Şimdi Ara

Xiaomi Watch S1 ve S1 Active (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
121
Cevap
14
Favori
21.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat için görüşleriniz nelerdir arkadaşlar? Almayı düşünüyorum ancak ikilemde kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On numara saat yeşil kordonda aldım efsane

• wp mesajlarına cevap verme vs gibi özellikler geldi mi? Saat gelişime açık gibi duruyor ama Xiaomi geliştirir mi orası kafamı kurcalıyor :D

• nelasq N kullanıcısına yanıt
    Saat gerçekten çok şık, dikkat çekiyor ve malzeme kalitesi kendini belli ediyor. Ama mesaj yazmayı bırak, watsapptan gelen mesajlardaki imojiler bile gözükmüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu saatin arayüzlerini bulabilecegim yer bilen varmı uygulama da çok az var

• Tantalos kullanıcısına yanıt

işte bu durum benim kafamı kurcalıyor. Xiaomi tarafına saati geliştirmeleri konusunda pekte güvenmiyorum

• İphone ile sorunsuz kullanılıyormu bu saat?

• Kahya Yahya kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilirsiniz, bi sorun yaşamadım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Saatim çalışıypr, bildirimler aktif, ancak iki gündür adım sayar 0 gösteriyor.
    Uyku ölçmüyor?
    Karşılaşan oldu mu?

ekleme: şu an, çalışıyor. Kordon, bileğimde kızarıklık yaptığı için saati bileğe yakın takmıştım. Bilek ile arasında bir parmak boşluk bırakarak tekrar taktım. Çalışmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan_bera -- 19 Ekim 2022; 18:39:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba saatte bir güncelleme geldi mi? Mesajlara cevap verme özelliği vs gibi. 3 Parti uygulamalar konusunda bir ilerlemede var mı? Bir akıllı saat almak istiyorum ancak bunu gözüme kestirdim ama çok kararsızım alma konusunda

• nelasq N kullanıcısına yanıt
    Ben aldıgımdan beri güncelleme gelmedi
    Açıkçası miband dan konuşma harici bir fsrkı yok.
    Ancak çok şık bir saat.

• arkadaşlar S1 active düşünüyorum da saat arayüzü sitelerinden istediğim saat yüzlerini yükleyebiliyormuyuz?

• Geçen sene falan gt2 mi s1 mi alsam diye bakınıyordum gittim gt2 aldım. Gt2 nin müzik yüklenebilme olayı falan var ama s1 inde arayüzü temaları daha güzel. Ama yukarıda okuduğum yazılımsal sorunlar düzelmiyor ve güncelleme gelmiyorsa almaya değmez. Xiaominin en güçlü saati değil mi niye güncellemiyor ki? Veya xiaomilerle mi uyumlu çalışıyor? Çok hoş bir saat oysa.

• Merhaba, 2 gündür S1 kullanıyorum. Gt3 ile aynı fiyatı ve uzun süre düşündüm, sonunda S1 aldım. Ekran büyük, parlak ve net. Safir cam çok şık. Yazılımı geliştirmeye açık ve şuan çok eksik. Ben saat başı bildirim almayı beceremedim. Nerden nasıl açılır bilen varmı? Her saat başı saat bildirim versin istiyorum, bu en dandik akılsız saatlerde bile var, S1'de yapamadım.
    Amazfit cihazlardaki gibi Amazmod benzeri modlama yazılımı olsa çok iyi olacak, kendi uygulaması yetersiz. Bence alınabilir bir saat, ama yazılım geliştirmesi şart. Saat başı bildirimi beni hasta etti! Bilen varsa yazsın lütfen.

• Bende mi watch S1 alarak aranıza katıldım ilk kez bir akıllı saat kullanıyorum 20 gün kullanılmış 2. El aldım umarım hata etmemişimdir

• Xiaomi watch s1 ve Huawei watch gt3 arasında kaldım

• Xiaomi s1 active aldım harika tavsiye ederim :) Xiaomi Watch S1 ve S1 Active Xiaomi Watch S1 ve S1 Active

• xsabitx kullanıcısına yanıt

Bu arayüz nerden yüklediniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.