Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
653
Favori
559.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün kallavi bir zam geldi kargo fiyatlarına Banggood'da. Ayın 10undan sonra yapılacak kampanyaları beklemek daha mantıklı şu koşullarda, alış yapılmasını önermiyorum.
  • tekiz kullanıcısına yanıt
    Tüh ya 3000i anca kabullenmisken 3750 cok fazla:/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Commander kullanıcısına yanıt
    Hocam halının püsküllerini alıp halının altına gelecek şekilde bantlayacaksınız. Koli bandı alıp püskülleri halının altına doğru kıvırıp düzenli bir şekilde bantlayınca takılmıyor ve cihaz da halı üstüne rahatça çıkıyor. Buda tabi ki halıyı değişip, yeni halı alana kadar rahatça işinizi görür. Püsküllü halıya hiçbir şey yapamazsınız o halının ya püskülü gidecek ya da değişecek. Aksi takdirde takılır alt fırçasını indirir aşağı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

Bugün kallavi bir zam geldi kargo fiyatlarına Banggood'da. Ayın 10undan sonra yapılacak kampanyaları beklemek daha mantıklı şu koşullarda, alış yapılmasını önermiyorum.
    ayın 10 unda nasıl bir kampanya gelicek ?
  • Kargo zammından ziyade vergi sammı reyiz sağolsun. Ne de olsa sarayı süpürmeye robot lazım değil.
  • quA06 Q kullanıcısına yanıt
    Arkadaş püsküle değil de halının kendine takıldığını belirtmiş yanlış anlamadıysam

• 12 haziranda Banggood dan sipariş verdiğim s5 max bugun elime ulaştı. bir kaç deneme yaptık gayet başarılı. @tekiz hocama teşekkürler.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tüylerine takıldığını hiç duymadım daha önce. Püsküle takılıyor genelde ondan bahsediliyor sandım o yüzden öyle cevap verdim. Halı eğer shaggy tarzı ise ona yapacak hiçbir şey yok direk değişmesi lazım.

Merhaba s5max aldım bugün ulaştı elime yarın kurulumunu yapacağım. ancak mutfak dolaplarimizin altı açıklık yaklaşık 9 cm. Robot kendini zorlayıp altına girmemesi için ne yapmak gerekir, ilk haritalamada önüne bişey koyup sonra kaldirsam diğer zamanlarda görmeye çalışır mı yine de ?

• yusuf07. Y kullanıcısına yanıt
    S5max'in sensörleri giremeyecegi bir yer oldugunda cihazin orayi zorlamasini engelliyor, ust kisminin sürtme ihtimali neredeyse hiç olmuyor bu sayede. Girmeye çalışsa dahi haritadan orayi yasaklı alan olarak seçerseniz sorun kalmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 1 Temmuz 2020; 21:59:50 >
  • Tesekkurler hocam çok yardımcı oluyorsunuz

• olemp O kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam, rica ederim sağolun.
  • Rouvax kullanıcısına yanıt
    Söylenecek ne çok şey var.. Sabır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

ben de TR'den "Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro" sipariş vererek aranıza katıldım.

çok önceden istiyordum ama fiyatları asla düşmedi hatta popülerleştikçe arttı. özellikle S5. küçük 2+1 evim var. araştırmalar sonucu bu model yeter diye düşündüm.
    Benim Xiaomi Mijia Vacuum Mop P (Pro) (STYJ02YM) geldi. Kupon, puan, indirim vs. derken 3600'e geldi.

İlk olarak kenarları süpür deyip evin haritasını çıkarttım. Sonra odalara böldüm, isimlendirdim ve deneme amaçlı 1 oda süpürttüm. Sonuçlar gündelik toz, saç, kıl, tüy vs için verimli.

Paspas (Mop) olayını henüz denemedim. Zira halıları kaldırmam gerekebilir. Bildiğim kadarıyla hiç bir model halıya geldim silmeyeyim sadece süpüreyim gibi bir şey demiyor. @tekiz @Hepsirobot

Yarın benim kız mama sandalyesinde yemek yedikten sonra git bir altını süpür gel diyeceğim bakalım ne yapacak.

• Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun, güzel günlerde kullanmaniz dilegi ile.
    Mop aparati takili iken haliyi taniyip cikmayan ecovacs modelleri var ama islak mop ile haliya cikip sadece supurme yapmasini hicbir modelden beklememek lazim.
    Halilari haritadan yasakli alan olarak isaretleyip moplama esnasinda haliya cikmasini engelleyebilirsiniz vacuum mop proda da, ya da halilari kaldirmak daha basit bir çözüm tabiki.

• Çok teşekkür ederim.

Aynen, haklısınız. Benim evdeki halıların konumu "no go zone" işaretlesem de "mop" aparatı takılı iken halıdan geçmeden geçemeyecek konumda. Yani mop'layacağı alana gitmek için illa ki halıya aşmak durumunda. Belki biraz kıvırıp/kaydırabilirim halıyı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 1 Temmuz 2020; 23:6:7 >
    Merhaba bana dönüş yapabılırmısınız

Cevabınızı yeni farkettim. Teşekkür ederim

• 16 Haziran tarihinde banggood üzerinden s5 max sipariş vermiştim. Bugün geldi. Tekiz hocama teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.