Şimdi Ara

Xigmatek Beast Rgb Kasa Fanları Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Bilgisayardan web sitesi üzerinden xigmatek beast kasayı aldım dün elime ulaştı ürünleri taktım fakat kasanın fanları rgb aydınlatmalı olmasına rağmen Fanlar çalışıyor Fakat Işıklandırmaları çalışmıyor Bunun Çözümünü bilen varmı?Fanlar 4 Pinli molex konnektör ile birbirine ve psu'ya Bağlı.

• Benimde arkadaşa aldırdığım kasa aynı kasa egzoz fanının ışıklandırması çalışmıyor siz sorunu çözebildinizmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3BCB75913 -- 12 Ağustos 2019; 16:59:35 >
  • Mevcut kasada fan ve RGB bağlantıları yanlış hatırlamıyorsam ayrı ayrı olmalı. Fanlar molex üzerinden güç alırken fanların yanlarında RGB aydınlatma için 3 pin bağlantı olması gerekli.

Çok uzun süre önce bir xigmatek kasa denk geldi elime, aynı model mi hatırlamıyorum ama çok benziyor tipleri. Onda o şekildeydi. Kutu içerisinde ekstra RGB bağlantıları çıkmıştı. Molexleri bağlayınca sadece fanlar çalışıyordu.
  • Kasanın içinden bir molex başlığı çıkıyor, kablosuz. PSU'dan gelen kabloyu önce ona takıp sonra fanları seri olarak o molex başlığına takman gerekiyor. Belki sonradan sorun yaşayan olmuştur diye yazıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.