüş trendyolda. kuponla 84e gelir. diğer siparişlerini iptal edip kuponları geri yüklenenler varsa yukko'yu öneririm.
  • Benimde bugün geldi aynı yerden şimdi orijinal diyebilirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende turuncu mağaza hala tedarik ediliyor diyor. İnşallah yarın kargolanır.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Ben de aradım çoklu ürün alıyoruz 5 bin tane falan o yüzden araya karışmış olabilir türünden birşeyler söyledi. Bile bile göndermiş bence şansını deniyor. Ode edilemez etiketinin de önemli olmadığını iade edebileceğini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIMYACI08 -- 5 Aralık 2019; 19:22:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu trendyoldan bir daha alışveriş yapmam ben. Ürünü iade ettim şimdi satıcının keyfini bekliyoruz iade onaylanması için oooo iade onaylanacak hesaba param yatacak kupon anca öyle yatar, kuponun da süresi dolmuş olacağından kullanamıycam büyük ihtimal. Bu nasıl iştir ya
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    kuponun süresi ne zamana kadar ? ben de iade bekliyorum da
  • brhnbzn kullanıcısına yanıt
    Benim kupon 30 Kasım sondu satın alırken, o iş yaş gibi kuponlar gelmeyecek bence

• Arkadaşlar iade Edip kuponu yatan var mı? İptal değil iade

• quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

Arkadaşlar iade Edip kuponu yatan var mı? İptal değil iade
    iadeyi kabul ettiğinde trendyol kuponununuz hesabınıza tanımlanacaktır.
    bende aynı durumu yaşadım iadeye istinaden tanımladılar. eğer olmazsa canlı destek ile iletişime geçersiniz.
  • Vallaha bende 30 unda aldım kargo Malatya ya gelecek bu aralar istajbul a yolum dusecekti aradım teslim alabilir miyim böyle bir imkan var mı diye yok malesef kargolayip kargo takip no sisteme girmemiz lazİm vs dedi o yüzden ustelemedim ama ne zaman kargolanacak onu sormayı unuttum 😅

• brhnbzn kullanıcısına yanıt
    Ben müşteri hizmetleri ile konuştuğum da kuponun süresi dolsa bile arayıp durumu anlatıp ek süre tanımlayabiliriz cevabı almıştım .

• rryzen kullanıcısına yanıt
    Bana mi hep salak mh denk geliyor ya 2 kere aradim ikiside saçmaladı hep

• quote:

Orijinalden alıntı: tcan

Nasa iki gün önce UPS ile kargo kodunu gönderdi ama kargo sitesinde “Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.” yazıyor. Benimle aynı durumda olan var mı? Paketi UPS’e vermemişler daha. İki gündür gelişme yok.
    Nasa orjinal mi yolluyor?
    Vallaha bende aynı tedirginlik ile aradım dedim iade ve kupon gelene kadar kupon süresi dolarsa ne olacak vs cevap aynen şu , kupon süresi dolmuş olursa bizimle iletişime geçin durumu anlatın sizin satın almanjz için en gün tanımlayabiliriz dedi .

• rryzen kullanıcısına yanıt
    İade için satıcınin keyfini bekliyoruz birde iade onaylancak para karta iade olacak kupon öyle geliyormuş galiba

Aynen ben 29 unda iptal ettim siparişi 30 u öğlen gibi iade olmuştu yanlış değilsem yani 1 gün civarı sürdü iade ve kupon gelmesi

• turuncu magazadan almistim henuz kargolamadilar iptal etsek kupon geri yuklenir mi

• Eminönü tarafında işim vardi gitmisken kargo durumunda sorun dedim dükkan kapalı cayciya sordum daha gelmemisler Han'ın altında da yurtiçi kargo şubesi var bugün 11.30
    Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl
    Xioami airdots 128tl 100/50 çek ile 78Tl

• ORJINAL satan satıcıları yazsa alanlar güzel olur.

İlk sayfalarda, NASA sahte ürün gönderiyor demişler. Bu iletinin bir iki safya öncesinde de ORJİNAL yolladı demişler.
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    N11deki mağaza üzerinden trendyoldaki durumu sordum yarın ya da pazartesi kargolamcak dediler. Ama cevabı gece yazdïlar yarından kasıtları cuma günü de (bugün) olabilir

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.