Şimdi Ara

Xiaomi Yi Araç Kamerası incelemesi Gearbest (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.657
Cevap
34
Favori
58.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diegoforlan

ama şuna eminim 1 aralıkta göndermelerine imkan yok. sabrınız ve enerjiniz varsa sipariş verin:)

ne de olsa gearbest sahtekarlık imparatorluğunun bir parçası:)
    Xiaomi Yi Araç Kamerası incelemesi Gearbest

Ocak ayında ;

Xiaomi Yi Araç Kamerası incelemesi Gearbest

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    abi ocak bile hikaye ben sana söliyim bize ulaşması en erken şubat ayı olur. gearbest yazmıyor ama stokta olacağını yazan siteler var bir çoğu 15 ocak ta stokta diye yazıyorlar.
  • quote:

abi yapılırda böylesi yapılmamıştır. yazdıklarını inkar ettiler resmen.

gearbest ten sipariş verip fazla para vermesin insanlar everbuying de daha ucuz:) adamlar tokatçı abi resmen:) piyasayı manipule ediyorlar.

çakma girbestçi everbuyingçi oldum diyon

Hadi hayırlısı

Kızma canım bu kadar girbeste yakında o oyuncağın fiyatına bir kampanya patlatırlar alırız beraber

Ben konuyu kontakta olduğum Çinli girbest çalışanı hatuna bizzat ileteyim.

Dicem şu yakışıklı Erman abimize böyle yamuk yaptınız düzeltin

Karizmaya gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 25 Kasım 2015; 14:42:22 >

vayy olgu abi direk ifşa:)

o oyuncağa indirim yaparlarsa barışırım yoksa gearbest ile barışmam:)

valla çok heves ettim ama işi inada bindirdiler o yüzden almadım. yoksa gerçekten parasını bir kenara koydum çok iyi bir tanıtım videosu çekecektim.

ülkemizi tanıtmak anlamında o cihazla boğaz köprüsünden kıtalar arası geçiş yapıp video koyacaktım. bir polis amcaya bile anlatmıştım projemi ama girbest hayallerimi yıktı:)
  • quote:

vayy olgu abi direk ifşa:)

o oyuncağa indirim yaparlarsa barışırım yoksa gearbest ile barışmam:)

valla çok heves ettim ama işi inada bindirdiler o yüzden almadım. yoksa gerçekten parasını bir kenara koydum çok iyi bir tanıtım videosu çekecektim.

ülkemizi tanıtmak anlamında o cihazla boğaz köprüsünden kıtalar arası geçiş yapıp video koyacaktım. bir polis amcaya bile anlatmıştım projemi ama girbest hayallerimi yıktı:)

Bakçaz çaresine

Ama şimdi resmini koyduk DH deki hatunlar özel msj kutunu doldurmasın

İstersen kaldırayım

• bence alacaklar çok acele etmesin kara cumada daha iyi indirim gelebilir
  • Sarışın takip sistemi varsa bende alayım. STS kısacası.
    Mesafe takibi de olur güzel özellik. Hatta A12 chipsetler arabayı kendi kullanıyormuş. Doğru mu bilmiyorum.
    Alalım da sağsağlim gelsin. Amazondan Cuma için Samsung Evo 250GB SSD sipariş edeceğim. 5$ lık kod bulayım birde.
    Kara Cumaya bir CX-20 düşürürsek süper olur.
    Bence senden ekstra para isteyecekler Diego amca. O fiyattan çıkardılar ama derler ki kusura bakmayın o fiyattan veremiyoruz ya da derler ki kargo 60 dolar ödeyin yollayalım. Bir zorluk çıkaracaklar gibi sanki. Bu adamların preorderlarına güvenmiyorum ben.
  • belgrava kullanıcısına yanıt
    belgrava amca damarıma basma:) ninebot tada öyle yaptılar bunda da yaparlarsa söverim :) cx20 için bende tetikteyim yakarlarsan bir yerlerden muhakkak dürt beni de:)
  • quote:

belgrava amca damarıma basma:) ninebot tada öyle yaptılar bunda da yaparlarsa söverim :) cx20 için bende tetikteyim yakarlarsan bir yerlerden muhakkak dürt beni de:)

CX 20 ailesine gelin artık yalnız bırakmayın beni :)

Tek başıma çırpınıyorum helikopter uçurucam diye artık gençlerden destek lazım
  • pusudayım geliyorum olgu abi:) belgrava indirimi yakaladığı anda bu iş tamamdır:)
  • quote:

pusudayım geliyorum olgu abi:) belgrava indirimi yakaladığı anda bu iş tamamdır:)

Adam ticaret adamı

Çinde sinek uçsa haberi var kaç $ dan kalkış yapmış
  • Yakaladığım an çok pis dürteceğim seni Diego amca.
  • G1WC yi satsak GS98C diğer araça kaydirsak bunu da kendimize alsak GS98C küsmez inşallah :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Olgu amca A12 chipsetli sinekler çıkmış. 1080P çift lens var. Çift kanatlı.
    Bu kamera gelsin senin arabada test edeceğim Olgu amca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belgrava

Olgu amca A12 chipsetli sinekler çıkmış. 1080P çift lens var. Çift kanatlı.
    Bu kamera gelsin senin arabada test edeceğim Olgu amca.

Walla özelden kamera - helikopter sorana veriyorum cep telefonunu

• Allah razı olsun Olgu amca. Kara Cumayı beklerken maddi olarak hergün bize Kapkara Cuma. Diego amca ile sen fena gazlıyorsunuz adamı. Kredi kartı hesabında fareler cirit atıyor.
  • Kara cumalar bizi bekliyor :) sipariş geçtim bakalım. 15 ocakta tedarik edip göndereceklermiş.

Total cost
    Commodity price: USD$ 84.48
    - Used 100 EB Points saving: USD$ 2.00
    - (Coupon(20% Off) + Mobile Discounts): USD$ 18.25
    + Shipping Sub-total: USD$ 0.00
    + Insurance: USD$ 2.69
    - Wallet: USD$ 0.00
    The amount payable: USD$ 66.92

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 26 Kasım 2015; 0:46:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyle deme belgrava efendii:)) cx ler falan sessiz ve derinden gidiyormussun aldigim duyumlara gore:) dhl ci amcalar yakalayamamis seni:)
    olgu abi cekik gozlu ablaya ayar verecek benim icin barismak icin ninebot icin indirim isteyecek cok yahsi bir tanitim videosu projem var bakalim:)

• DHL den başka kargo Kargadan başka da kuş tanımam. Sen dua et de birer tane daha fırsat yakalayalım. Yoksa halimiz duman.
    Olgu amca ayarı verir sen ona güven. Çekik gözlüler Çin ekonomisine katkıdan dolayı yılbaşında plaket verecekmiş Olgu amcaya.
    Ninebot büyük ihtimalle DHL ile gelir. Ben gelmeden el koyar bir iki tur atarım.
    Bu Xiaomi Dashcam geldiğinde artık ninebota takarsın. Bir taşla iki kuş vurmuş olursun. 2016 Çin ekonomisine katkıdan dolayıda sana plaket verirler artık. Büyük adamlarsınız siz Olgu amca ile. Efsane amcalar.

• belgrava kullanıcısına yanıt
    valla 3 gün sonra donanimhaberde ki 11.yılımı kutlayacağım ancak en keyifli dönem benim gözümde:)

olgu abi sen diğer xiaomi forumundan diğer arkadaşlar valla süper bir ortam oldu.

olgu abi den zaten ninebot için mutlu haber bekliyorum:)

çekik gözlüler bize plaket verecek orası güzelde. bizim maliyeciler cari açığı artırıyoruz diye bize kol saati takacaklar yakında:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.