Şimdi Ara

XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
22
Favori
31.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öm yollandı
  • Boxor arkadaşa çok teşekkür ederim. Ürün bugün elime ulaştı sorunsuz bir şekilde. İlgili bir arkadaş, tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, 2019 mart ayı fiyat durumu nedir ve genel olarak bilgi almak istiyorum, teşekkürler şimdiden ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZioK

Boxor arkadaşa çok teşekkür ederim. Ürün bugün elime ulaştı sorunsuz bir şekilde. İlgili bir arkadaş, tavsiye ederim.
    geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: wonderer41

merhabalar, 2019 mart ayı fiyat durumu nedir ve genel olarak bilgi almak istiyorum, teşekkürler şimdiden ^^
    öm yollandı, fiyat günceldir
  • Ürünü almayı düşünüyorum fakat PC im yok ve bu alet PC den güncelleme vs istiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Ürünü almayı düşünüyorum fakat PC im yok ve bu alet PC den güncelleme vs istiyor mu ?
    öm yollandı.

ayrıca evet pc ıle guncellenmektedır. hori tac pro m2 versıyonlar andorid ve ios ile ayarlanıp, dogrudan guncellemesı yapılmaktadır.

xim sadece guncelleme pc den yapılır, ayarlar telefonda
    https://forum.donanimhaber.com/hori-tactical-assault-commander-pro-m2-tac-pro-m2-for-playstation-4-3-999tl--119598895

• quote:

Orijinalden alıntı: texas1689

Bilgisayar toplamak ve ps4 pro almak arasında çok kararsız kaldım. Xim apex kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum. Xim apex bilgisayarda olduğu gibi keskin hareketlere imkan tanıyor mu? Bilgisayar toplamadığıma pişman eder mi?
    Selam, ne yaptınız? Bende de imzamdaki laptop var 6k verdik ama şu optimizasyon sorunlu oyunlar bezdiriyor.Ben de ps4 pro + xim düşünüyorum.Tecrübeniz varsa bi fikrinizi alalım.Tam PC hissiyatı verir mi acaba, yoksa input lag lı/v sync açıkmış gibi mi oluyor acaba.
  • Arkadaşlar bu aparatı almayı düşünenler hiç düşünmesin tereddüt etmesin.
    Xim4 ve Xim Apex kullandım, kafasında soru işareti olanlara deneyimlerimi anlatayım.
    Bir Pc gibi değil olamazda zaten,ama bu çokta kötü olduğu anlamına gelmiyor. Şöyle örnek vereyim, bunu ancak arada fark varsa bile profesyonel oyuncular anlar. E-sport oyuncuları filan. Zaten kaldıki Pc ile arasında şöyle bir fark var, Konsolda oyunu maximum 60 Fps oynuyoruz (O da her oyunda değil geneli 30 Fps) Pc’de 144hz hatta 240hz oynanıyor mouse gecikmesi olmasa Fps’den kaynaklı göz alışkanlığı bize Xim Apex’i gecikme yaşıyormuşcasına hissettirebilir. Bu tamami ile Konsol ile alakalı.
    Program aracılığı ile İnce ayrıntılara kadar inebiliyorsunuz ve deneme yanılma ile elinize en uygun ayarı tutturabiliyorsunuz. Yani Youtube’dan videolara bakarak gerekli hazır ayarları yapabilirsiniz ama size yine iyi gelmiyebilir o yüzden o hazır ayarlar üzerinden tekrar elinize uygun ayarlar yapabilirsiniz. Yani bu sizin Fps oyunlarındaki el alışkanlığınıza bağlı en uygun ayarı siz kendiniz deneme yanılma ile bulacaksınız.
    Xim 4 ile kaydetmiş olduğum bir video var onu izleyebilirsiniz, Xim 4 ile Apex arasında da Hassasiyet farkı var Apex’de çıtayı yükseltmişler, Apex daha da bir hassas olmuş çokta güzel olmuş, zannedersem Xim 4 üretimi de yok galiba daha.

Oyun içi Cod: WW2’den aldığım video Xim 4 ile oynandı:

Sorusu olanlara bende yardımcı olabilir elimden geldiği kadar.
    İyi Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 15 Mart 2019; 17:54:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Arkadaşlar bu aparatı almayı düşünenler hiç düşünmesin tereddüt etmesin.
    Xim4 ve Xim Apex kullandım, kafasında soru işareti olanlara deneyimlerimi anlatayım.
    Bir Pc gibi değil olamazda zaten,ama bu çokta kötü olduğu anlamına gelmiyor. Şöyle örnek vereyim, bunu ancak arada fark varsa bile profesyonel oyuncular anlar. E-sport oyuncuları filan. Zaten kaldıki Pc ile arasında şöyle bir fark var, Konsolda oyunu maximum 60 Fps oynuyoruz (O da her oyunda değil geneli 30 Fps) Pc’de 144hz hatta 240hz oynanıyor mouse gecikmesi olmasa Fps’den kaynaklı göz alışkanlığı bize Xim Apex’i gecikme yaşıyormuşcasına hissettirebilir. Bu tamami ile Konsol ile alakalı.
    Program aracılığı ile İnce ayrıntılara kadar inebiliyorsunuz ve deneme yanılma ile elinize en uygun ayarı tutturabiliyorsunuz. Yani Youtube’dan videolara bakarak gerekli hazır ayarları yapabilirsiniz ama size yine iyi gelmiyebilir o yüzden o hazır ayarlar üzerinden tekrar elinize uygun ayarlar yapabilirsiniz. Yani bu sizin Fps oyunlarındaki el alışkanlığınıza bağlı en uygun ayarı siz kendiniz deneme yanılma ile bulacaksınız.
    Xim 4 ile kaydetmiş olduğum bir video var onu izleyebilirsiniz, Xim 4 ile Apex arasında da Hassasiyet farkı var Apex’de çıtayı yükseltmişler, Apex daha da bir hassas olmuş çokta güzel olmuş, zannedersem Xim 4 üretimi de yok galiba daha.

Oyun içi Cod: WW2’den aldığım video Xim 4 ile oynandı:

Sorusu olanlara bende yardımcı olabilir elimden geldiği kadar.
    İyi Forumlar.
    Video güzel olmuş, sağlam oynuyorsun.6-7 yıl oldu competitive oyunları bırakalı, bu pc'deki hileler yüzünden.CoD2 oynardık wh gelirdi, bo1, mw2-3 alayı wh.CS'de dmg oldum, prime'a rağmen daha çok hile gördüm.En güzeli senin yaptığın aslında.Bunu hep düşünmüştüm online fps'ler için ama hep o gamepad geri tutmuştu

Bu arada alırsam hepsini şimdi değil de yazın kpss illetinden sonra düşünüyorum.Geç olur mu acaba? Yeni konsolda pek görünmüyor ufukta ama...
    Bir de almışken slim değil de pro daha mı mantıklı olur? Hem kalite hem de boost'lu performans açısından? (Hani 4k falan umrumda değil de sadece performans 1080p 60 fps)
    Hani şu aklıma takılıyor apex belki pro'da performans daha iyi olduğu için daha iyi çalışır mı?

Edit : Bir de online fps'lerde oyuncu sayıları ne alemde bilginiz var mı? Mesela üzerinden süre geçen oyunlarda oyuncu hala var mı yoksa pc gibi hemen ölüyor mu? Bu da önemli bi faktör tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 15 Mart 2019; 18:33:40 >

• Geç olmaz o kadar yeni konsol ne zaman gelicek bilinmiyor 2019 sonu diyen var 2020 sonundiyen var. Almışken tabi PS4 Pro alın, ama ps4 slim varsa hiç gerek yok pro’ya. Pro’nun avantajı 1080p’de daha performanslı çalışıyor ve birde 4k olması, 4k’da native değil upscale ediyor. Ps4 pro’da ki Boost modu eski oyunlar için çıkarılmış bir mod eski derken Pro’dan önce çıkan Bloodborne oyunu buna en iyi örnek Boost modunu açıp daha performanslı olmasını sağlıyor yeni oyunlar zaten pro’ya port edilerek çıkarılıyor.

Apex pro’da daha iyi Çalışır diye birşeyde yok Slim modelde de Pro’da da aynı şekilde çalışır.

Online oyuncu sayısı gayet iyi pc gibi hemen ölmüyor. Oyuna göre değişiyor, örneğin Cod ve Bf gibi oyunlarda iyi kötü oyuncu buluyor tabi eski oyunlarından bahsediyorum cod’da örneğin MW3 gibi BF4 gibi hemen oyuna girmese bile biraz bekliyor ama mutlaka oyuncu oluyor serverlar kapanmıyorsa.
    Zaten Cod eski oyunları remastered çıkarmaya başladı Cod 4 Remastered var şu an plus üyelerine ücretsiz verildi bu ay bu sene de MW2 Remastered gelecek söylentileri var. Bende cod2’den beri oynuyorum bizim gibi eski cod oyuncuları için çok güzel oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Geç olmaz o kadar yeni konsol ne zaman gelicek bilinmiyor 2019 sonu diyen var 2020 sonundiyen var. Almışken tabi PS4 Pro alın, ama ps4 slim varsa hiç gerek yok pro’ya. Pro’nun avantajı 1080p’de daha performanslı çalışıyor ve birde 4k olması, 4k’da native değil upscale ediyor. Ps4 pro’da ki Boost modu eski oyunlar için çıkarılmış bir mod eski derken Pro’dan önce çıkan Bloodborne oyunu buna en iyi örnek Boost modunu açıp daha performanslı olmasını sağlıyor yeni oyunlar zaten pro’ya port edilerek çıkarılıyor.

Apex pro’da daha iyi Çalışır diye birşeyde yok Slim modelde de Pro’da da aynı şekilde çalışır.

Online oyuncu sayısı gayet iyi pc gibi hemen ölmüyor. Oyuna göre değişiyor, örneğin Cod ve Bf gibi oyunlarda iyi kötü oyuncu buluyor tabi eski oyunlarından bahsediyorum cod’da örneğin MW3 gibi BF4 gibi hemen oyuna girmese bile biraz bekliyor ama mutlaka oyuncu oluyor serverlar kapanmıyorsa.
    Zaten Cod eski oyunları remastered çıkarmaya başladı Cod 4 Remastered var şu an plus üyelerine ücretsiz verildi bu ay bu sene de MW2 Remastered gelecek söylentileri var. Bende cod2’den beri oynuyorum bizim gibi eski cod oyuncuları için çok güzel oluyor :)
    Teşekkürler, CoD deyince valla eski anılar canlanıyor yahu Şimdi yaş 26, black ops 1 ilk çıktığında lisedeydik paramız yetmezdi.Korsan AlterOps'da dedicated server açıp 16 kişilik 8/8 oynardık.Gelen wh'leri, küfürcüleri banlayıp küçük bir topluluk oluşturmuştuk.CoD2'de oynadıysanız ya da 4, oynasana (sanane) yi de bilirsiniz Şimdi artık böyle samimi platformlar kalmadı.Artık Battle Royale falan ortalık baya karışık

• güncel fiyat alabilirmiyim iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraqk

güncel fiyat alabilirmiyim iyi günler.
    Om yollandı. Fiyat gunceldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Güncel fiyat ile ilgili bilgi almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nsy

Merhabalar. Güncel fiyat ile ilgili bilgi almak istiyorum.
    Merhaba fiyat gunceldir. Öm yollandı.
  • Xim apex aldim kendisine teşekkür ederim çok ilgilendi.
    Alacak arkadaşlar hiç şüphesi olmadan alabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericcem

Xim apex aldim kendisine teşekkür ederim çok ilgilendi.
    Alacak arkadaşlar hiç şüphesi olmadan alabilir.
    teşekkür ederim hayırlı olsun
  • Boxor arkadaşa teşekkür ediyorum ürün elime ulaştı tam da dedği sürede ayrıca bu konuda cahil oldğumdan başınıda epey ağırttım sabırla benimle ilgilendi sorularımı cevapladı düşünmeden öneririm bu arkadaşı tekrar teşekkürler hocam

• Hocam guncel fiyat nedir?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.