Şimdi Ara

Xigenon ahalisi.. Buraya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KARUSLAR BİZDE KURALIM DH KLANI LVL 40 WARİOR
  • İd:Lordsoth_tr
    lvl:42

assansinim(el morad ım)
  • xgenonda dh clanı kuralım arkdaşlar cevap verin lütfen
  • bencede kurulmalı dh clanı
  • mesela geçen ben, zicanzee ve kolpaci nickli arkadaşlarla buluştuk.Baya da iyi oldu...
  • agalar artık biri bi klan kursada millete bizi kasın diye yalvarmasak.ben kurarım ama rouge um bi mage in kurması dah iyi olur derim duyuulurr
  • walla doğdum doğalı xigenondan nefret ederim.herkesden özür diliyorum....
  • hadi beyler kuralım karus olarak artık xgenonda da dh clanı olsun lütfen
  • MELTROFAS ve By_ram abi bizide alır mısn?

Cypher da bi staff gördüm RON'S staff die altında MANTICORE fln yazıoduı acayip bişey ondan çıkartalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_ram

mesela geçen ben, zicanzee ve kolpaci nickli arkadaşlarla buluştuk.Baya da iyi oldu...

evet gerçekten süper oldu by_ram ı ben kasıyodum sonra kolpacı geldi ben sönük kaldım yanında adam terminatör gibi iki elindede shard +8 :D shadow vain zaten o gün gzel oldu dostum gerçekten ama fazla kalamadım o günden sonra en falza 2-3 kere girdim zaten bayağıdır oynamıyorum en son 56 oldum okul iş yoğun olduğu için girince gene takılırız beraber güzel oluyo muhabbet falan bu arada kolpacı sen okçu olcaktın oldunmu ( adamda +8 iron bow da var ) by_ram sen lvl kaç oldun ben 56 oldum %20 deyim 60 a az kaldı en fazla 1 ay sonra lvl 60 ım

• quote:

Orjinalden alıntı: H@NCI

MELTROFAS ve By_ram abi bizide alır mısn?

Cypher da bi staff gördüm RON'S staff die altında MANTICORE fln yazıoduı acayip bişey ondan çıkartalım

evet dostum onu bende gördüm evde ss si var eve gidince yollarım staffta her türlü elemental damage var flame glacier lightning yrn yollarım ss sini galiba manticore lardan çıkıyomuş öldürmesi o kadarda zor deil bence bi party çok rahat öldürürki ben onu tek başına kesen gördüm 58 assas

• manticore nerde linte temi nerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: blodfist

manticore nerde linte temi nerde

raon kampta iniyosun trollere doğru turuncu kapı gibi bişey var böle kemik gibi bişey uruk tronların orda ordan gir içeri orda manticore lar
  • ben arenada zicanzee arkadaşımla karşılaştım..beni bi güzel kesmiştii
  • quote:

Orjinalden alıntı: tumunac

ben arenada zicanzee arkadaşımla karşılaştım..beni bi güzel kesmiştii

senin oyundaki nickin neydi dostum bazen benim bi arkadaş var onunla arenayı elegeçiririz xLious belki görmüşsünüzdür sende o güne denk geldin demekki

• ewet comletele bi adam benim isim:Umut_The_Rogue
  • heh tamam hatırladım dostum o gün fantazi yapıyoduk evet complete li o ara thornum olsaydı hiç içeri girme şansın bile olmazdı thornumu ona ödünç vermiştim bide 57 oldummu tamamdır az kaldı impact a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zicanzee -- 8 Ekim 2005, 23:06:35 >

• up
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem50

quote:

baba clan kuralım diyorsunuz ama kuranlarda hep +50 üstü istiyor. hadi onu geçtim, bizim gibi ezikleri kim alacak clana?

kurulan clanda; yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, vs vs vs ... olsun.

AMA yok arkadaş illaaa +50 üstü olacak derseniz, canınız sağolsun.

o zaman da ben clan kurarım ve de herkesi alırım clana.

AMA yeterki destek olsun.

evet arkadaşlar clan kuruldu isteyenler girebilir

clan adı;

_AnGeLs_OF_FiRe_

unutmadan, elmorad clanıdır.

_AnGeLs_OF_FiRe_

bede varımmmmmmmmm

• quote:

Orjinalden alıntı: PAŞA****

quote:

quote:

baba clan kuralım diyorsunuz ama kuranlarda hep +50 üstü istiyor. hadi onu geçtim, bizim gibi ezikleri kim alacak clana?

kurulan clanda; yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, vs vs vs ... olsun.

AMA yok arkadaş illaaa +50 üstü olacak derseniz, canınız sağolsun.

o zaman da ben clan kurarım ve de herkesi alırım clana.

AMA yeterki destek olsun.

evet arkadaşlar clan kuruldu isteyenler girebilir

clan adı;

_AnGeLs_OF_FiRe_

unutmadan, elmorad clanıdır.

_AnGeLs_OF_FiRe_

bede varımmmmmmmmm

paşa kardeş clana girmek istersen gel, fakat ne zamanları giriyorsun, oyuna girdiğinde pm atman yeterli (black_eagle_50)

yok mu başka clana girmek isteyen (pelerin meraklısı olmasın lutfen)

not:cunku benım lvl daha 42 pelerın almam bıraz uzun surer kusura bakmayın beylerrrrrrrrrr

hani yok arkadaş benim lvl yüksek, girerim clana beraber pelerin görevi yapalım derseniz neden olmasın yaniiii.

herkese açığız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.