Şimdi Ara

XIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
11
Favori
4.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Elimizde mevcut ve güncel fiyatları ile telefonlar!!!

redmi 5PLUS 3/32 SIYAH 180$

REDMI 5 PLUS 4/64 GOLD 210$

mi 6X 4/64 GOLD 260$

mi 6X 4/64 SIYAH 260$

mi 6x 6/64 MAVI 290$

mi mix 2s 64GB 510$ (KAYITSIZ)

MI MIX 2S 128GB 550$ (KAYITSIZ)

Mi 8SE 6/64GB GOLD 360$

Telefonlar hepsi sıfırdır. çift hat kayıtlıdır. hat tak kullan şeklindedir. orijinal kutuludur, silikon kılıf hediye. Yazılımsal ve donanımsal garanti veriyorum. Önce havale sonra kargo şeklinde tüm Türkiye'ye gönderebilirim. Ankara ve İstanbul'dan elden teslim mümkündür
    XIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasanguleryuz -- 12 Ağustos 2018; 19:5:16 >

• arkadaştan sürekli alışverişimiz oluyor önceden aldıgım cihazları söyleyim
    1 redmi note 3 snapdragon
    1 redmi note 3 mtk
    2 redmi 3s
    1 redmi 4x
    1 redmi note 4x
    1 mi max 2
    1 redmi note 4 prime sadece bu cihazı 2 ci el olarak alacagım pazartesi günü buluşup alacagım
    bazı cihazları arkadaşlarıma tanıdıklarıma isteyenler oldu onlara aldım bir çok arkadaşı da yönlendirdim
    aldıgım bazı xiaomi telefonların fotograflarını da yükledim farklı zamanlarda çekilmiş fotograflarXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARIXIAOMI UYUGUN FIAYTA YUKSEK PERFORMANS TELEFONLARI

• Takip. Özel mesaj attım.
  • Dürüst,temiz satıcı. güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Mi max 2 aldim 1 adet tesekkurler.
  • ben de kendisinden 3 adet telefon aldım.2 adet mi 5s plus vs mi max 2.

Bir cihazda yazılımsal bir problem oldu.Anında ilgilenip halletti sağolsun.

Satış sonrası destek sizin için önemliyse , herhangi bir sorunda başınız ağrısın istemiyorsanız , kesinlikle tavsiye ederim.

Satana kadar değil,sattıktan sonrada ürünün arkasında duran sözüne güvenilir bir arkadaş

İlgisine tekrar çok teşekkür ederim
  • 1 adet Redmi 4x 3/32 GOLD alındı, sorunsuz. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omaTR -- 19 Aralık 2017; 16:50:57 >
  • Siyah Mi Max 2 64 gb ne zaman elinize gelir tekrar ve fiyatı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel mesaja bakar mısınız yada numara varsa arayım görüşelim

• İlana iletişim no ekleseniz güzel olurdu

• Redmi 4x lazım . Bi iletişim bilgisi verirseniz

• Telefonlar ve fiyat listesi guncel mi ? Birde iletişim numarası verir misiniz ?

• pm lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi putintin -- 27 Eylül 2018; 21:18:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.