Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Aradığım buydu. Kolay yerdeymiş gözümden kaçmış 👍😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • luckystar kullanıcısına yanıt
    Şahsen trendyol 3500tlye verse bile tercih etmem bu tür bir üründe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mirac53 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanal duvar derken halilari yasakli bolge olarak isaretlemediniz mi? Sanal duvar ve yasakli alan toplamda 10 adet yapilabiliyor evet ama 10 tane bence yeterde artar bile halilar icin diye dusunuyorum. Eger 1 halinin 4 kenarina duvar cektiyseniz onun yerine yasakli alan ile secim yapin 4 yerine 1 hakkiniz gitsin.

• Arkadaslar merhaba
    3 gyn evvel 1c modeli kullanmaya basladim. Ancak birturlu tum evi temizletip dock a gidemedi o yuzden haritayi kaydetmiyor.
    Sorun su:biryere takildiginda mesala perde takildim diyip duruyor akabinde kurtariyorum uygulamadan baslat dedigimde sifirdan temizlige basliyor haritada cizdigi yerler dakika metrekare hersey sifirlaniyor. Dock a git dedigindede bulamayip donup duruyor.
    Sonuc olarak takilip durdugunda tekrardan baslattigimda mevcut temizlikten devam etmeyip sifirliyor. Nerede yanlislik var cihazdami sorun var acaba

• ntquartex kullanıcısına yanıt
    Trendyol'daki satıcılarla bu satıcının ne farkı var, anlayamadım?!
    Buradaki bildiğiniz, güvendiğiniz bir satıcı mı?
  • ntquartex kullanıcısına yanıt
    satıcı Trendyol değildi. Nasa yada Nesa olması lazım. Trendyoldaki , kötü tecrübeleri genellemek , bir çok başarılı satıcının hakkını yemek olur. Siz 3500 tl den almayın , alan olur. Ben 14 ay önce S55 aldım, Rusyadan geldi . Kutusunda cıkartılmıs halde ve bavulun içinde . 14 aydır neredeyse her gün çalıştı (toplam 630 saat çalışıp 31k m2 alan gezmiş) . 2-3 kez sulara girdi , filtresi tıkantı. Şu ana kadar garantilik bir durum olmadı. Acıkcası bu elektronik işleri şans işi biraz.

su anda Çinden Ecovacs T8 i , Ukrayna ya getirtip, oradan elden Türkiye getirtmek gibi bir imkanım var. İnan S55 iflas edene kadar bekleyecem yada alıcam , daha karar vermedim.

Bu 14 ayda en 15 kişiye s5, 1 kişiye ozmo 950 aldırttım. Hepsi yurtdışından geldi bir sorun yaşayan olmadı. Dün 2 komsumuz bu fiyatlardan S5 Max aldılar. güle güle kullansınlar.

Bence nereden alırsanız alın , ama bir robor süpürge alın. Mümkünse minumum s5 max yeteneklerinde bir cihaz alın derim.

slmlar

• Birde , garantisiz cihaz alan arkadaşlar, cihazın kutusunu kesinlikle atmasın. Eger sorun cıkarsa Ankara'da bu sektorun gurusu Ali Tan Bey e yollamak icap ettiğinde , kargoda sapa saglim gelip , gitmesi acısından kutu önemli .
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yasaklı alan özelliğini bulamamıştım. Sağolsun yukarıda arkadaş bahsedince buldum. Sorunum çözüldü 👍😊

• Sert-aç kullanıcısına yanıt
    Tüm haritalama yapan robotlar ilk haritalamalarını kendi başlarına tamamlarlar. Dolayısı ile robotun rahatça ortalıkta dolaşabilmesi için ortamı düzenlemenizi öneririm.

• luckystar kullanıcısına yanıt
    Teveccüh gösteriyorsunuz.
    Ama dedikleriniz doğru, paketleme önemli.
    Bu konuda çok sıkıntı var maalesef.
    Umarım hiç ihtiyacınız olmaz.

• 1C bakdim da kapasitesi çok düşük 1S bakayım dedim internetde satışda ürün bulamadim link atacak var mı?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Valla Ali Bey , robot süpürgeler benim içinde hobi oldu sayenizde. Hayatımda ilk defa garantisiz mal aldım , sizin samimiyetinize güvenerek. 14-15 aydır bu forumda her çeşit insana ; sabırla doğru ve tarafsız bilgiyi aktardınız , aktarıyorsunuz.

Siz mütevazi olabilirsiniz ama bence övgüyü,alkışı ve en önemlisi saygıyı fazlası ile hakkediyorsun . Saygılarımla
  • Arkadaşlar evde S5 Max kullanıyoruz, gayet de memnunuz. Fakat ev dubleks, bu yüzden de merdivenleri süpürmek için küçük bir süpürge bakıyorum. Aynı cihazla arabanın içerisini de süpürebilirim hem. Evi dubleks olanlar merdivenleri nasıl hallediyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Tüm haritalama yapan robotlar ilk haritalamalarını kendi başlarına tamamlarlar. Dolayısı ile robotun rahatça ortalıkta dolaşabilmesi için ortamı düzenlemenizi öneririm.
    Hocam tesekkur ederim. Ortami ayarladim. Ancak koltuk altina girdiginde sacma biryerden cikmaya calisti cikamadi sikisti. Bunuda hallederim ancak benim sorum sikisti telefina uyari geldi sikistigi yerden kurtarinca devam etmiyor. Uygulama uzerinden temizlige basla diyorsunuz bu seferde tum dolastigi yerleri iptal edip sifirdan temizlige basliyor. Bu biraz sacma. Devam et secenegi yok. Bu normalmi?

• onder.t O kullanıcısına yanıt
    Merdivenleri süpürmeye gerek olduğunu düşünmüyorum, viledayla silmeniz yeterli. (Eski evim dublexdi, tecrübeyle sabit)
    Merdiven için değil ama koltuk, kanape minderleri vs için şarjlı süpürge gerekir.
    Dyson evlâdiyelik, bu da tecrübeyle sabit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 24 Eylül 2020; 23:15:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szkrb

Merdivenleri süpürmeye gerek olduğunu düşünmüyorum, viledayla silmeniz yeterli. (Eski evim dublexdi, tecrübeyle sabit)
    Merdiven için değil ama koltuk, kanape minderleri vs için şarjlı süpürge gerekir.
    Dyson evlâdiyelik, bu da tecrübeyle sabit.
    Evet doğru, oturma grubu ve yatağı da süpürmek için bir şey lazım. Onu belirtmeyi unutmuşum. Evde bir de kedimiz var. Yattığı belli başlı yerler var hep, oralar da çabuk tüy doluyor. Şu tarz bir şey buldum o iş için ama arabayı ya da merdivenleri bununla süpüremeyiz gibi duruyor;

https://tr.aliexpress.com/item/4001077796808.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.635a18d6SoIGkY&algo_pvid=148c35d2-7c2b-4e3d-b254-7822a9ef7a35&algo_expid=148c35d2-7c2b-4e3d-b254-7822a9ef7a35-3&btsid=0bb0622e16009822827774011ed9cd&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Dyson dışında öneriniz var mı? Sırf bu iş için yine bir S5 Max parası vermeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dyson pahalı ama parasını hakediyor.
    Şarjlı cihazlarda batarya ömrü, masrafı malûm.
    Dyson asgari 10 yıl batarya ömrü vaadediyor.
    Filtre yıkanarak ömür boyu kullanılıyor ve her şeyden önemlisi çekiş gücü düşmüyor.
    Bütçe ayırabilirseniz çok uzun yıllar gider.
    Kablolu süpürgem dyson, 15 yılı geçti ve ne çekiş gücünden kaybetti ne de bugüne kadar ilâve masrafı oldu.
    Ana temizliği robot yaptığına göre en son modelini almanıza gerek yok, v8 bile iş görür sanırım. 12 ay taksit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 24 Eylül 2020; 23:56:24 >
    Ev dublex, ben xiaomi mijia 1c handheld sarjli dikey supurge aldim viomi v2 pronun yanina.

Önce s5 max dusunuyordum ama ona odeyecegim paraya hem robot hemde dikey supurge almak daha mantikli geldi bana. Ufak tefek bisey dokulunce hemen onunla hallederiz diye, ayrica robotun giremedigi yerlerde var evde birde tabi merdivenler, oralarda da kullaniyoruz. Koltuk, yatak, surgulu kapi esikleri vs gibi yerleride supurmesi kolay oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mirac53

Teşekkür ederim. Yasaklı alan özelliğini bulamamıştım. Sağolsun yukarıda arkadaş bahsedince buldum. Sorunum çözüldü 👍😊
    halıların kenarları ile yüzeyin birleştiği yere şeffaf koli bandı çekerseniz sorununuz ortadan kalkar. ben bu şekilde yaptım gayet memnunum. hiç de belli olmuyor. (halı açık renk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 25 Eylül 2020; 5:50:44 >
  • Sert-aç kullanıcısına yanıt
    Maalesef yazılımları bu şekilde efendim.
    Yalnış bilmiyor isem Xiaomi'nin bu modellerinde de 'kenar temizle' seçeneği var, ilk haritalamayı onunla yapmanızı öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.