Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.430
Cevap
58
Favori
58.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    okuduğum kadarıyla yazılım sorunları çok ürünün.çok problem yaşayanlar olmuş.
  • Selam.Google ip kameranın uygulamasını tehdit algıladığı için siliyor.Hem telefonumdan hem de tabletimden sildi.Sizinde böyle mi?
  • Bende sıkıntısız çalışıyor. S7 edge. S6 edge de sıkıtnı yok. Gm discovery de de çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

Merhaba Arkadaşlar,

Xiaomi akıllı Ev-Ofis Güvenlik Sistemi evime kurdum ve çok memnun kaldım.
    Kurulumu ve çalışması çok basit aşağıda videoları ve resimleri ekledim.

Sürekli interneti olan ve akıllı telefonu olan kişiler cihaz sayesinde aidat vs ödemeden basit bir güvenlik sistemi kurabillirler.

Cihazın içeriği:
    1-Xiaomi Gateway
    2-Kapı sensörü
    3-Pır (Opsiyonel)
    4-Sıcaklık sensörü(Opsiyonel)

Gereksinimler:
    -Gateway ve sensörün bulunduğu ortamda wifi internet ve elektrik olması yeterli
    -Statik ip ye ihtiyaç yok

Avantajları:
    -Alarm kurulduğunda ve sensör takılan kapı açıldığında uygulama üzerinden anlık telefona sesli ve görüntülü uyarı
    -Alarm kurulduğunda kapı açılırsa yüksek desibel alarm çalabiliyor
    -Uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz geçmişe yönelik kapıların açılış ve kapanış saat logu tutuyor
    -Geçmişe yönelik ortam sıcaklık bilgileri
    -Kapı açıldığında alarm yerine uyarı amaçlı zil Sesi çalabiliyor
    -Telefon hattına gerek yok
    -Aylık aidat ödemesine yok
    -Ayrıca Xiaomi kameralar ile aynı uygulama üzerinden ortamı izleme imkanı var.

Dezavantajları:
    -İnternet ve Elektriğin olması gerekiyor
    -Polis'i arama özelliği yok.

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM

Merhaba , bu aygıtların uluslararası uyumluluğu var mıdır. Kamerasındaki gibi güncelleme geldiğinde Çin dışında çalışmaz durumuna düşer mi?

• d_ragon kullanıcısına yanıt
    yok hayır direk tak çalıştır şeklinde.
    uygulamayı da update ettiğimde herhangi bir problem yaşamadım.
  • Arkadaşlar herkese merhaba.

Öğretmenim. Sınıfımda teneffüslerde sık sık eşya kaybolması, birbirine zarar verme gibi sorunlar yaşıyorum. Böyle bir kamera alıp takmak istiyorum. En azından caydırıcı olur diye düşünüyorum. Sınıfımda wifi çok iyi çekmiyor. Biraz modeme uzak. Ama benim illaki görüntüyü anında izleyeyim diye bir derdim yok pek.

Ne önerirsiniz? Bu cihazı alsam elektriğe bağlayıp anında sd karta kayda başlıyor mu? Görüş açısı nasıldır acaba? Köşeye koyulsa ortalama bir sınıfı içine alır mı?

Ya da başka tavsiyesi olan arkadaşım varsa çok sevinirim. Saygılar.
  • merhaba arkadaşlar,

en son çıkan çin versiyonlu cihazlarda downgrade edememe problemi var.
    firmware sd kart ile doğrudan düşürülemiyor.

Aşağıdaki hack dosyası ile 17CN serili son çıkan kamerayı downgrade ettim.
    Downgrade edilemeyen cihazlar için aşağıdaki dosyayı sd kart ile atıp deneyebilirler.
    http://diy.2pmc.net/wp-content/uploads/2016/10/hack_yi.tar.gz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monodoks -- 6 Kasım 2016; 15:57:26 >
  • Arkadaşlar uygulama olarak hangisini kullanıyorsunuz.Google play versiyonunu mu yoksa apk mi? Ve Google play de ki orjinal yazılım mı.Son günlerde google otomatik siliyor uygulama güvenli değil diye.
  • infazci captain kullanıcısına yanıt
    android tablette aşağıdaki app i kullanıyorum.

http://app.mi.com./details?id=com.xiaomi.smarthome
  • Cihaz adaptöre bağlı mı çalışıyor sadece ? Yani 1 günde giden bir bataryası mevcut mu prize baglı olmadan çalışabilcek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Nikolaus__

Cihaz adaptöre bağlı mı çalışıyor sadece ? Yani 1 günde giden bir bataryası mevcut mu prize baglı olmadan çalışabilcek ?

Powerbankla calistiran arkadaslar olmustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben Yi smart-night vision versiyondan dün 2 adet aldım, YI-Home programını eşim ve benim telefonlarımıza ortak wi-fi ile kurdum ve MI hesabı açtım. Android ve iphone'da uygulamada wifi üzerinden görüntü alabiliyorum. Fakat wi-fi yi kapatıp 3/4G ile izlemeye çalıştığımda yükleme %30'da kalıyor ve bağlantı problemi hatası veriyor, bu sebeple görüntü alamıyorum. Yani sadece evden aynı wi-fi ye bağlı olduğumda kameraları izleyebiliyorum. Kameralarımın firmware sürümleri 1) L 2) B

Bu sorunu çözmek için herhangi bir farklı işlem mi yapmam gerekiyor ?

Değerli tecrübelerinizi benimle paylaşmanızı rica edeceğim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaykay84 -- 10 Kasım 2016; 1:7:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaykay84

Arkadaşlar merhaba,

Ben Yi smart-night vision versiyondan dün 2 adet aldım, YI-Home programını eşim ve benim telefonlarımıza ortak wi-fi ile kurdum ve MI hesabı açtım. Android ve iphone'da uygulamada wifi üzerinden görüntü alabiliyorum. Fakat wi-fi yi kapatıp 3/4G ile izlemeye çalıştığımda yükleme %30'da kalıyor ve bağlantı problemi hatası veriyor, bu sebeple görüntü alamıyorum. Yani sadece evden aynı wi-fi ye bağlı olduğumda kameraları izleyebiliyorum. Kameralarımın firmware sürümleri 1) L 2) B

Bu sorunu çözmek için herhangi bir farklı işlem mi yapmam gerekiyor ?

Değerli tecrübelerinizi benimle paylaşmanızı rica edeceğim, teşekkürler.

Hocam bütün ip destekli çalışan kameralarda iki konfigürasyon gereklidir. Yani örenğin wifi üzerinden izleyecekseniz modeminizin atatığı ip numarası, dışarıdan izleyecekseniz internet servis saglayıcının verdiği asıl ip üzerinden izleyebilirsiniz.

Birde kendi iş yerimizde kullandığımız sistemde dışarıdan izlemek için modemden de port açmak durumundayız yoksa ayar yapsakta izleyemiyoruz. Bu cihazdalarda söylediğim şeyler muhtemelen geçerlidir bilginiz olsun.

• Arkdaşlar cihazlardan anlayan bir arkadaş bakabilir mi ? Bu aşağıdaki cihaz Türkiye'de sorunsuz çalışır mı ? Satıcıya mesaj attım cihazın international olduğunu ve sorunsuz çalışacağını söyledi ama yorumlarda çin versiyonu gibi bir tane şikayet var. Fiyat 11.11 'de 54 dolar olacak fiyat uygun mudur ? Alınır mı ? Çocuk için ve sonrasında güvenlik için kullanılacak.

https://tr.aliexpress.com/item/YI-Home-Camera-Pan-Tilt-Zoom-Wireless-IP-Security-Surveillance-System-HD-720p-Night-Vision-US/32713408805.html?detailNewVersion=&categoryId=301102

• xuadrox kullanıcısına yanıt
    söylenenler bu kamera için geçerli değil.
    sabit ip ye gerek yok.

aşağıdaki yazılımı sd kart ile kameraya atarsanız düzelir.

https://upterabit.com/4t5/yi_home.rar
  • arkadaşlar selam

kamerayı açıyorum uygulamadan qr kodu okutuyorum. mavi ışık yanıp wifi connected diyor.
    bir süre sonra invalid qr code please reset camera diyor.
    ne yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baterank

arkadaşlar selam

kamerayı açıyorum uygulamadan qr kodu okutuyorum. mavi ışık yanıp wifi connected diyor.
    ne yapmam lazım ?

Merhaba programı kurarken bölge seçiyorsunuz. Orada europe(avrupa) seçerseniz bu hatayı veriyor. Başka bir bölge seçerek deneyip sonucu buraya yazarsanız sevinirim. Aşağıdaki kamerada aynı sorun bende de oldu.

• TzisTa kullanıcısına yanıt
    Selam
    Programın ana ekranda change location diyor
    Teker teker hepsini denedim. Sonuç aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selam
    Programın ana ekranda change location diyor
    Teker teker hepsini denedim. Sonuç aynı

uygulamadan logout olup north america lokasyonunu seçip bağlanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

quote:

arkadaşlar selam

ne yapmam lazım ?

Merhaba programı kurarken bölge seçiyorsunuz. Orada europe(avrupa) seçerseniz bu hatayı veriyor. Başka bir bölge seçerek deneyip sonucu buraya yazarsanız sevinirim. Aşağıdaki kamerada aynı sorun bende de oldu.

Bu arada dome camera da 2 özelliği çok beğendim.

1-Hareketli Hedefe kitlenme
    2-Periyodik olarak 360 derece kameranın otomatik dönmesi.

Yi dome alınabilir kamera.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.